Přejít na obsah


Fotka

Jaký soft pro listingy do PDA ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 petrE

petrE

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 11:01

Rád bych se zeptal jaký soft používáte pro export listingů do PDA a to offline např. přes Activesync, případně i online zobrazení via GPRS. Jde mi o nahrání několika listingů pře začátkem lovu, abych měl s sebou k dispozici hinty, přídavné waypointy atd. Vlastní brouzdání na GC.com přes GPRS mi přijde dosti neohrabané. Je nějaký všeobecně uznávaný a používaný program(y)? Nejde mi o navigaci ke keši, k tomu k naprosté spokojenosti používám Vistu HCx. Zatím používáme Handy GC, ale ten neumí listingy s obrázky,neukládá je a pod. Díky za názory.:) PetrE (PEZULA team)
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 11:16

co ja vim, tak treba geoget umi export do html formatu i s obrazky
  • 0

#3 Jakuje

Jakuje

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 11:31

Nebo GSAK, pokud ti jde o kompletní listingy.
  • 0

#4 FALCO_01

FALCO_01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 11:35

Já používám prográmek Geoscout, připojím s PC stáhnu třeba 20 keší i s listingem, obrázky a hintem, samozřejmě můžeš používat k navigaci, popřípadě stáhnout aktuální listing přímo na místě přez GPRS ale většinu stáhneš přez PC, můžeš v něm zaznamenávat další stage na multinách, samozřejmě můžeš keš zalogovat přímo z PDA, dokáže zobrazit a stáhnout předběžnou mapu. používám verzi 1.3.8.0.
  • 0

#5 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 11:39

Pokud máš soubor GPX, tak osvědčený je např. GPX Sonar
  • 0

#6 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 867 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 12:24

Rád bych se zeptal jaký soft používáte pro export listingů do PDA a to offline např. přes Activesync, případně i online zobrazení via GPRS

Samozrejme MoZiGo...generuje okrem waypointov vo vsetkych používaných formátoch /gpx, (gpxcolorado+htm), loc, wpt, kml/ aj redukovaný listing htm a ihned cez ActiveSync posiela do PDA, kde generované wpt obsahuju attachment na htm - užitočné najmä v spolupráci s OziCE.Generované htm obsahujú odkaz na wap stránku alebo priamo na original web stránku pre priame logovanie cez GPRS/wifi/.


  • 0

#7 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 13:41

No, já používám starý dobrý skrýšotlač. Potřebuji totiž dvě věci: 1.) aby se obrázky neduplikovali s každou keší 2.) aby se tam vložil můj vlastní javaskript (to už mi zařídí greasemonkey a firefox automaticky) Takže jedinné co dělám navíc je, že skrýšotlačocou stránku nejprve zobrazím ve firefoxu a z něj ji uložím na kartu. Zároveň používám skrýšotlačí export pro garmin, ze kterého pak generuju oziexplorerce wpt soubor s odkazy do te stranky s listingama. Jo a taky jsem línej hledat/dělat BM importní makra do GSAK nebo GeoGetu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama