Přejít na obsah


Fotka

Článek v Reflexu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2005 - 11:13

Hm, hlavně novináři založili "prázdninovou cache".
Docela by mě zajímalo, jestli si budou psát cesťák na "údržbu cache" :-)

Možná by to chtělo méně senzačnosti a exotiky. Takhe spousta lidí nepochopí "vo co go" :-(
Zlaté Hospodářské noviny ...

moj nazor ze clanok je celkom dobry je zalozeny na tom, ze vzhladom k faktu, ze to s nikym z geocacherov konzultovali, to dopadlo este celkom dobre, v zasade az na zalozenie "prazdninovej" cache to nematie pripadnych zaujemcov a je tam link na gc.cz - kde sa pripadny zaujemca moze dozvediet viac. Clanok je zjavne pisany este v minulom roku a je pomaly viac o Paname ako o geocachingu, ale je leto, nemali tam co dat a tak ho tam teraz pichli. Neublizi, mozno trochu pomoze... :)
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2005 - 11:29

Mě osobně příšel mnohem lepší, než v HN - asi to je věc osobního názoru. Člověka, který o geocachingu nic neví nezatěžují takovými věcmi jako jsou TB a podobně. Stručně se dozví o čem to je a mají odkaz kde se dozvědí víc. Musím říct, že mi přišlo dobrý i to, že tu jednu cache nenašli, protože byla ukradená. Prostě takový jednoduchý pohled na to, jak to asi chodí. Dobrý bylo i to, že geocaching byl součástí nějakého výletu nejen jeho smysl (což právě Ferdu vedlo k názoru, že parta zbohlatlickejch chlapečků běží v nějakém lesíku za šipkou).
Jo a zas tak starý ten článek není. Píšou, že Dorcadion má asi 300, teď má něco přes 500, takže to nemůže být víc jak měsíc staré, při jeho loveckém nadšení :-)))
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2005 - 12:35

...jo a zas tak starý ten článek není. Píšou, že Dorcadion má asi 300, teď má něco přes 500, takže to nemůže být víc jak měsíc staré, při jeho loveckém nadšení :-)))


Ivetko, Ivetko - 300 byla na Sivestra, nadšený to já sem, ale občas musím chodit i do práce :). V Panamě byli soudruzi redaktoři v říjnu 2004 a psali to podle mne někdy v lednu 2005.... Nějak moc mne to neuchvátilo, připadá mi to dost Ferdovské ("zbohatlící" loví keše v Panamě :))).....
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2005 - 13:06

Ivetko, Ivetko - 300 byla na Sivestra, nadšený to já sem, ale občas musím chodit i do práce :). V Panamě byli soudruzi redaktoři v říjnu 2004 a psali to podle mne někdy v lednu 2005.... Nějak moc mne to neuchvátilo, připadá mi to dost Ferdovské ("zbohatlící" loví keše v Panamě :))).....


Nojo, zaměstnání, na to sem úplně zapoměla :-)
No a jak jsem o tom článku psala, je to věc názoru :-)
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2005 - 20:02

No a jak jsem o tom článku psala, je to věc názoru :-)

Ja musim souhlasit s Ivet v tom jak se mi clanek libi/nelibi. Rekl bych ze je tam velmi hezky vysvetlenz zakladni princip a vsechny typy kesi /mime earthcache/... A ty keci okolo... To uz je jen omacka do okurkove sezony. ;)
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2005 - 20:57

Ja musim souhlasit s Ivet v tom jak se mi clanek libi/nelibi. Rekl bych ze je tam velmi hezky vysvetlenz zakladni princip a vsechny typy kesi /mime earthcache/...

jojo, zvlast takova dopisni schranka rozdelena na dopis a tradicni geocache, nebo prekvapeni bez dalsiho ucelu :) Taky uz mi dochazeji porcelanove kocicky a cedule propriedada privada, ktere osazuju kolem svych cachi.
Ale nemyslim, ze by ten clanek mohl napachat moc skody, tj. ze by si na jeho zaklade nekdo poridil GPS a zacal tu provozovat Panama-style geocaching.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama