Přejít na obsah


Fotka

TEA 4 FREE ! Cache temporarily unavailable


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2005 - 23:33

Tak bohužel, má interaktivní cache Tea 4 Free! v Praze - Dejvicích (GCP3VY) moc dlouho nevydržela... Nechápu, proč jí někdo kradl, překážela mu tam snad? :-)) Bohužel, protože to byla v podstatě multicache s poměrně složitým výpočtem a protože nyní budu muset samozřejmě změnit úkryt, znamená to kompletní přepracování listingu a výpočtu finálních souřadnic.
Na to bohužel nebudu mít v nejbližších týdnech čas, neboť mám před sebou diplomku a státnice a dokonce teď nechodím ani kešovat... :-)) Takže Vás, kteří jste se za mnou chtěli vypravit na čajíček, prosím o trpělivost. Až cache obnovím, dám vědět prostřednictvím tohoto fóra.

A nyní prosím o dvě minuty ticha za padlou kešku... Who
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2005 - 23:36

Tímto se chci ještě omluvit především Mionovi, který na svém černém dvoukolovém oři (chvilku jsem měl chuť napsat "na svém černém dvoukoláku"...) musel vážit takovou dlouhou cestu ze Zbraslavi, aby tu dlouho počítal a pak nakonec nic nenašel. Kromě toho se omlouvám PC Romeovi, kterého jsem pořád tak uháněl, aby sem přijel... Je mi to líto... Who
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2005 - 10:29

Tak čas na kešování nemáš, jo? ;o))
Tak to Ti půjdu hochu po krku!!! Těch 11 kešek snad někde dohoním ;o)))))))))

Čajíčku je mi líto - při nejbližší příležitosti jsem se na něj chystal.
Budu muset počkat na obnovenou verzi :o(
Ale minuty ticha jsem držel 3 - a ve stoje.

Hodně štěstí při diplomce a státnicích.
Rexo
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2005 - 10:33

V pohodě... bylo to příjemně strávená hodina :-) Další den ráno jsem si jel spravit naladu na zbylé ostrovní Dorcadionovky, takže včerejší DNFko je již zapomenuto :-)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2005 - 20:51

Hele vy dva... :-))
Díky za podporu... s časem je to teď fakt horší a jak známo, na GC je ho trochu potřeba...
Jinak vám oběma by měla někdy teď přijít na mail pozvánka na srpen... stavte se, alespoň na pár dní, rád bych tam měl také normální lidi - to znamená motorkáře a geocachery zároveň (ideální kombinace, ale říkejte to ostatním... :-)) ) Zdraví Who
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama