Přejít na obsah


Fotka

Makra GSAK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
535 odpovědí na toto téma

#441 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 22:36

Existuje makro ktere by bylo schopne do statistiky vypsat přesny počet nalezených kešek v danem okrese? To klasické vypiše rozmězi - to na myslí nemám.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#442 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 22:49

To klasicke samozrejme vypise pocet, ale graficky zobrazi rozmezi v 10 barevnych pasmech.
  • 0

#443 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 23:10

No vlastně - vždyť v te statistice je pak přímo tlačitko na zobrazení přesného počtu.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#444 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2010 - 11:39

Použivate makro "myGoogleEarth.gsk"? Nefunguje mi jedna věc. Když si kliknu na ikonku kešky v google Eart tak vyjede okno s informacemi ohledně kešky a dole je "View in GSAK". Po kliknuti na odkaz se však nic nestane. (GSAK mam zapnuty a všechny filtry jsou vypnute) Nevito co a jak nastavit aby se po kliknuti na odkaz zobrazila v Gsaku keška. Nefunguje ani druhy odkaz - "GSAK User Flag" díky
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#445 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 20:37

To opravdu nikdo z vás nepouživá makro "myGoogleEarth.gsk"???
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#446 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 21:44

Pouzivam ho minimalne, ale dela mi to to same co Tobe, tedy nic ;)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#447 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 10:33

Uměl by mi někdo do makra "MacroPrint.gsk" dodělat at se mi jako prvni sloupec zobrazí hodnoty ze sloupce "User data 3". Už jsem sice zkoušel nějakou možnost ale pořad se mi to nevede a nevim čím to je. dík za radu
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#448 Bolek_CZ

Bolek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 11:41

ahoj, používám makro GenUploadStats v uprave od Suplere, ale nyni (patrne v souvislosti s updatem GSAK na 7.7.0.109) mi spusteni skonci na chybe viz priloha. Dela to s jakoukoliv verzi FindStatsGen. Poku FindStats Gen spustim samostatne, tak bez problemu probehne... Nevi nekdo co s tim? Dost jsem si na to zvyknul... ;)

Přiložené miniatury

  • image1.png

  • 0
www.fotomoto.cz

#449 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 12:36

Brunoos napsal/a:
Uměl by mi někdo do makra "MacroPrint.gsk" dodělat at se mi jako prvni sloupec zobrazí hodnoty ze sloupce "User data 3". Už jsem sice zkoušel nějakou možnost ale pořad se mi to nevede a nevim čím to je.

dík za radu


Takhle?

Přiložený soubor (y)


  • 0

#450 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 12:58

Bolek_CZ napsal/a:
ahoj, používám makro GenUploadStats v uprave od Suplere, ale nyni (patrne v souvislosti s updatem GSAK na 7.7.0.109) mi spusteni skonci na chybe viz priloha. Dela to s jakoukoliv verzi FindStatsGen. Poku FindStats Gen spustim samostatne, tak bez problemu probehne... Nevi nekdo co s tim? Dost jsem si na to zvyknul... ;)

JJ, potvrzuji tuto chybu :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#451 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 13:06

rsc_cz napsal/a:

Brunoos napsal/a:
Uměl by mi někdo do makra "MacroPrint.gsk" dodělat at se mi jako prvni sloupec zobrazí hodnoty ze sloupce "User data 3". Už jsem sice zkoušel nějakou možnost ale pořad se mi to nevede a nevim čím to je.

dík za radu


Takhle?


Paráda - díky moc
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#452 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 13:09

A ještě jeden dotaz - aspon si myslím že na to je třeba makro. Už se to tu sice x-krát řešilo ale zeptam se znovu. Fotky které nejsou v listingu ale pouze jako příloha k listingu gpx soubor nenačte. Neexistuje náhodou nějake makro které by do listingu doplnilo alespon aktivní odkazy na ty obrazky - nemusi je načítat, stači pouze odkaz.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#453 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2010 - 9:59

polerok napsal/a:

Bolek_CZ napsal/a:
ahoj, používám makro GenUploadStats v uprave od Suplere, ale nyni (patrne v souvislosti s updatem GSAK na 7.7.0.109) mi spusteni skonci na chybe viz priloha. Dela to s jakoukoliv verzi FindStatsGen. Poku FindStats Gen spustim samostatne, tak bez problemu probehne... Nevi nekdo co s tim? Dost jsem si na to zvyknul... ;)

JJ, potvrzuji tuto chybu :(


i mě to zlobí, pomůže někdo?
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#454 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2010 - 15:37

Takže chybu dela Mionovo makro MyLogsLinks, pokud to spustim bez nej, tak vse funguje jak ma.... S posledni verzi FindStatGen Beta 3.9 Tak se na nej podivam a uvidim co se da delat, tak to zatim poustejte bez nej....
  • 0

#455 Bolek_CZ

Bolek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2010 - 16:28

super, diky, cekam s nadeji :D
  • 0
www.fotomoto.cz

#456 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2010 - 16:57

Tak jsem trochu upravil makro, tak ho testnete a dejte vedet, me to proslo v poradku....

Přiložený soubor (y)


  • 0

#457 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2010 - 17:11

Já to Mionovo makro nepoužívám - resp. nemám zaškrtnuté jeho použití - a padá mi to stejně... Myslím, že to nebude v tomto makru...
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#458 Bolek_CZ

Bolek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2010 - 17:12

tohle u me projde, ale ja GenUploadStats spoustim a vzdy jsem spoustel bez Mionova makra...
  • 0
www.fotomoto.cz

#459 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2010 - 17:21

Takze co pouzivate za makra? Ja pokud to pustim s posledni FindStatsGen Beta 3.9, tak mi to prochazi.... Takze musite mi napsat verze a typy maker pouzivate, jinak se nikam nedostanem... Uvedena chybova hlaska se tyka SQL a makro genupload nic s tabulkami nedala, pouze nacte parametry a spusti makra. Samotna FindStatsGen vam funguje? Pokud ano, zkuste ji spustit pres genuploads a nechte zaskrlou jen cast s FindStatsGen.
  • 0

#460 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2010 - 17:24

Mno, s nejnovejsim FSG to jede, coz je zajimave, nejelo to s minulou a predminulou verzi FSG. Jinak potvrzuju, ze jsem to taky spoustel bez Mionova makra...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama