Přejít na obsah


Fotka

PDA ASUS A696


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 KoDeath

KoDeath

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 9:30

zdravím...chtěl bych se zeptat, jesli má někdo zkušenost s PDA ASUS A696. zda-li je vhodné pro geocaching. díky za odpověď :)
  • 0

#2 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 11:38

Snad všechny ASUSy jsou vhodné pro geocaching :) já mám 639 a nemůžu si vynachválit. Není outdoorový (koupání a pády nemá rád) jinak Super mašinka
  • 0

#3 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 11:18

Přesně jak píše Numira. Mám předchozí model. Otázkou je jak chceš geocaching brát vážně. Mě ASUS vydržel rok - chytá dobře signál, má vyhovující barevný displej - je to perfektní skloubení mobilního přístroje pro aplikace, pro navigaci do auta, pro orientaci dle map a pro geocaching. Jen s ním nesmíš klepnout (pak se restartuje) nebo na něj nesmí pršet. Po roce jsem se trochu víc zařal do geocachingu a pořídil jsem si více odolný přístroj. Asus ovšem stále použím v autě a mám v něm podrobné mapy.
  • 0

#4 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 12:49

Mam Asus A696 a pouzivam na geocaching bez problemu. Jsem s nim moc spokojen, obzvlast je vyhodna interni wifi.Dneska uz neni problem se v mnoha hospodach napichnout zdarma na wifinu a stahnout si nutnou napovedu ;o) Takze muzu doporucit. Ale samozrejme to o vydrzi, drcnuti, vode, padani apod je pravda. je potreba opatrne s nim, zadne pady. pro krizove situace mame jeste garmin etrex.
  • 0

#5 KoDeath

KoDeath

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 7:49

tak vám všem děkuju...myslím, že jsem rozhodnutý :)
  • 0

#6 breit

breit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 9:00

Jen se přidám k ostatním - na GC používám také Asuse A696 a jsem s ním nadmíru spokojený. Dokonce mi několikrát nechtěně spadnul, a to docela brutálně, ale vydržel. Navíc najde své využití i mimo GC. DOPORUČUJI
  • 0

#7 mcavalera

mcavalera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 12:55

zdravim vsechny kacery. mam prosbu, jestli nekdo nevite, jak na PDA Asus A696 nastavit porty na prijem GPS, nechce mi vubec najit GPS ani po restartu a to jsem ho i nechal hodinu lezet na otevrenem prostoru, jestli se nechytne. pouzil jsem na to beeline. a porty jsem mel nastavene na COM0 a COM5(4800). dekuji vsem za rady.
  • 0

#8 kjanek

kjanek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 17:45

mcavalera napsal/a:
zdravim vsechny kacery. mam prosbu, jestli nekdo nevite, jak na PDA Asus A696 nastavit porty na prijem GPS, nechce mi vubec najit GPS ani po restartu a to jsem ho i nechal hodinu lezet na otevrenem prostoru, jestli se nechytne. pouzil jsem na to beeline. a porty jsem mel nastavene na COM0 a COM5(4800). dekuji vsem za rady.


Ja mam 696 asi 2 tydny a s beeline jsem nemel problem. Dal jsem automaticky detekovat a nasel na COM5/4800 a bez problemu se pri studenym strartu chytne do 1 minuty na volnejsim prostranstvi asi na 8 satelitu. Ve meste je cas zhruba stejny, jen satelitu mene. Pokud ztratim signal (napriklad kdyz jsem autem vjel do tunelu) tak s chytlo do 5 sekund zpatky. Takze absolutne no problem.
  • 0

#9 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 18:13

mcavalera napsal/a:
zdravim vsechny kacery. mam prosbu, jestli nekdo nevite, jak na PDA Asus A696 nastavit porty na prijem GPS, nechce mi vubec najit GPS ani po restartu a to jsem ho i nechal hodinu lezet na otevrenem prostoru, jestli se nechytne. pouzil jsem na to beeline. a porty jsem mel nastavene na COM0 a COM5(4800). dekuji vsem za rady.

Pak mne napadá jedině, jestli nemáš špatně nastavenou GPS přímo v systéme. Možná Nastavení - GPS = nemáš špatně zadanou přenosovou rychlost?
  • 0

#10 mcavalera

mcavalera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 20:07

prenosovou rychlost mam 4800, jak vsichni pisou, ale porad nic a kdyz zkusim vypnout statickou navigaci, tak mi APLsirf napise, ze port je otevren a to je vse. u vsech portu.
  • 0

#11 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 20:39

No pak se mrknul po nějakém dalším freewarovém programu pro GPS - zda funguje. Jinak asi hardwarový reset (někde v manuálu to bude - něco se musí podržet + reset). Kámoš taky řešil statickou navigaci nějakou utilitou (máme oba A 636N) a rozdrbal si celé PDA. Pak ten soft nainstalovat znovu. A pokud to nepujde tak reklamovat.
  • 0

#12 mcavalera

mcavalera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 17:42

dekuji za rady, ale nic nepomahalo, ani hard reset, tak jsem to zkusil vyndanim baterie na 24 hod a uz to nacita satelity;). asi jsem to rozhasil APLsirfem. jeste jednou dekuji.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama