Přejít na obsah


Fotka

Kdy logovat? Anketa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2141 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2008 - 22:37

Nevadí mi logovat FTF jako x-tej. Ale cojávím, tak sem nikomu takhle "první" místo neobsadil... STF mám jedno a to bylo pár hodin po FTF logu.
  • 0

#22 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 29 February 2008 - 3:38

To: pawlick Nejsem pocitacovej mag, delam sazbu a grafiku, ale mam za to,ze tohle je presne ten pravej ukol pro pocitac a ne abychom my slouzili jemu tim, ze se budeme zpusobne radit do fronty. Myslim, ze driv nebo pozdejc tuhle ficurku na uvadeni casu v logu nekdo na serveru GC pridela. Kdyz budes dost trpelivej, dockas se i toho, ze Ti implantujou cip a logovat se budes rovnou na kesce... Kravina, co? ;) Pred 15 lety uvedl Apple na trh komercni cernobilej digitalni fotak s rozlisenim 240 x 320 px, to je 7 setin Mpx. Stal 20.000 Kc. Kdyz jsem rek, ze to je konec filmu tak se mi vsichni vysmali... Ty cipy dneska nosej zatim jenom pejsci. A Ty mas pred sebou, statisticky vzato, nejmin 50 let zivota :D:D:D
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#23 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 29 February 2008 - 7:55

OK, už jsem tu dlouho nebyl a myslel jsem že se hned tak do nějakýho flame tady zatáhnout nenechám, ale.. JSEM LOVEC FTF. Baví mě to, klidně si potom s rodinou dojdu pro kešku ještě jednou a nechám je hledat. Nejsem línej vylézt z pelechu ve 4 ráno ani ve 23 večer. ...a teď k věci. Myslím si , a již jsem to několikrát napsal do logu, případně i zúčastněným řekl do očí, že pokud někdo loví FTF, je jeho morální povinností, než zase zaleze pod peřinu, ZALOGOVAT a to OKAMŽITĚ ;). Jasně jsou tu názory, že je prča sledovat jak se chrti sbíhají. No mě to zase až tak nepřijde. Občas si beru dovolenou nebo NV abych mohl odlovit FTF skalp. No a tak mi tento topic, přijde trochu obrácenej na hlavu. OK jinak pokud nemám FTF, tak neloguji cca do večera. Pokud není kačer schopen zalogovat FTF 4 dny jak se mi stalo teď v Německu, jeho chyba.
  • 0

#24 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 29 February 2008 - 8:20

To Pawlick: jak už tu jednou padlo - tvoje starosti a Rotschildovy peníze... FTF nelovím a když se nějaké povede, je mi jedno kde bude můj FTF log. Pokud jsme někdy zalogovali dřív než FTFkař, tímto se mu (jim) omlouvám, ale nikdy jsme umístění logu neřešili. Připadalo nám to zbytečné.
  • 0
Sylvia999

#25 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 příspěvků(y)

Publikováno 29 February 2008 - 9:54

Na tuhle otázku mám jasný názor. Nikde není psáno, že FTF log musí být na netu jako první. Takže pokud se stane, že někde budu (i když to nedělám) druhý, třetí,..., tak se zaloguju kdy mě to bude vyhovovat a ne čekat, až se FTF hunter uráčí za dva dny se laskavě zapsat...
Myslím si, že když si FTFkař našel čas na okamžitý výjezd ke keši, najde si i minutku na to, aby se lognul, chce-li mít na netu FTF log jako první. V opačném případě je to jen a jen jeho problém. Navíc máme dostatek aplikací na to, aby si mohl FTF lognout odkudkoliv, aniž by se musel vracet domů k PC. A pokud taktizuje a poťouchle sleduje, kdo se ještě nachytá na vidinu FTF, tak ať se pak nediví, že ho v logování na netu někdo předběhne. Je to jeho volba.

Tímto jsem vyjádřil svůj názor v téhle anketě, k případným připomínkám se už NEBUDU vyjadřovat.

  • 0

#26 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 29 February 2008 - 13:16

Pod tenhle názor bych se podepsal i s razítkem I+B+M+H
  • 0

#27 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 29 February 2008 - 16:54

Ve svetle poslednich prispevku navrhuji zavest zkrazku "LFBFL" B) - late find, but first log. :D Tomuhle nekdo rika flame? Pro mne je zajimavy prcist si jak to vidi druzi a dokud nido nikomu nenadava a nevnucuje mu svuj nazor zda se mi to spis vesely. :D
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#28 kyknos

kyknos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 29 February 2008 - 17:03

Vždyť existuje FTL (First to Log) a FTL hunteři, ne?
  • 0

#29 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 29 February 2008 - 17:51

kyknos napsal/a:
Vždyť existuje FTL (First to Log) a FTL hunteři, ne?


To je od tebe moooc osklivy, ze me chces takhle pruhlednym zpusobem pripravit o vynalez nove geodiscipliny! :(:(:(

Ja byl prokazatelne prvni a vsichni to vedi!!! :@:@:@
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#30 Flipper77

Flipper77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)
  • LocationJižní Morava a Záhorie

Publikováno 29 February 2008 - 18:32

Mám pár FTF a loguji hned jak mám možnost.Neřeším pořadí a na nikoho nečekám při mém STF atd.Co když se už nedostanu k PC a budu logovat za měsíc?...To jsou starosti...Kdy logovat...Říkám za sebe:"Hned jak to jde,tak logovat..."HOWGHB)
  • 0
To musí bavit!

#31 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 29 February 2008 - 20:03

FTF loguju na webu dle možnosti co nejdřív, párkrat jsem psal i od kešky. Určitě bych nechal škodolibě čistý log 24 hod po nálezu. Mě potěší když vidím, že už se nemusím snažit, takže nedělám ostatním to co bych já nechtěl aby dělali oni mě.
  • 0

#32 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 29 February 2008 - 20:31

mysakf napsal/a:
FTF loguju na webu dle možnosti co nejdřív, párkrat jsem psal i od kešky. Určitě bych nechal škodolibě čistý log 24 hod po nálezu. Mě potěší když vidím, že už se nemusím snažit, takže nedělám ostatním to co bych já nechtěl aby dělali oni mě.

No já na FTF moc nejsem a tak mě ty naschvály nechávaj v klidu - i když už jsem si taky naběh B)
Pro zajímavost: tato GC16ZV3 mysterka byla logována po 14 dnech od FTF nálezu - mezitím se tady i v okolí ze spousty lidí kouřilo jak na tom makali aby byli první.
Jo boj o FTF přináší mnohá úskalí :D
To Bisaci:
s tou dovolenou to je teda síla, ještě že tě nemáme tady, to by si nás asi zabil :)
  • 0

#33 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 29 February 2008 - 21:18

Rozhodne bych necekal na to nez nekdo zaloguje FTF, jednak mi to prijde spis jako kosmeticka zalezitost a je tu jeste dalsi vec, kdyz bych mel logovat vlozeni TB nebo GC tak bych musel dat Write note a pak jeste cekat nez nekdo zaloguje FTF a znova si potom jeste zalogovat Found it.
  • 0

#34 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1092 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2008 - 9:40

Loguji vždy pokud možno co nejdřív (hlavně, když loguji i TB, GC). Právě proto se mi moc líbila možnost zalogovat z HandyGeoCaching hned na místě. Dokonce jsem měl v plánu udělat keš, kde by logování na místě bylo podmínkou/nutností. No, ta už nebude...
  • 0

#35 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2008 - 21:07

Přesně, logovat co nejdříve, zvlášť, když tam jsou GC či TB. Nelze než souhlasit. Právě jsme si přivstaly, abychom takovou jednu keš (multinu) :| (Modřanská rokle) odlovily a nastalo (zvlášť pro moji geokacenku) zklamaní, když už dva dny pred tim si nejmenovana skupinka GC vybrala, aniz by to zalogovali... To me opravdu nastvalo...:@
  • 0

#36 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2008 - 22:14

V tomhle ohledu skutečně ano, logovat co nejdřív, především mince a TB, ale pokud se jedná o FTF, proč to skutečně krapet nepozdržet ;)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#37 xR4d3kx

xR4d3kx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 03 March 2008 - 11:41

pawlick napsal/a:
Měl bych takový návrh, nebo spíš nápad. Co zavést nepsané pravidlo, že nová keš se bude logovat až buď po 24 hodinách, a hlavně, že ostatní logy by se psali až když zaloguje ten,který má FTF? Přijde mi totiž divné, když udělám FTF, nedostanu se hned k PC, mezitím přijede 2 kačerů a můj FTF log bude až na místě 21. Co vy na to?
A to pravidlo 24 hodin by bylo dobré k tomu, že to bude pro ostatní hodně napínavé.......:D :D



Ale vzdyt spousta lidi loguje az po 24 hodinach... Nekdy ani nezaloguji vubec. Uplne nejradsi mam, kdyz to delaji lidi co si jeste vyzvednou GC, nebo TB...
Napriklad tady(GC18Y6F) jsme byli 25 a 24 tam nekdo vyndal 2 geocoiny... A do tedka nezalogoval. A my si zaboha nemuzem vzpomenout, co to bylo za kacera...:D T
A to bych ho tak rad naprasil... B)

no nic, trochu offtopic. :)
  • 0

#38 xR4d3kx

xR4d3kx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 03 March 2008 - 11:43

ProKesTom napsal/a:
Loguji vždy pokud možno co nejdřív (hlavně, když loguji i TB, GC). Právě proto se mi moc líbila možnost zalogovat z HandyGeoCaching hned na místě. Dokonce jsem měl v plánu udělat keš, kde by logování na místě bylo podmínkou/nutností. No, ta už nebude...


treba me celkem jeste zarazi, ze spoustalidi normalne zaloguje, ale geocoin zaloguje(pokud vubec :) ) treba az za 3 dny...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama