Přejít na obsah


Fotka

Listingy v iPhonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 helut

helut

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2008 - 13:36

galdra napsal/a:

DaddyDoxxx napsal/a:

Werki napsal/a:
moc ti neporadim, ale co je to za užasný výkvět techniky když ti na tom nevalí ani Java :D

Dokud jsi nevyzkousel, nepochopis;)


Souhlasím, kdo nevyzkoušel, nemá šanci pochopit :D, tak to je.


presne tak. iPhone neni o tom co umi ale jak to dela...
  • 0
300: Ὦ ξεῖν’, ἀγγέλλειν Λακεδαιμονίοις ὅτι τῇδε κείμεθα, τοῖς κείνων ῥήμασι πειθόμενοι.

#22 Milda

Milda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 9:13

Ahojte, mam iPod Touch (iPhone bez GSM) a nechce se mi platit premium membership. Neni to nutne, resim to nasledovne: 1. je nutne ziskat GPX soubor. K tomu mi slouzi CachePrinter (Skrysotlac). Prace s nim je jednoducha, obcas zlobi - je nutne ho zavolat z cmd line a zvysit mu prirazenou pamet: java.exe -Xms32m -Xmx768m -jar cacheprinter.jar Taky se mi stava ze nacte jen prvnich 150 kesi a pak ostatni nenacte. Staci stopnout nacitani, odhlasit se z GC.com (menu Prihlaseni), prihlasit se a znovu nastartovat stahovani. Ty co jsou stazene se znova netahaji. 2. Ze Skrysotlace se jednoduse ulozi GPX (menu Soubor|Ulozit ako GPX (PQ)). Okoli Brna je kolem 60MB. 3. Pak nastartuju GSAK a importuju GPX. Zbytek je na vas. Export do HTML tu uz prezentoval krajzlici. Tot vse, m.
  • 0

#23 maravy

maravy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 21:36

Iphone 3G mam jen chvilku, ale aplikace se pomerne rychle roji. Zatim nejlepsi je www.igeocacher.com, zvlada listingy, logy, ma jednoduchy kompas (jen vzdalenost a smer), umi tridit do sekci apod. Cache importuje z gpx formatu. Existuje i v online verzi, ale neumi spolupracovat s navigaci (trideni dle polohy, kompas apod). Pouzivam prvni nativni verzi, idealni je proklik z detailu cache do maps, prehledny, presnost staci.
  • 0

#24 DDX

DDX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 17:51

maravy napsal/a:
Iphone 3G mam jen chvilku, ale aplikace se pomerne rychle roji. Zatim nejlepsi je www.igeocacher.com, zvlada listingy, logy, ma jednoduchy kompas (jen vzdalenost a smer), umi tridit do sekci apod. Cache importuje z gpx formatu. Existuje i v online verzi, ale neumi spolupracovat s navigaci (trideni dle polohy, kompas apod).
Pouzivam prvni nativni verzi, idealni je proklik z detailu cache do maps, prehledny, presnost staci.


Opravdu, poslední dobou se to takovými aplikacemi jen hemží, ale zdaleka nejlépe vypadá Geode, který by mohl nahradit i Handy Geocaching. Uvidíme, až bude aplikace venku, citlivost GPS na iPhone 3G mi připadá dostačující na nějaké ty "odlovy mimochodem", už se těším.
  • 0
Mám nízké IQ, počítejte s tím při komunikaci se mnou.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama