Přejít na obsah


Fotka

Nové fórum helpdesk


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 5:49

Na základě několika příspěvků jsem založil fórum helpdesk. Obsah fóra by měl mít jasnou formu v podobě pouze dotazů a odpovědí bez komentářů, narážek, urážek. Úroveň triviálnosti dotazu není omezena.

Hledám modarátora, který bude zajišťovat dodržování pravidel fóra Helpdesk.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#2 kamilek

kamilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 8:07

Tož jestli se nenajde nikdo povolanější, tak bych to zkusil...
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 8:44

Docela se mi líbilo na novém SuperForu od Mareka, že když se někdo zaregistroval a přihlásil prvně, skočil na intro stránku. A fungovalo to i při prvním přihlášení z jiné IP adresy.. Možná by to byla také dobrá cesta, jak nováčky přímět k tomu, aby četli základní info, návody atd. Nevím jestli by se mělo tohle forum jmenovat Helpdesk, to moc nikomu neřekne... No a kdyby bylo třeba, tak bych to moderování zkusil taky.
  • 0

#4 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 9:41

Vzhledem k tomu, že mně absolutně nedělá problém odpovědět i na ten sebetriviálnější dotaz, ze kterého už ostatním naskakují pupínky :D, a když se tu strhne diskuze na téma neschopnosti či lenosti hledat dnešních uživatelů internetu :D, tak se vždy stavím na jejich stranu, moderátorství klidně vezmu ;)
  • 0

#5 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 9:46

sobikovi napsal/a:
Nevím jestli by se mělo tohle forum jmenovat Helpdesk, to moc nikomu neřekne...

Navrhni lepší název
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#6 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 10:00

Na našem foru jsme zvolili název Poradna.
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 10:03

Fénix napsal/a:
Na našem foru jsme zvolili název Poradna.

No celé forum je taková Poradna... Pro začínající... Bojíte se na něco zeptat... Nováčkovské dotazy
  • 0

#8 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 10:52

Pro lamičky.... :D sorry, znáte to - neschopnost myšlenku udržet, neschopnost myšlenku opustit... Mně se ten tvar lamička strašně zalíbil, vždycky jsem se setkával jen s prostou "lamou" a tohle je takové... něžné :D
  • 0

#9 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 11:34

pepa.z.pocernic napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Nevím jestli by se mělo tohle forum jmenovat Helpdesk, to moc nikomu neřekne...

Navrhni lepší název

Helpdesk je fajn, moderovani muzu klidne delat (prehled v pravidlech snad mam), alespon bych mohl napravit sve hrichy a predvest svou svetlou stranku
  • 0

#10 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 11:52

Fórum se jmenuje Poradna. Nikde není psáno, že musí být jen pro začínající. Termínům jako začátečník, lama, nováček se záměrně vyhýbám, abych nemusel řešit dotazy, kolik nálezů ten člověk musí mít a podobné nesmysly. Edit: Práva moderátora dostal první žadatel (bylo to přes PM). Podle situace bych oslovil i další zájemce, zatím by bylo víc moderátorů tohoto fóra než přispěvatelů
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#11 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 14:32

pepa.z.pocernic napsal/a:
Termínům jako začátečník, lama, nováček se záměrně vyhýbám, abych nemusel řešit dotazy, kolik nálezů ten člověk musí mít a podobné nesmysly.

Hele nemohli bychom tuhle aférku už neřešit ;)?!
Hodně lidí to pochopilo, že to bylo myšleno proti Atlasce, která ale je původcem jedné z prvních rozumných reportáží o geocachingu v médiích...

:)
  • 0

#12 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 15:33

Czecho Cowboy napsal/a:
Hele nemohli bychom tuhle aférku už neřešit ;)?!
Hodně lidí to pochopilo, že to bylo myšleno proti Atlasce, která ale je původcem jedné z prvních rozumných reportáží o geocachingu v médiích...

:)


já myslím, že kdo umí číst a chápat ví, žes to neadresoval jí, a těm ostatním to můžeš psát stále dokola a k ničemu to stejně nebude.

Ale lamičky se nevzdám, mně se to líííbííí :))
  • 0

#13 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 15:48

Vážení, jestli nehodláte dodržovat pár elementárních pravidel, tak to fórum Poradna zase zrušim, protože se nebude obsahově ničím lišit od těch ostatních!
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#14 c.jirin

c.jirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 18:29

Tleskám pepovi.z.počernic za vznik poradny.Rozhodně ji neruš,já myslím,že za ni bude dost cacherů,at' už začínajících nebo pokročilých,vděčno. :)
  • 0

#15 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2008 - 7:48

Klobouk dolů, konečně bude odpovídání dotazům snažší a snad se nebudou ani moc opakovat - Poradna tu byla dost potřeba :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama