Přejít na obsah


Fotka

Tarové atlasy - Umíte někdo?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 18:06

Ahoj, mám moc velké přání, potřeboval bych si vytvořit atlas, ale nevím jak na to. Podle toho, co je na trekbuddy.net v tom se nevyznam a v nekterejch vecer bych potreboval poradit. Klidne napisu i icq. Díky ;)
  • 0

#2 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 18:22

To není moc těžké, sice jsem nad tím také chvíli tápal, ale pak už to šlo jako po másle. Co přesně potřebuješ vědět, můžu pomoct
  • 0

#3 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 18:31

Jo, to je fajn. Mam stahnuty mapy: uz seou zkalibrovany. Dejme tomu, ze mam usek Kolin-Pardubice - to bych chtel jako prvni vrstvu a pak mesta Kolin a Pardubice - podrovne - jako druhou vrstvu. Zkousel sem to TBMapper a nejde mi to, mobil to neotevre. Dik
  • 0

#4 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 18:34

Nebo konkrétně postup jak tvořím TAR atlas já. 1.) vytvořím složku kde budou jednotlivé mapy např. autoatlas 2.) pokud mám více map, vytvořím každé složku a do ní nakopíruji zabalenou mapu (*.tar) v příslušné struktuře, která je uvedena na netu 3.) vytvořím složku cr (na stejné úrovni jako autoatlas) 4.) do ní nakopíruji obsah složky autoatlas 5.) všechny TAR soubory rozbalím do patřičných složek kde byly uloženy 6.) v jednotlivých složkách vymažu obsah složky set, ale pozor složku set ponechat 7.) poté obsah složky cr zabalím do TARu např. pomocí TotalComandru 8.) složku cr můžu už vymazat a mám hotovo 9.) složku autoatlas a soubor cr.tar nakopíruji do mobilu do složky mapy a už by mělo vše fungovat Snad ti tento návod pomůže
  • 0

#5 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 19:48

Tak je mi lito, ale atlas proste nerozchodim... napisu vam, jak sem ti udelal: nejdriv jen chci poznamenat, ze mam stazeny tri mapy - podrobne Pardubuci, podrobne Kolin a potom silnicni - Kolin a Pardubice - jako jednu mapu. Kdyz je dam do mobilu samostatne, tak otevrit jdou. Takze.. ted ten atlas, vytvoril sem si slozku "autoatlas" v ni udelal 3 slozky - pro kazdou mapu jednu a tam se nakopiroval, do kazde slozky prislusnou mapu. Potom sem udelal slouzku cr a do te sem nakopirovat obsah slozky autoatlas, takze mam 2 slozky, na stejne urovni se stejnym obsahem. Otevrel sem slozku cr a postupne sem rozbaloval obsah slozek a nasledne vymazal obsah slozek SET. Nic jineho sem nemazal. Potom sem slozku cr zabalil do taru. Slozku CR.tar a slozku autoatlas sem nakopiroval do mobilo. v TrekBuddy sem dal "load atlas" otevrel maps/ a pak otevrel cr.tar ... objevily se mi ty slozky, ktery sem si vytvoril, tak si vyberu nejakou tu vrstvu - kliknu treba hned na prvni slozku a kdyz ji otevru, tak se mi neotevre mapa ale nabidne se mi tam jeste soubor .map ... to se mi u jinyho atlasu nestalo, tak se na to kliknu a zobrazi se ERROR. Nevim jak dal... nenapada vas neco?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama