Přejít na obsah


Fotka

GPS přístroje


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2005 - 15:03

Mam Legenda Color.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2005 - 1:17

O barevne verzi jsem vubec neuvazoval. Myslis, ze ma barva nejaky vyznam (pro orientaci)? Ma Legend vyskomer?
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2005 - 9:01

O barevne verzi jsem vubec neuvazoval. Myslis, ze ma barva nejaky vyznam (pro orientaci)?
Ma Legend vyskomer?

Rozdil je znacny :-). Zkus si ulozit barevny obrazek mapy a preved ho do 16 odstinu sede. Pak zkus prostym okem poznat les od rybnika nebo co je silnice a co reka. Nebarevnou kupuj jen nemapovou GPSku :-).
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2005 - 11:06

Rozdil je znacny :-). Zkus si ulozit barevny obrazek mapy a preved ho do 16 odstinu sede. Pak zkus prostym okem poznat les od rybnika nebo co je silnice a co reka. Nebarevnou kupuj jen nemapovou GPSku :-).

Já mám černobílou Vistu a je pravda, že občas je problém rozeznat co je co.
Ale vzhledem k rozdílu ceny na barevnou to prostě musím skousnout, občas potřebuji kupovat i jiné věci ...

  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2005 - 11:10

Měl jsem donedávna čb GPS ( Venture) a teď jsem přešel na barevnou Vistu - musím říct že předtím mi čb nevadila ale na barvu se moc dobře zvyká. Legend má výškoměr pouze výpočtem z družicového signálu - podle mého měření asi +-20m ( barometrický u Visty je o dost přesnější). Je nutno si ale uvědomit že kvalitní mapy také nejsou zanedbatelná položka a frý mapy zase nejsou nic extra.
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2005 - 18:47

Já mám černobílou Vistu a je pravda, že občas je problém rozeznat co je co.
Ale vzhledem k rozdílu ceny na barevnou to prostě musím skousnout, občas potřebuji kupovat i jiné věci ...

Pravdu dis, mam cb legenda a jsem s nim naprosto spokojenej. Ono staci obcas vzhlednout od pristroje a podivat se kolem sebe - hned vidim, jestli jedu do lesa nebo do rybnika ;-)
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2005 - 19:55

Tak jsem se zamotal do debaty CB vs COLOR, ze jsem nenapsal to co jsem puvodne chtel - prioritou u GPSky je pro mne v tomto poradi :
1) odolnost v terenu
2) vydrz baterii
3) kapacita pameti pro dohrani map (preferuju vymennou kartu)
4) rychlost prenosu dat do a z GPS (USB) - pres paralel nahravam hodinu 32 MB dat
5) uz zminovany displej (i rozliseni).
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2005 - 19:39

Pravdu dis, mam cb legenda a jsem s nim naprosto spokojenej. Ono staci obcas vzhlednout od pristroje a podivat se kolem sebe - hned vidim, jestli jedu do lesa nebo do rybnika ;-)

No to s tim lesem bylo zjednoduseni, jeste jsem na houby do rybnika nesel :-) . Ale ne vzdycky koukam na to samy misto v mape kde se zrovna vyskytuju.
Mam cernobilyho Emapa a jsem s nim taky spokojenej (spis jsem na nej zvyklej) a na nic novyho se nechystam. Ma slot na pametovou kartu a to je na delsi cesty vyhra. Kdybych ale kupoval dneska, tak jen barvu. Je to jak s televizi - kdo by koukal na fotbal v CB kdyz maj vsichni tmavy dresy. Ale je to jen nazor, vybrat si musi kazdy sam.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama