Přejít na obsah


Fotka

Wherigo cache, spolecne hledani


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 9:53

Chtěl bych zkusit Wherigo, ale nemam PDA ani Colorado. Kdyby se nekdo chystal na Stribrnou Lhotu nebo do Davle, rad bych se pridal.;)
  • 0

#2 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 11:28

Ahoj. Do Davle se chystám příští týden. Ještě nevím kdy.
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#3 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 11:43

Diky za info, staci napsat email, rad se pripojim.
  • 0

#4 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 8:52

Zustavam verny 60CSx a tak WIG kesky jsou pro me zapovezene. Kdyby se nekdo chystal na WIG kesku Zlate nugety a nevadila by mu spolecnost rad se pripojim. Diky.
  • 0

#5 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 22:14

ahoj, kesku Zlate Nugety jsme dali minuly vikend, ale na PDA to spravně nefungovalo. Naštěstí byla s námi Konvalinka a s Coloradem jsme ji dali. Tento vikend 17.-18.5. bych klidně šla na STRIBRNOU LHOTU. Mám to co by GPSkou dohodil, pár metrů za barákem. Na HTC Kaiser TyNT by to mělo fungovat správně. Tak dej vědet, napiš na mejlík. NadaK2
  • 0

#6 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 22:28

Ja jsem byl s TyTN II na Stribrne Lhote a kesi nemohu nic vytknout, nakonec jsme ji i absolvovali, ale WIG Player si s TyTN II moc nerozumel a GPS signal co 5s vypadaval, zahledl jsem i u jinych podobnou zkusenost. Ted jsem pod Kosirem absolvoval tamni WIG s Coloradem a to uz byla jina liga. Jinak ta keska v tom parku je paradni a park take :) .
  • 0

#7 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 8:48

NadaK2 napsal/a:
ahoj,
kesku Zlate Nugety jsme dali minuly vikend, ale na PDA to spravně nefungovalo. Naštěstí byla s námi Konvalinka a s Coloradem jsme ji dali. Tento vikend 17.-18.5. bych klidně šla na STRIBRNOU LHOTU. Mám to co by GPSkou dohodil, pár metrů za barákem. Na HTC Kaiser TyNT by to mělo fungovat správně. Tak dej vědet, napiš na mejlík.
NadaK2


Cestou od NadaK2 jsem tuhle WIGO cache o víkendu dal v jedenáct večer se stařičkým PDA iPAQ h2210. Měl jsem trochu starší verzi cartridge, ale dopadlo to dobře. Docela mě pobavilo pár chytáků, které autor v cartridge připravil.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama