Přejít na obsah


Fotka

Upgrade z 60CS na CSx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 19:07

Obracím se s dotazem na všechny kolegy znalé tohoto problému. Jsem spokojeným vlastníkem Garmin 60CS. Ale od uvedení na trh tak trochu stále po CSxce pošilhávám. Náhoda přihrála mému šéfovi nový dárek, Garmin 60CSx + Topo czech 1,2. Nechal si ledacos ode mě vysvětlit, vyzkoušel a odložil..... zakoupil klasickou autonavigaci – inu pro každého je něco jiného vhodné. Nyní mi nabídl prodej za „rozumnou“ cenu a mě vyvstal zásadní problém: co s City Select Europe v7? (chci koupit upgrade na verzi 9) a chci ji pouzít v případě nové GPS - a kupovat novou mapu za 6 litrů - to snad ne!!!? V obchodě "GPS centrum" mi bylo sděleno, že existuje určitá možnost registrace mapy na dvě GPS, nebo zrušení registrace k jednomu ID a zaregistrování k jinému ID, ať to na stránkách Garminu zkusím. Tak jsem se tam podíval a zjistil, že moje znalosti angličtiny na to nestačí. Našel by se zde prosím někdo s podobnou zkušeností, kdo v této situaci byl a uspěl? Prosím poraďte, případně pomozte!!! Díky předem.
  • 0

#2 psmrz

psmrz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 20:38

Privezl jsem si CSx z Usa, topo mapu jsem koupil u nejmenovane firmy s kolem stesti. Kamarad ma Cs , chteli jsme koupit napul City Europe 9 ale bylo nam receno ze od letosniho roku registrace pouze na jeden pristroj. PSMrZ
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama