Přejít na obsah


Fotka

Maximum TB/GC v CZ cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 xsoft

xsoft

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 13:11

Jen by me zajimalo, kolik jste nasli nejvice TB/GC v ceske cache. Kolik, kde a kdy to bylo. Kdyz se nekdy koukam na ty zahranicni (GC1169), tak zacinam celkem slintat po tom, co tam nekdy je ..
  • 0

#2 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 13:27

Myslim, ze v moji kesu ORIZURU byly v jednu chvili tri mince. A kdy? Nevim, leto 2007.
  • 0

#3 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 14:18

V GCXZE8 jsem jich našel asi 10 najednou...
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#4 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 16:53

Xsoft napsal/a:
Jen by me zajimalo, kolik jste nasli nejvice TB/GC v ceske cache. Kolik, kde a kdy to bylo.

Kdyz se nekdy koukam na ty zahranicni (GC1169), tak zacinam celkem slintat po tom, co tam nekdy je ..


A co to vůbec je "Project APE Cache", protože to vidím prvně a to množství coinů je zarážející!
  • 0

#5 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 18:28

Hned nahore se zobrazi [i]:

A Project APE cache is a geocache hidden as part of a Planet of the Apes FOX Promotion in 2001. When each cache was placed they contained a different prop from the movie. There are still some active today.

Takze je to kes ktera se vztahuje k planete opic. A FOX si nejspis zaplatil, takze od GS dostal specielni ikonky pro kese. Vice viz http://www.markwell.us/projectape.htm
  • 0

#6 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 18:38

Já jsem autorem jednoho TB hotelu (GC185XN), momentálně tam mám 12 TB+GC
  • 0

#7 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 1:18

Tak keška GC18NM1 je v tomto pořádnou smolařkou-jde o TB hotel u pražského letiště čítající nyní 4xTB a 2xGC, bohužel ukradena se vším všudy asi při úklidu. Opravdu velká smůla-proto není vždy dobře mít někde moc trackables po kupě a osobně proto ani nejsem zastáncem TB hotelů (nekamenujte mě) právě kvůli možnosti přijít naráz o velké množství trackables při vymudlení.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#8 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 8:50

minarjo napsal/a:
Tak keška GC18NM1 je v tomto pořádnou smolařkou-jde o TB hotel u pražského letiště čítající nyní 4xTB a 2xGC, bohužel ukradena se vším všudy asi při úklidu. Opravdu velká smůla-proto není vždy dobře mít někde moc trackables po kupě a osobně proto ani nejsem zastáncem TB hotelů (nekamenujte mě) právě kvůli možnosti přijít naráz o velké množství trackables při vymudlení.

Moc se přimlouvám za to, aby na letišti byl TB hotel. Samozřejmě, že musí být zabezpečen proti odcizení. Proč se nedomluvit s nějakým provozovatelem čehokoliv v prostoru letiště (stánek, kancelář, obchod), kde je co nejdelší otevírací doba, který by měl TB hotel v držení a opatrování. O tom že to jde svědčí Poníkova keška GCW21Q v Plzni.
  • 0

#9 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 9:42

v Tebou popisanych zariadeniach to nejde, pretoze su komercneho charakteru a je to proti pravidlam gc.com. Vynimkou su neziskove organizacie a prispevkove organizacie - a to je pripadom aj Ponikovej cache...
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#10 Honza a Dany

Honza a Dany

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 10:33

Já zase moc nemusím diskuze, ale je-li řeč přímo o mně. pak pochopitelně reagovat musím. Ztráta keše na letišti nás moc mrzí, ale to se prostě stane. Místo nám přišlo dobrý, že tam projde úklidová četa jsme fakt neušili. Byl jsem tam včera, nedaleký příkop je krásně uklizen, a keš taky. všem autorům GC a TB jsem posílal omluvný dopis, mám pár reakcí zpátky a všechny jsou ve smyslu "Škoda, ale takovej je zkrátka život." Ještě jednou se tedy omlouvám i na fóru. S obnovou je to o něco horší, najít místo, kam by se dalo dojít od terminálu (to je třeba, aby mohl hotel fungovat) není úplně snadné. Taky bych byl pro domluvu s provozovatelem nějakého obchodu na letišti, určitě by se dala udělat vyjímka z pravidel, ale nikoho tak dobře neznám. Pokud je na tom někdo z vás líp, klidně to vezměte do svých rukou. Stejně tak máte-li někdo nějaký nápad na lepší místo "sem s ním". V úterý jedu na letiště, pokusím se o obnovu. Honza...
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 13:31

minarjo napsal/a:
Tak keška GC18NM1 je v tomto pořádnou smolařkou-jde o TB hotel u pražského letiště čítající nyní 4xTB a 2xGC, bohužel ukradena se vším všudy asi při úklidu. Opravdu velká smůla-proto není vždy dobře mít někde moc trackables po kupě a osobně proto ani nejsem zastáncem TB hotelů (nekamenujte mě) právě kvůli možnosti přijít naráz o velké množství trackables při vymudlení.

jj, TB hotel je sice pěkná věc, ale když se ztratí, tak je to šrumec :-( I náš Sobík se ztratil v německu v jednom takovém velkém TB hotelu.
  • 0

#12 hrafnain

hrafnain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 13:57

Tak premejslim, jestli nepripsat ke svejm TB a GC, ze nechtej nocovat v TB hotelech, ale ze chtej CESTOVAT. Je pravda, ze nakonec je jedno, jestli se TB zasekne v TB hotelu nebo v ridce navstevovane kesce nebo u nejakeho cachera; ale to nic nemeni na tom, ze moc nechapu funkci TB hotelu (tak treba na tom letisti to je jasny, kdyz ma ten TB nejaky specialni zahranicni ukol), ale vesmes je to tak nejak o nicem, nebo se pletu?
  • 0

#13 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 14:44

Sutech napsal/a:
Já jsem autorem jednoho TB hotelu (GC185XN), momentálně tam mám 12 TB+GC


Tedy, aniž bych se tě chtěl nějak dotknout, ale udělat TB hotel z finálové kešky, k jejímuž nalezení je třeba najít 8 dalších jiných, to mě fakt donutilo poskočit si, jestli si nestojím na vedení.... Jakoupak asi mají radost vlastníci těch TB, jak jim tam v té keši hezky leží bez pohybu...
  • 0

#14 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 14:50

Honza a Dany napsal/a:
Taky bych byl pro domluvu s provozovatelem nějakého obchodu na letišti, určitě by se dala udělat vyjímka z pravidel, ale nikoho tak dobře neznám.


Tak si o tu výjimku rovnou napiš do Groundspeaku, jestli by s tím souhlasili, než někdo začne někde něco domlouvat.
  • 0

#15 Honza a Dany

Honza a Dany

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 14:55

Autacek napsal/a:

Honza a Dany napsal/a:
Taky bych byl pro domluvu s provozovatelem nějakého obchodu na letišti, určitě by se dala udělat vyjímka z pravidel, ale nikoho tak dobře neznám.


Tak si o tu výjimku rovnou napiš do Groundspeaku, jestli by s tím souhlasili, než někdo začne někde něco domlouvat.


Myslím, že jo. V Bankoku jeden takový hotel je, krabičku má u sebe vedoucí cykloshopu. Má to svojí logiku a funguje to bezvadně.
  • 0

#16 Honza a Dany

Honza a Dany

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 15:12

Ještě odpověď na téma; Nejvíce TB/GC je ve virtuálních hřbitovech (GCHGX5), bohužel...
  • 0

#17 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 15:44

V Bankoku to možná jde, nebo šlo, ale zrovna Autacek v tomhle případě moc dobbře ví, o čem mluví, takže než začneš domlouvat na letišti, domlouvej s reviewery, abys pak nebyl nemile překvapen.
  • 0

#18 Honza a Dany

Honza a Dany

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 15:55

alkes napsal/a:
V Bankoku to možná jde, nebo šlo, ale zrovna Autacek v tomhle případě moc dobbře ví, o čem mluví, takže než začneš domlouvat na letišti, domlouvej s reviewery, abys pak nebyl nemile překvapen.

Jak jsem psal dříve; nikoho tam neznám tak dobře, abych se do toho pustil, spíš zkusím najít bezpečné místo někde mimo, který nebude odporovat pravidlům. Jen tvrdím, že nápad je to dobrej a v pravidlech Groudspeaku je kouzelná věta "There may be some exceptions.".
  • 0

#19 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 15:57

Tedy, aniž bych se tě chtěl nějak dotknout, ale udělat TB hotel z finálové kešky, k jejímuž nalezení je třeba najít 8 dalších jiných, to mě fakt donutilo poskočit si, jestli si nestojím na vedení.... Jakoupak asi mají radost vlastníci těch TB, jak jim tam v té keši hezky leží bez pohybu...


Nedotknul, máš totiž naprostou pravdu. :) Bohužel jsem si dopad toho uvědomil až pozdě a už se mi to nechtělo předělávat :(
Nicméně už delší dobu mám naplánováno, že na daném místě nechám pouze "obyč" kešku a TB hotel přemístím někam jinam, pravděpodobně na hranici s Německem...
  • 0

#20 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 18:54

Tak to bylo s chlupem. Pár dní před tím náš GC z této kešky kdosi vyjmul a avizoval že ho odnese kamsi v ČR (musel bych se podívat kdo a kam). Trošku (opravdu jen malinko) jsem mu v duchu nadával, že zlikvidoval šanci na odlet GC do světa, ale teď mu za to vlastně děkuju ;) Ale jinak je to smutný :(
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama