Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Na mapě nevidím kešky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2008 - 18:48

halooo, haaaloo tady lama!!! na mapě se mi nezobrazují ikonky kešek čím to asi může být? PC? Na webu? Moje ruce? za radu díky :( Je to dobrý už jsem to vyřešil byli to "vrstvy" všem moc díky za raduB)
  • 0

#2 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2008 - 19:05

No, nevím. Možná bych dotaz trošku konkretizoval. Na takovýto výkřik by se dalo odpovědět, že třeba nemáš zapnuté PC :). Osobně si myslím, že nejsi na GC zalogován, ale může to být úplněn něco jiného.
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2008 - 19:23

Na které mapě? Ta co je na geocaching.com nebo tady na geocaching.cz. Pokud je to tady na .cz, pak zkus zazoomovat, tedy přiblížit si mapu na menší oblast než je Evropa. Třeba na tvoje město. Pak by jsi už měl kešky vidět. Na gc.com musíš být zalogován.
  • 0

#4 chrbat

chrbat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2008 - 19:39

Na mapě na geocaching.cz je nastaven limit pro zobrazení kešek (myslím 200). Takže bez pořádného přiblížení se objeví pouze upozornění překročen limit.
  • 0

#5 SirGeoWolf

SirGeoWolf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2008 - 0:39

Hlásím stejný problém. Mapa na GC.cz mi i při velkém přiblížení (na oblast s cca 3mi keškami) neukazuje žádnou bublinku. Ostatně ani Domovy cacherů. Taková ta velká infobublina vlevo dole hlásí "Zobrazuji body", ale nic se neděje, ani když počkám 5 minut. Zkoušel jsem to ve Firefoxu i v MSIE. Filtry mám samozřejmě zakázaný, mělo by to zobrazovat vše.
  • 0

#6 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2008 - 6:23

Zkus si na mapě GC.cz kliknout na vrstvy a podívej se jestli tam máš zatržené keše. Když jo tak klikni na kešky jestli tam nemáš zatržené třeba jenom micro wherigo, klikni na vše, u velikostí tež na vše a dej nastavit.
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2008 - 6:34

SirGeoWolf napsal/a:
Hlásím stejný problém.
Mapa na GC.cz mi i při velkém přiblížení (na oblast s cca 3mi keškami) neukazuje žádnou bublinku. Ostatně ani Domovy cacherů.

Taková ta velká infobublina vlevo dole hlásí "Zobrazuji body", ale nic se neděje, ani když počkám 5 minut. Zkoušel jsem to ve Firefoxu i v MSIE. Filtry mám samozřejmě zakázaný, mělo by to zobrazovat vše.

Zkus si nastavit filt na menší počet kešek. Zapni si jen kešky a ostatní body vypni. U kešek dej všechny velikosti, obtížnosti atd. Dej tam limit tak cca 200 a uvidíš. Teď jsem zkoušel a všechno normálně fachá.
  • 0

#8 SirGeoWolf

SirGeoWolf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2008 - 10:02

Chyba byla dle očekávání na mém přijímači. Blbej nejsu, všechno jsem měl nastavený správně. Stačilo změnit limit, pak ho vrátit na původní hodnotu (250) a už to fachá. :| Edit: A sakra... Problém je, že to musím udělat pokaždý nebo použít vyhledávání adresy. Při postupném dozoomování až na tu vybranou oblast se kešky prostě samy od sebe nezobrazí.
  • 0

#9 zelvik

zelvik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2008 - 10:29

Tohle se mi stava v posledni dobe dost casto. Zobrazim si oblast, ktera me zajima a nic. Na stavove liste vlevo dole se napise hotovo a body nikde. Nastaveni mapy vcetne limitu je samozrejme spravne. Musim potom provest nejakou zmenu v nastaveni, treba vybrat jine ikonky od 3-monkies a potom to frci. Dost me to stve. Nekdy ani to nepomuze, dole sviti hlaska "Zobrazuji body" i nekolik minut a nic! Potom mi vyskoci okenko "chybna funkce" a po odkliknuti se kesky objevi. Ale kazdych nekolik minut pote mi vyskakuje "chybna funkce", i kdyz s mapou nic nedelam a mam ji v jine zalozce... Dela mi to IE7 i Firefox :(
  • 0

#10 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2008 - 15:51

Teď by to mělo zobrazovat i jméno té chybné funkce, tak to prosím zkus a dej vědět, co to píše. A pošli mi komplečtní aktuální adresu mapy.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#11 zelvik

zelvik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2008 - 10:43

Tak treba dnes...

Chybna funkce: //maparpc8.php

pri nasledujici adrese

http://www.geocaching.cz/mapa.php#lat=50.50595498323448&lon=13.708048963712794&m=0&z=500000&v=c&k=C,R,E,B,M,T,U,V,W,I&s=0&
n=1&vl=&ve=

  • 0

#12 nauch

nauch

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 11:18

Jak po kliknutí na kešku na mapě zjistím souřadnice pro gps dík
  • 0

#13 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 11:31

nauch napsal/a:
Jak po kliknutí na kešku na mapě zjistím souřadnice pro gps dík


na JAKÉ mapě
  • 0

#14 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 14:47

Na GC.cz mapách se to tady už řešilo, zobrazování keší blbnulo, pokud byla zapnutá vrstva Uživatelé. Pokud byl tento problém odstraněn a je jinde, tak sorry.
  • 0

#15 bierce

bierce

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 13:05

SirGeoWolf napsal/a:
Chyba byla dle očekávání na mém přijímači.
Blbej nejsu, všechno jsem měl nastavený správně.
Stačilo změnit limit, pak ho vrátit na původní hodnotu (250) a už to fachá. :|

Edit: A sakra... Problém je, že to musím udělat pokaždý nebo použít vyhledávání adresy. Při postupném dozoomování až na tu vybranou oblast se kešky prostě samy od sebe nezobrazí.

mam uplne stejnej problem až na to že jakykoli zoomování a přenastavování nezabírá...nezabira dokonce ani zmena prohlizece a vlastne nezabira vubec nic.....a to jak na gc.cz tak na gc.com...má někdo nějakou radu? dík
  • 0

#16 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 14:39

To tu resim uz asi 14 dni, naposledy jesm posial Pepovi vse, co se mi stahne. Hlasi mi to chyby javascriptu. Zatim zadna odpoved, ale to te, Pepo, nehonim, vim, ze toho mas moc. Jen odpovodam na dotaz.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama