Přejít na obsah


Fotka

Sobota 23.2. - SLAPY a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 22:24

Plánuji celodenní výlet do této oblasti tuto sobotu. Snad se povede najít alespoň něco z vybraných míst: GC11ZK6, GC1927Q, GCJQWZ, GCP9W9, GC19DPE, GCP3VQ, GCK7K3, GCN13Y. Pokud by se chtěl někdo přidat, budu ráda. ;)
  • 0

#2 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2008 - 22:53

NIKDO??? A v novinách psali, že je jaro tady, tedy přesněji, zima se už nevrátí... Ale vlastně to ani nevadí, co si najdu to si najdu a rozhodně to nebude žádný kombajn, ale jen kochání a koumání a radost z objevených míst umocněná nějakou nalezenou pixličkou B)... tedy pokud se zadaří :P
  • 0

#3 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 7:08

No, já už je mám odlovené a zbytek jsou moje kešky :D Ale nedávno jsem byl na keši Smrtka a ta mne vážně nadchla. Jen to chce vybrat správný směr zteče.
  • 0

#4 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 7:19

Ahoj, právě tvůj zajímavý log na Smrtku mne pobídl na výlet do těchto končin, mám to tam jen kousek přes kopec. Jo, výběr nástupu je vždy rozhodující, už chodím všude s mapou a ne jen za šipkou :o...;)
  • 0

#5 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 9:59

Tak koukám, že na tu Smrtku nějak nedošlo, že? Nebo že by DNF? ;)
  • 0

#6 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 10:44

Nakonec jsem se tam s Naďou sešel já, vyrazili jsme až po obědě, Homole a Tajomná zem 4 bohatě na pohodovou odpolední procházku stačily;). Smrtku a ostatní plánované příště.
  • 0

#7 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 11:11

Ahoj, já byla ještě i v neděli, bylo krááásněB)B), chodila jsem sama. Dle logů jsme se tam různě míjeli. Smrtku si někdy vyzobneme spolu s TechNickem, až se zas domluvíme.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama