Přejít na obsah


Fotka

Evolve TouchTraxx + Palm Tungsten E2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 xR4d3kx

xR4d3kx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2008 - 17:58

Zdravim vsechny, chtel bych se zeptat, jestli maste nekdo zkusenost s timto GPS modulem: http://www.cybex.cz/...tcut=EVG-SGETTX Chteli bychom ho spojit s Palm Tungsten E2- mozna casem prijde na radu i Treo 750. Chtel bych se timto zepat na vas nazor (ci zkusenost) s timto modulem, popripade i na kombinaci tohoto modulu+ Palmu. Popripade nas jeste zaujal tento tip- http://www.cybex.cz/...=K&CategoryId=0 Ale budeme radi, pokud nam kdokoliv da nejakou radu- klidne i na uplne jiny typ...:) Dekujeme! :D
  • 0

#2 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2008 - 12:05

Ahoj, mám druhý odkazovaný reciever (teda starší, stejně vypadající model bez podpory GC) a až na výjimky jsem spokojený. Používám ho v kombinaci s Palmem TX a nebo mobilem SE 320i. V přírodě bez problémů, ale v husté zástavbě háže někdy i o víc než 100m špatné lokace (stačí však před lovem kouknout na mapy.cz a jde to v pohodě ;o) ) Používám ho s palmem v kombinaci s GeoNiche a v mobilu s vynikajícím Handy Geocachingem. Geoniche mě poslední dobou trochu zklamal.. nahromadilo se mi v něm něco přes 300 targetů a prográmek je značně nestabilní... Pokud vybereš první možnost, byl bych moc rád, kdybys napsal sem, nebo mně přes profil své zkušenosti. Poohlížím se totiž také po nějakém recieveru s podporou GC...
  • 0

#3 xR4d3kx

xR4d3kx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2008 - 16:21

Jeste se chci zepat- co sem koukal na recenze tohoto modelu (recenze napr.zde http://navigovat.mob...ID=4&EXPS=) vsude psali ze je problem ze nepodporuje statickou navigaci- coz je pro geocaching dost spatne. Myslite, ze tento model, kdyz je u nej plna podpora geocachingu uz je na tom lepe? http://kapesni-pc-pd...pter-d76392.htm
  • 0

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2008 - 16:26

Problém byl přesně opačný... starší modely solárního Evolve právě určitou formu statické navigace měly, a to ještě takovou, která narozdíl od SIRF3 chipsetů nešla vypnout. S tím se pak cachuje a vůbec chodí dost blbě, ale někteří říkají, že to jde i tak. Každopádně nové modely už jsou v pohodě, máme jeden doma, i při malých rychlostech naviguje dobře... "nezadrhává" se ani vzdálenost, ani šipka.
  • 0

#5 xR4d3kx

xR4d3kx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 22:26

Diky za odpovedi...Nakonec jsme zvolili solarni modul, tak uvidime... :)
  • 0

#6 xR4d3kx

xR4d3kx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 23:00

alkes napsal/a:
Problém byl přesně opačný... starší modely solárního Evolve právě určitou formu statické navigace měly, a to ještě takovou, která narozdíl od SIRF3 chipsetů nešla vypnout. S tím se pak cachuje a vůbec chodí dost blbě, ale někteří říkají, že to jde i tak.
Každopádně nové modely už jsou v pohodě, máme jeden doma, i při malých rychlostech naviguje dobře... "nezadrhává" se ani vzdálenost, ani šipka.


Tak uz ho mame doma a moc spokojeni nejsme. :)
Procital jsem forum a zjistil sem ze se to stava i jinym kolegum, ale ne u tohoto modulu-
Mame ho propojen s Palmem Treo 750- a temer se neda pomoci teto kombinace kesovat- vse reaguje jakoby zpozdene (napriklad kdyz jsme jeli v autobuse tak to ze zastvail poznala GPSka asi o 10 vterin pozdeji). Pri chuzi se nam stava to same- kdyz jdeme rovne, tak to celkem jde- ale nekam zabocit je dost narocny ukon... sipka reaguje hrozne zpozdene...
Nejaky napad, jak to vyresit? :) Jako nav. program mame Beeline. Diky
  • 0

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 18:17

Tak to ti bohužel nepomůžu. :( Mně to fakt reaguje ihned. (v kombinaci s javovým telefonem a aplikací TrekBuddy a VlkGPS). S Beeline zkušenosti nemám, tak snad jestli tam není nějaké vtipné průměrovací nebo statické nastavení.
  • 0

#8 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 22:31

Ja mam take iTraxxe, a taky si nestezuju. Je spozdeny o standardni jednu sekundu (btw. evolve vydala i goTraxx, ktery updatuje pozici petkrat za sekundu, to ale mozna ten novy TouchTraxx taky, nezjistoval jsem to.). Ted mne napadlo, nemas tam nejakou "proxynu", proste programek aby k jedne gps mohlo vic programu? Mozna by mohla byt chyba v tom.
  • 0

#9 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2008 - 11:23

Tak TouchTraxx reaguje taky 5x za sekundu. Zítra mi přijde poštou, tažke se pak pochlubim sem a forum. A napíšu, jak sem spokojenej..
  • 0
Honza

#10 Jakuje

Jakuje

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2008 - 20:13

Mám také druhý zmiňovaný model, ale také nějaký starší, s Palm Zire 72. Mám to již rok a moc si nestěžuji. Sice někdy mírně laguje a má zpoždění, ale již jsem si na to zvykl a nějaký ten geočich už naštěstí mám. Jinak modul mám výbornou dobu výdrže na baterie (i když se mi také někdy stane že vyjdu na lov a zjistím že jej ani nezapnu. nj. moje blbost). V Palm mám aplikaci GeoNiche a nestěžuji si. I když s rostoucím počtem skrýší uložených v PDA občas padá.
  • 0

#11 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2008 - 14:06

Mam solarni model od Evolve, jsem s tim maximalne spokojenej! S TomTomem funguje 100% a s RichesseGPS take! Beeline jsem zkousel a moc mi nevyhovuje... Aktualizace pozice je +/- 1x za vterinu, takze standart,.. Co se presnosti tyka, tak me vetsinou ke kesi privede driv nez meho kamarada TomaWolfa s novym Asusem A696... Jemu se to mota +/- 15metru a ja uz mirim ke skrysi.... M.
  • 0

#12 Zoidie

Zoidie

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2008 - 19:42

Nevím jestli se to úplně týká tohoto tématu, ale měl jsem právě těžkou zkušenost se zpožďováním navigace při kombinaci goTraxx, Nokia6021 , Handy Geocaching. Navigace fungovala naprosto nepoužitelně, to že jsem se pohnul tak zaregistrovaqla třeba až po 3 minutách. Potom jsem ten samý modul testnul na Sonyericsonu mojí přítekyně a naráz to bylo naprosto v pohodě. Možná ten pomalý telefon nezvládal takový tok informací o poloze, jinak nevím. Asi kupuju novej mobil :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama