Přejít na obsah


Fotka

Pojďme hledat geokešky - seznamka.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 marw

marw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 10 April 2008 - 19:07

Tak geocaching překonal další metu v publicitě :(. Na nové podobě serveru seznamka.cz je v rámci kategorie "pojďme..." vedle položek jako "do kina", "do hospody", "na koncert" i zcela nová možnost seznámení - "pojďme hledat geokešky". Kategorie čeká na svůj první inzerát ;). Fakt je, že se s tím asi moc dělat nedá - jakmile popularita překročí určitou hranici, už se to šíří lavinovitě... Také mi přijde celkem zábavné, že já, jako začátečník, který nemá ani 60 keší, bych hned omezoval publicitu geocachingu... Jenomže člověk tak nějak cítí, že ta popularita dost škodí.
  • 0

#2 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 10 April 2008 - 20:04

No, a co teprve tohle:
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#3 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 10 April 2008 - 20:20

Vida, že bych si dal inzerát? Kačer z Východních Čech 30 let hledá Kačerku pro společné hledání životem? ;-) Tak to si raději založím vlastní vlákno tady na webu :-)
  • 0

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 10 April 2008 - 20:25

Heh. :o To jsou věci.
  • 0

#5 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 10 April 2008 - 20:49

A je to tady.:D Menšiny se těžko prosazují, ale tohle je jedna z mála "organizací", kdy členové nechtějí být vidět, ale ostatní je vidí....co by za to daly jiní.B)
  • 0

#6 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 10 April 2008 - 20:51

Už ten geocaching není to co býval. Jdu se přihlásit do nějaké zednářské lóže ;)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#7 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 7:19

To už je také "profláknuté". Musíš založit něco elitního sám...:):):)
  • 0
Sylvia999

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 7:21

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
No, a co teprve tohle:

No ještě že je to v kategorii Seriozní seznámení :-D
  • 0

#9 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 7:27

Tak první inzerát už tam je. Jo a Pedro si to pouze vylepšil. Ale já si myslím že je to jen otázka času, kdy to tam někdo přidá jako volbu. Při popularitě GC ....
  • 0
Sylvia999

#10 Flipper77

Flipper77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)
  • LocationJižní Morava a Záhorie

Publikováno 11 April 2008 - 8:27

To je paráda,už se těším jak budou vznikat seznamovací cache...mám docela velký byt,tak bych mohl nějakou založit v ložnici...Jsem zvědavý co se bude měnit:D In/Out NIC? velikost large?... nebo No trade?Hint...Pod peřinou...
  • 0
To musí bavit!

#11 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 8:33

Flipper77 napsal/a:
...mám docela velký byt,tak bych mohl nějakou založit v ložnici...

Zapis z cache: Prichod, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, sprcha a odchod domu. Diky za peknou cache. :D
  • 0

#12 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 9:55

:D:D
  • 0

#13 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 10:05

StefaCzech napsal/a:

Flipper77 napsal/a:
...mám docela velký byt,tak bych mohl nějakou založit v ložnici...

Zapis z cache: Prichod, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, sprcha a odchod domu. Diky za peknou cache. :D


Jen aby to nebylo "po půl hodině hledání DNF"
  • 0

#14 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 10:34

už vidím ty logy: "FTF 1:04 Finále trochu s problémy, ale stálo to za to! Děkuji za odměnu - konečně po čase motivace k nočnímu FTF :-)" ---------------------------------------------------------------------------------- "TFTC! In:<cenzored> OUT: TB "muňka" ---------------------------------------------------------------------------------- "Hromadný odlov naší geobandy při dnešním kombajnu - Caches along the route E55" ---------------------------------------------------------------------------------- "DNF :-( Neměl jsem aktuální listing, takže jsem nevěděl, že je keška přechodně po měsíci provozu opět disable..."
  • 0
Retired slowcacher

#15 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 12:07

StefaCzech napsal/a:

Flipper77 napsal/a:
...mám docela velký byt,tak bych mohl nějakou založit v ložnici...

Zapis z cache: Prichod, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, sprcha a odchod domu. Diky za peknou cache. :D

Jedna z nejlepších cachí co jsem kdy našel, zařazuji do svého "Highly recommended" bookmarku! :D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#16 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 12:28

Flipper77 napsal/a:
To je paráda,už se těším jak budou vznikat seznamovací cache...mám docela velký byt,tak bych mohl nějakou založit v ložnici...Jsem zvědavý co se bude měnit:D

Co by se menilo, asi geneticka informace, ne?!
Ne nadarmo snad zijeme v informacni spolecnosti!
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#17 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 12:57

Flipper77 napsal/a:
To je paráda,už se těším jak budou vznikat seznamovací cache...mám docela velký byt,tak bych mohl nějakou založit v ložnici...Jsem zvědavý co se bude měnit:D In/Out NIC? velikost large?... nebo No trade?Hint...Pod peřinou...




Na velikosti prý nezáleží :D:D:D:D
  • 0
Sylvia999

#18 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 14:08

Sylvia999 napsal/a:
Tak první inzerát už tam je. Jo a Pedro si to pouze vylepšil. Ale já si myslím že je to jen otázka času, kdy to tam někdo přidá jako volbu. Při popularitě GC ....


Potvrzuji. Trochu jsem si hrál s malováním, tahle kategorie tam (zatím) není.

Flipper77 napsal/a:
To je paráda,už se těším jak budou vznikat seznamovací cache...mám docela velký byt,tak bych mohl nějakou založit v ložnici...Jsem zvědavý co se bude měnit:D In/Out NIC? velikost large?... nebo No trade?Hint...Pod peřinou...


Velikost...hmmm... a myslíte že by se někdo přiznal k mikračce...? Myslim že by to občas byly i dost zkreslené velikosti... a pak spousta DNF, protože pokud je v listingu large tak mě rozhodně nenapadne hledat filmovku... :D:D:D:D:D:D

Ve finále by to byly všechno aspoň regulárky...
A povině s atributem "not recomandet for kids"...
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#19 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 14:26

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
Velikost...hmmm... a myslíte že by se někdo přiznal k mikračce...?

Tak ja se tedy verejne priznam - kdyz jsem se v lednu koupal na Edenu (viz.: GCZ2DP), tak jsem nemel mikro, ale nano :D
  • 0

#20 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2008 - 14:31

Aviatik napsal/a:

StefaCzech napsal/a:

Flipper77 napsal/a:
...mám docela velký byt,tak bych mohl nějakou založit v ložnici...

Zapis z cache: Prichod, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, IN, OUT, sprcha a odchod domu. Diky za peknou cache. :D

Jedna z nejlepších cachí co jsem kdy našel, zařazuji do svého "Highly recommended" bookmarku! :D

Aby se náhodou nezvýšil prodej těch pet mikro keší.:)
  • 0
Kolo jede




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama