Přejít na obsah


Fotka

event na podzim


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2005 - 23:04

Ahojte, tak sme dnes vecer s Cmuchalom a Barbom rozvijali v hospode moju myslienku velkeho podzimneho eventu niekde pri Palave (to by sa o.i. mooozno :) ukazali na evente aj Moravaci:) Co Vy na to? je tam kraaaasne, bude aj bozoleee noveee, mzno by sa mohli organizacie chytit miestni - Jakrovci, Davee, Cmuchal...
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2005 - 1:51

Kdo me zna, tak uz vi, ze ja jsem pro kazdou akci tohoto typu ;o)

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2005 - 10:00

Proc ne, nejakej ten kilometr nas prece nezabije:)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2005 - 10:18

Ahojte, tak sme dnes vecer s Cmuchalom a Barbom rozvijali v hospode moju myslienku velkeho podzimneho eventu niekde pri Palave (to by sa o.i. mooozno :) ukazali na evente aj Moravaci:) Co Vy na to? je tam kraaaasne, bude aj bozoleee noveee, mzno by sa mohli organizacie chytit miestni - Jakrovci, Davee, Cmuchal...


ja jsem pro. Kdyz jsme se v tuto nedeli nahodou potkali s JaKr teamem na "Two rivers", tak jsme se domluvil predbezne na tom, ze by JaKri zkusili neco vysondovat a udelat takovy "Burcakovy event" a pro nekoho to bude i brucakovy :-)) tam nekde na Palave. Jak to dal pokrocilo, nevim.

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2005 - 7:38

Ahojte, tak sme dnes vecer s Cmuchalom a Barbom rozvijali v hospode moju myslienku velkeho podzimneho eventu niekde pri Palave (to by sa o.i. mooozno :) ukazali na evente aj Moravaci:) Co Vy na to? je tam kraaaasne, bude aj bozoleee noveee, mzno by sa mohli organizacie chytit miestni - Jakrovci, Davee, Cmuchal...


Jak říká Šaman zkusím se domluvit s Jakr týmem. Doufám jen, že někam neodjeli na dovolenou. Jinak jasně, že jsem všema deseti pro.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2005 - 14:33

ja jsem pro. Kdyz jsme se v tuto nedeli nahodou potkali s JaKr teamem na "Two rivers", tak jsme se domluvil predbezne na tom, ze by JaKri zkusili neco vysondovat a udelat takovy "Burcakovy event" a pro nekoho to bude i brucakovy :-)) tam nekde na Palave. Jak to dal pokrocilo, nevim.

mam spravu, ze sa Cmuchal cez vikend dohodne s Jakrovcami...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2005 - 11:37

Jak říká Šaman zkusím se domluvit s Jakr týmem. Doufám jen, že někam neodjeli na dovolenou. Jinak jasně, že jsem všema deseti pro.



Nějakou dobu jsem nesledoval fórum, a tak mi toto téma uniklo. Skutečně jsme uvažovali o eventu na jihu Moravy. Oblast Palavy a Valticko-Lednického areálu je jistě atraktivní turistickou oblastí, vyhledávanou hojně i cykloturisty. V současné době je zde již dost kešek, a tak může být oblast přítažlivá i pro geocachery. Uvažovali jsme o podzimním eventu, konaném v období burčáku, tzn. nejdříve konec září, popř. v říjnu. Předevčírem jsme diskutovali se Čmuchalem o vhodném místě. Mělo by splňovat tato kritéria : dostupnost veřejnými dopravními prostředky, možnost různých forem noclehu (stan, pension), posezení ve sklípku a být v centru oblasti. Nejvhodnějším místem se zdá být Lednice a blízké okolí. Zatím je vše ve stádiu hledání a získávání informací, nicméně by bylo vhodné k tomuto námětu rozvinout diskusi.

  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2005 - 12:04

Nějakou dobu jsem nesledoval fórum, a tak mi toto téma uniklo. Skutečně jsme uvažovali o eventu na jihu Moravy. Oblast Palavy a Valticko-Lednického areálu je jistě atraktivní turistickou oblastí, vyhledávanou hojně i cykloturisty. ...... Zatím je vše ve stádiu hledání a získávání informací, nicméně by bylo vhodné k tomuto námětu rozvinout diskusi.

S kolama nebo bez kol?
S babama nebo bez bab?

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2005 - 10:01

Nějakou dobu jsem nesledoval fórum .... rozvinout diskusi.

Vím, že se nedá vyhovět všem, ale prosím prosím, pokud v říjnu, tak ne 15. ani 22. nebo to bude další akce kdy jsem mimo a udržím si dosavadní 100% neúčast.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2005 - 13:27

S kolama nebo bez kol?
S babama nebo bez bab?

jasne ze s babama :) - vino (burcak), zeny, spev :)))
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2005 - 2:09

S babama nebo bez bab?

Vylucny event bez bab by nemel sanci na schvaleni. Onehda byl planovan v Massachusetts event pouze pro baby (GCMTV5) a hned bylo ve foru velke pozdvizeni o diskriminaci.
Navic by me tam nemel kdo dovezt, kdyby nejela Anneke :)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2005 - 8:56

Navic by me tam nemel kdo dovezt, kdyby nejela Anneke :)

Kolombo navrhoval bez bab na kole:-) .
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2005 - 10:24

Kolombo navrhoval bez bab na kole:-) .

Tak to určitě ne !!!
To nebyl návrh, ale dotaz na upřesnění rozsahu a zaměření akce ...

Myslím, že když doma řeknu "burčák a sklípek", tak žena rychle zapomene na to, že si na Ještědu podvrkla kotník ...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama