Přejít na obsah


Fotka

Obtížnost v GSAK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 13:40

Ahoj, zajímalo by mě jestli je nějak možné uložit si obtížnost odlovené keše v GSAKu. Např. když odlovím 4kovou keš a pak se ji dodatečně sniží obtížnost (třeba kvůli přesunutí) tak při aktualizaci keše v GSAKu se mi změní taky. Takže když si pak vyjedu statistiky třeba pomocí FindStatGen taktam nebude, že sem ulovil 4ku. Jde to nějak vyřešit?
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#2 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 13:44

V nastavení waypointu máš možnost zakázat aktualizace jednotlivého waypointu. To je asi to, na co se ptáš.
  • 0

#3 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 14:01

abakus napsal/a:
V nastavení waypointu máš možnost zakázat aktualizace jednotlivého waypointu. To je asi to, na co se ptáš.


Což, samozřejmě znamená, že se nepřepíše nic.
Jen pro upozornění.
  • 0

#4 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 14:07

PLAJ family napsal/a:

abakus napsal/a:
V nastavení waypointu máš možnost zakázat aktualizace jednotlivého waypointu. To je asi to, na co se ptáš.


Což, samozřejmě znamená, že se nepřepíše nic.
Jen pro upozornění.


No právě, stejně tak bych si keš mohl dát na ignore list aby mě nechodila v PQ. Jde mě o to jestli jde volit co se má aktualizovat.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#5 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 14:33

Myslím, že lze aktualizovat všechno nebo nic. Není mi jasné, k čemu by ti byl aktualizovaný listing se starým údajem D/T. Pokud to má zůstat jako otisk stavu v daném čase, tak se vším všudy (logy se i tak dají aktualizovat), pokud chceš aktuální verzi, tak i s aktuálním D/T, jinak z toho budou hovadiny. btw: kešku si do ignore listu dávat nemusíš, stačí, když si změnís pq tak, aby ti chodily jen nenalezené kešky.
  • 0

#6 adamos

adamos

    adamos

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 20:10

Taky jsem o tom přemýšlel, ale nikdy nedořešil a už ani řešit nebudu, hodně keší se mezitím stejně změnilo. Dnes bych na to šel asi následovně: za prvé mát v GSAK tři databáze. Jednu hlavní, kde budou nenalezené a třeba i nalezené keše, pojmenujme jí HLAVNÍ. Druhou, která bude pouze pro účely statistik = STATISTIKA. A konečně třetí, nazveme jí třeba PRACOVNI. Jednou týdně si nechám poslat PQ s vlastními nálezy a nahraju do databáze PRACOVNI. Pak dám kopírovat vše z PRACOVNI do STATISTIKA s podmínkou If waypoint exists -> ignore. Databáze STATISTIKA bude obsahovat aktuální Difficulty/terrain údaje dle data nalezení plusminus jeden týden.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama