Přejít na obsah


Fotka

Nokia maps a POI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 1:36

Jak dostat kešky, radary, či jiné vlastní body zájmu do Nokiamaps: nejdříve je nutno vytvořit (ov2), to vytvoříte v PC například pomocí programu POIconverter, tento vygenerovaný soubor nahrejte již do Nokie (adresar E:\Ostatni(others)\POI). Dale je treba mit v telefonu nainstalovanou aplikaci POIXpress, nactete soubor/soubory a tyto se jiz vicero budou objevovat jako ikonky v Nokiamaps. (pozn. nejdrive nainstalujte do telefonu POIXpress, vytvori Vam to potrebny adresar pro nahrani dat samo) :)
  • 0

#2 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2008 - 8:05

mam ov2 soubor. Poixpress nacetl body a umi i vypsat jejich seznam. V mapě ale nic není. Je potřeba vybrat nějakou kategorii nebo kde je ta finta? Mám poslední verzi map i mapového programu. A taky mne zajímá jestli už body tam mají být napořád nebo to závisí na existenci programu poixpress.
  • 0

#3 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2008 - 11:12

V poiexpresu vybereš kategorii, do které to chceš natáhnout, zde se dá příslušná kategorie i smazat. Dle zvolené kategorie se zobrazují příslušné ikonky v mapě. Při spuštění nokiamaps už by se mělo vše zobrazovat samo, nejlépe vyzkoušíš tak, že vypneš zobrazení všech POI co maj nokiamapy a to co ti tam zbyde jsou již jen Tvá data (kešky). N nokiamapách by mělo jít i vyhledávání podle názvu (zkus něco bez háčků, čárek, třeba i jen část slova). Jo, mám nokiamapy verzi 2, ve starší jsem to nezkoušel.
  • 0

#4 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2008 - 20:45

Presne tak jsem to ted udelal. Mapy nezobrazují nic i když vypnu všechny POI. ALE zkusil jsem najít cache podle názvu a to se podařilo. Dokonce ji zobrazi na mape s nějakou ikonou (stan ?). Velice se zpomalilo překreslování mapy. Vzhledem k tomu, ža jak mazání keší tak jejich nahrávání trvá hodně dlouho (cca 30 minut mazání, nahrání je o trochu kratší) nechám to být. I kdyby se keše ukazovaly na mapě hodně ji to zpomalí. Zůstanu u GeocacheNavigatoru. Diky za rady i podporu.
  • 0

#5 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 12:05

Mě to trvá 5 sekund sakum prdum nahrání databáze 500 keší, pokud ti to tvrá 30 min, přeinstaluj si firmware. Vykreslování mapy je taky bez problému, jen to tvá o něco déle při startu mapy (cca taky 5 sekund). Fajn je, že tě to zároveň ponaviguje až do bezprostřední blízkosti keše a až na dohledání používám jiný soft s šipkou.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama