Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v médiích (rozcestník)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3401 odpovědí na toto téma

#2261 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2017 - 18:24

Arne, zřejmě si viděl tohle (od času 22:35):
http://play.iprima.c...a-klimy-2017-22

jojo
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#2262 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 591 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2017 - 21:32

Arne, zřejmě si viděl tohle (od času 22:35):

http://play.iprima.c...a-klimy-2017-22

 

Ty trakáče tam jste asi taky postřehli, co?


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#2263 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2017 - 12:25

Zajímavé.
http://havlickobrods...u-20170630.html

http://www.sifruj.cz

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 02 červenec 2017 - 12:30

  • 0

#2264 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2017 - 16:41

Městská policie schovala na prázdniny „kešku“


  • 0

#2265 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2017 - 14:51

Vím, že dvě naše nymburské "empice" aktivně kešují; škoda jen, že jsem z článku nevyčet, jak se k indiciím dostat... Ofiko keš to není. Holky, to musíte začínat v ouneřině hned s D5?? ;-D


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#2266 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2017 - 19:25

Arduino geocache otevře hra šibenice


  • 0

#2267 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2017 - 20:46

Pěkný. Ale až se vybije ta baterka, nebo i dřív, mu to někdo otevře BF. Nebo rovnou sebere.


  • 0

#2268 PaJa-trb

PaJa-trb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2017 - 21:37

mpik:

Ano vždy je to sázka do loterie, na koho natrefíš.

Vlastním několik elektronických keší a všechny zatím fungují. Přijeď do Třebíče, rád tě na svých keších uvidím

Paradoxně jsou problémy s tou neobyčejnější městskou tradičkou, kam chodí každej začátečník...

Chválím nápad na šibenici, jen bych být autorem zakryl vnitřní stranu dvířek, nebo mu ty kablíky někdo pocuchá.


  • 1

#2269 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2017 - 6:02

V Třebíči jsem byl, ale už je to pár let a tehdy tam asi ještě tvé keše nebyly. Teď to znám jen jako zastávku autobusu nebo vlaku při cestě do Brna.

Nejsem proti složitým elektronickým keším. Jen když vidím 9V baterii, představuju si její výdrž, která není nic moc. Máme tu jednu elektronickou keš, ale se zapájenými litiovkami a navrženou tak, že se nevypíná, asi ten procesor (PIC) se uspává. V Krumlově jsem na jednu podobnou šel, ale neměl jsem baterii, takže nic. Když něco, tak na dvě tužkovky, které si každý přinese, většinou každý má nějakou baterku nebo navigaci, odkud si je přinejhorším půjčí. Ale možná tam, odkud je autor té keše, jsou běžné ty 9V.


  • 1

#2270 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2017 - 16:53

mpik:

Ano vždy je to sázka do loterie, na koho natrefíš.

Vlastním několik elektronických keší a všechny zatím fungují. Přijeď do Třebíče, rád tě na svých keších uvidím

Paradoxně jsou problémy s tou neobyčejnější městskou tradičkou, kam chodí každej začátečník...

Chválím nápad na šibenici, jen bych být autorem zakryl vnitřní stranu dvířek, nebo mu ty kablíky někdo pocuchá.

Podporuju, Pájovy keše jsou boží a být někde v Prahe, tak by sbíraly stovky a stovky FP (dokud by je někdo nerozbil :( ).


  • 1
:)

#2271 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2017 - 10:37

Na březovou kůru už nepíšou. Mladí skauti spíš hledají kešky, přibližuje starosta Junáka


  • 0

#2272 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2017 - 8:50

 

MP schovávají kešky, asi už mají všechno hotové, město je čisté a v cajku.....to je konec.

btw. prý že poměrně nové hry geocaching - ta hra byla stará už v roce 10, kdy jsem začínal :-D


  • 0

*


#2273 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2017 - 9:18

No tak furt lepší, když empíci kešku zakládají, než aby pod nějakou záminkou ničili ty existující.

Jinak ten odkazovaný článek je opravdu informační perla. Na větu „Geocahing je hra na pomezí sportu a turistiky“ jsem už alergickej. To si opravdu nikdo nedokáže vymyslet něco jiného?


  • 6
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#2274 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2017 - 9:36

No tak furt lepší, když empíci kešku zakládají, než aby pod nějakou záminkou ničili ty existující.

Jinak ten odkazovaný článek je opravdu informační perla. Na větu „Geocahing je hra na pomezí sportu a turistiky“ jsem už alergickej. To si opravdu nikdo nedokáže vymyslet něco jiného?

Co by asi tak "novináři" dělali, kdyby nebylo ČTK a wikipedia...


Bomba v Chrudimi

https://www.facebook...392461654135295


  • 0

#2275 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2017 - 9:56

Už zase Chrudim? Podobný problém byl na nádraží, ne?
  • 0

#2276 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2017 - 10:09

Ale jo, ono je to asi v pořádku, prověřit by se to mělo, horší je, kdyby to odmávli s tím, že to je stejně keška, a byla to skutečně bomba. Dokud z toho nevyvozují nějaké represe vůči geocachingu, pak ať dělají, co musí a umí. Otázkou je, jestli by pro operačního důstojníka nebylo jednodušší, aby se nejdřív podíval na mapu geocaching.com a zjistil, jestli na tom místě nemá být nějaká keš. Vzhledem k tomu, že geocaching existuje již 17 let, by to už mohli zahrnout do svých postupů.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#2277 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2017 - 10:27

Na větu „Geocahing je hra na pomezí sportu a turistiky“ jsem už alergickej. To si opravdu nikdo nedokáže vymyslet něco jiného?

Na tu větu jsem tak alergickej, že mi naskočily na zádech pupínky i při čtení tvé poznámky, že seš na ni alergickej... :P


  • 4

#2278 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2017 - 10:35

Možná bychom po vzoru "toho, jehož jméno se nevyslovuje" mohli pro tuto větu použít opis "věta, při které mi naskakují pupínky".
  • 3
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#2279 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2017 - 11:27

Novinka - kniha krátkých povídek : Stíny nad Krušnými horami. Strana 128, povídka "Třináctá keška", autorka Katja Martens......doporučuju.
  • 1

#2280 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2017 - 12:03

Ale jo, ono je to asi v pořádku, prověřit by se to mělo, horší je, kdyby to odmávli s tím, že to je stejně keška, a byla to skutečně bomba. Dokud z toho nevyvozují nějaké represe vůči geocachingu, pak ať dělají, co musí a umí. Otázkou je, jestli by pro operačního důstojníka nebylo jednodušší, aby se nejdřív podíval na mapu geocaching.com a zjistil, jestli na tom místě nemá být nějaká keš. Vzhledem k tomu, že geocaching existuje již 17 let, by to už mohli zahrnout do svých postupů.

A bylo by po problémech s archivovanými. Ty na mapě nejsou, tak by tam naběhli a odnesli je. Jen škoda, že by se s tím svezly i nové ještě nepublikované.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama