Přejít na obsah


Fotka

Fabiánův poklad


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2005 - 10:36

Po přečtení dalších logů z Fabiánova pokladu bych chtěla upozornit na následující věci:
To, že je krabice prasklá, víme, to, že to uvnitř smrdí jako ve starém baráku taky, ale nebudeme s tím nic dělat. A víte proč? Protože je to naprosto zbytečný. Jeden z nálezců (užsinapamatujukdo) do keše uložil plasnivý choroš a ještě ho zalogoval, takže mě vůbec nepřekvapuje, že to tam načichlo. Objevila se tam i šlupka od banánu, ale v log booku nebyla, takže pevně věřím, že to byl náhodný nálezce. Pro odvlhčení přijde do keše koncem prázdnin několik odvlhčovacích pytláčků, které snad ten smrad zmírní.
Co se týká víka krabice. Při prvním zakrývání jsme postupovali násladujícím způsobem: přes víko keše jsme položili několik klád, které ho chránily před tíhou dalšího maskování. Na ty klády jsme postupně pokládali maskovací vrstvy, které neležely na krabici, ale na kládách. Jak se ukázalo, jsme jediní, kdo to tak udělal. U ostatních jsem měla pocit, že ono bílé plasové víko považovali za kvalitní ocel, která snese všecho a vrhli na něj kameny olbřímí velikosti. Samozřejmě, že víko hned neprasklo, ale pokud se nad tím člověk zamyslí, tak to fakt nemohlo vydržet věčně. Plánovala jsem koupit novou krabici a v logu požádala nálezce o to, aby se při zpětném ukrývání snažili řídit rozumem, ale asi to nikdo nečet. Proto vzhledem k ceně kdrabice a taky k tomu, že její životnost je do první návštěvy, od její výměny prostě ustupujeme. Až se stane krabice nepoužitelnou, vyměníme jí za něco malého a levného (třba mikrokešku), ale zatím si myslím slouží.
Ještě bych chtěla dodat. Že před nějakou dobou přišlo info, že keš je tak nechutná, že se tam musí člověk štítit šáhnout pro logbook... a při kontrole vyšlo najevo že: logbook, který je v zip sáčku je naprosto v pořádku. Triko, které je v sáčku dokonce voní, plyškák a knihy volně vložené do velkého pytle jsou cítit chceteli zatuchlinou (já na knížkách cítila babiččin dům nebo antikvariát). Z toho vyplývá, že pokud nesete něco, co by mohlo eventuleně načichnout, dejte to do samostatné igelitové tašky, nebo sáčku a nic se tomu nestane. Keš není nikterak vyvoněná, ale za sebe musím říct, že už jsem vytáhla několik daleko nechutnějších.
V případě, že se někdo bude chtít na keš vydat, i když si v logu přečte, že je naprosto nechutná, má malou prosbu. Až ji budete znovu zakrývat, pokuste se víko nějak chránit (v okolí je sousta klád, které jsou dostačující), snažte se do keše dávat věci, které nepodléhají skáze a v případě, že donesete něco, co by moho načichnout, zabalte to do sáčku nebo igelitky. Dáreček to dostatečně ochrání. Prostě se snažte chovat tak, aby mohl přijít ještě někdo po vás. Díky
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2005 - 13:44

Naprosto musim s Ivet souhlasit.

Geocacher zvyklej cpát ruce až po krk do děr na De(b)vil's head, logovat do medovýho papíru (tamtéž), strkat ruce do spár s pavoukama (takřka všude), tahat z pytlíků plže, mlže a všechny tyhle nepěkný zvířata (futurama) a tak bych moh pokračovat do nekonečna, snad zvládne otevřít obrovskej černej pytel a vyměnit něco v cache za něco jinýho.

Přesně jak psala Ivet, po meldech, že cache je ve zbědovanym stavu sme urychleně vyrazili na místo a cache byla ÚPLNĚ v pořádku, až na prasklý víko.

Toť vše geocachingu zdar.


Groula
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama