Přejít na obsah


Fotka

Problém s WherigoPlayerem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 11:57

Ahoj,
obracím se na zkušenější se svým problémem. Mám na svém Smartphone (HP iPAQ 614c Business Navigator) integrovanou GPS a rád byh se pokusil o Wherigo keš. Problém je ale tento: WherigoPlayer NEFUNFUJE společně s jakýmkoli nainstalovaným programem, který využívá GPS. Např. VisualGPSce, BeeLineGPS, iGO 2006 +, OziExplorerCE, TomTom, atd. Ani jeden z těchto programů neběží společně s Wherigem. Jakmile tyto programy odinstaluji, Wherigo bez problémů běží. Pokud tam jsou, objeví se hláška:
A aplikaci Player.exe došlo k neočekávané chybě. Vyberte možnost konec... atd.

Nevíte někdo náhodou co s tím, máte někdo podobnou zkušenost? Předem díky za rady.
  • 0

#2 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 12:02

neznám přesně funkci OS na PDA, ale mám pocit, že i když aplikaci ukončíš (křížkem) , zůstává kvůli rychlému opětovnému zavedení v paměti a má i nadále alokované i využívané resources (GPS). A proto nelze pak spustit jinou aplikaci, co vyžaduje stejný zdroj. Možná někdo znalejší prostředí na PDA/MDA poradí, jak aplikaci ukončit tak, že se opravdu ukončí :)
  • 0

#3 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 12:03

nemáš jen málo paměti ? Btw na mém iPAQ 6515 mám nainstalovaný Player spolu s Beeline a když je nepouštím najednou, tak není problém
  • 0

#4 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 12:14

I když programy ukončím úplně (bčetně mezipaměti), tak to nejede. Jinak paměť mám 128MB, OS WM6
  • 0

#5 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 12:25

Gelda napsal/a:
I když programy ukončím úplně (bčetně mezipaměti), tak to nejede. Jinak paměť mám 128MB, OS WM6

Já mám poměrně stařičký HP iPAQ h2210 a oba zmíněné programy mám nainstalované a žádný problém při spuštění nemám. Pouze tedy nevlastním GPSku.
  • 0

#6 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 13:34

Tak právě jsem dokončil hard reset zařízení. Nově jsem nainstaloval Wherigo a fungoval. Potom jsem doinstaloval BeeLineGPS a Wherigo nejede, po spuštění hlásí stejnou chybu... :(
  • 0

GPS: Garmin Oregon 450, Nexus 7 2013 3G, HTC Desire X

Blog: manuály pro a:Drake


#7 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 13:36

Není tam možnost zobrazení detailu chyby? Z toho by se třeba dalo něco vyčíst.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#8 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 13:41

Je, ale přepisovat se mi to nechce... Je to něco ve smyslu:
GenerateModule.XML atd.
  • 0

#9 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 13:43

Nojo, nechce, jenže zrovna tam se dá zjistit kde to zdechlo a při troše štěstí i proč.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#10 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 14:21

A, moment, možná bod zvratu... Programátor z wherigo.com mi poslat návod, jak to vyřešit, tak to zkusím... Údajně se jedná o bug ve WM6. Kdyby to zase nejelo, tak opíšu tu chybovou hlášku...
  • 0

#11 vandrak

vandrak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 19:02

Ahoj Geldo, mam MIO A702 a za zadnou cenu na nem nemuzu rozchodit WhereigoPlayer, navic chyba se napadne podoba te, kterou jsi popsal vyse. Napadlo me, jestli to teda neni tim bugem ve WM6? Mohl bys mi prosim preposlat zmineny navod, jak to vyresit? Diky!
  • 0

#12 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2008 - 7:54

snad vám tedy support pomůže, já mám na eten m700 instalaci všech zmíněných programů a wherigo mě běhá v pohodě, dokonce mi to myslím šlo i když jsem u Oziho vypnul GPS a nechal ho jen v pozadí
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#13 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 23:38

Ahoj Taktéž mám Mio a702 s instalovanou aplikací MIOMAP a úplně stejný problém - Wherigo player dává stejnou hlášku. Konkrétně: Player.exe IndexOutOfRangeException v PlayerWigUtils.GetDeviceID() v Player.frmMain.frmMain_Load() v System.Windows.Forms.Form.OnLoad() v System.Windows.Forms.Form._SetVisibleNotify() v System.Windows.Form.Control.set_Visible() v System.Windows.Forms.Application.Run() v player.Program.main
  • 0
Monte




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama