Přejít na obsah


Fotka

GSAK - spouštění z USB flashdisku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 MerryG

MerryG

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2008 - 13:57

Nevím, jestli se to tu už někde neobjevilo, pátral jsem v předchozích vláknech, ale nic neobjevil. Nevíte někdo, jestli je nějakým způsobem možné spouštěk GSAK z mobilního úložiště jako je USB flashdisk? Nebo je nutné ho opravdu instalovat do registrů Windows. Mám GSAK na domácím počítači, ale rád bych občas data procházel a aktualizoval i na pracovním notebooku nebo na cestách v kavárně apod. Nedávno jsem zahlédl podobné téma pro Geoget, tak by mě zajímalo, zda to není možné i u GSAKu. Díky za jakoukoli odpověď.
  • 0
Nokia LD 3W Nokia 9500 + Power Navigation 2.0, VlkGPS, TomTom Nokia 6230i + Handy Geocaching 3.5 + Trekbuddy TomTom GO910 + Offroad Navigator

#2 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2008 - 14:42

Replikovat data i nastavení není problém, sám to takhle používám na PC a notebooku. Prostě použiješ Backup... a pak Restore..., kde si vždy zvolíš všechny databáze a ještě GSAK settings.
  • 0

#3 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 23:24

Taky mě to zajímalo. Nejde mi přenos dat a nastavení, ale o SPUŠTĚNÍ GSAKu z flešky. Zkusil jsem nainstalovat na flešku, ale při spuštění GSAK nahlásil chybějící knihovny.
  • 0

#4 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 20 březen 2008 - 8:12

Potřebuje toto:
midas.dll --> C:\windows\system32
SDENSX.UDF --> C:\windows

Pokud budou tyto soubory v těch adresářích, tak by se měl GSAK prý spustit. Někde jsem to četl na GSAK fóru? Osobně taky jedu přes backup - restore, protože tím zárověn zálohuji data.

A ZÁLOHOVAT se musí nejenom GSAK :D
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#5 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2008 - 10:47

Zkoušel jsem spouštět GSAK ve Wine na Linuchu. Ztroskotal právě na midas.dll, který jsem nahrál do adresáře s GSAKem a tvářil se spokojeně (ztroskotal pak o kousek dál na jiné chybě, ale ne knihovně).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama