Přejít na obsah


Fotka

Společný odlov Wherigo cache GC1BCHX Zlate nugety


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 11:03

Rád bych touto cestou požádal kolegy geocachery, kteří by se chystali na odlov wherigo cache Zlaté nugety v Jincích a mají k tomu i potřebné zařízení, zdali bych se z čisté zvědavosti nemohl připojit a zhlédnout, jak tyto keše vypadají v reálu ;o) Mám auto a jsem z Příbrami, takže se i můžeme domluvit na společném dojezdu na start ;o) Můžete mě kontaktovat přes profil na e-mail a pak se domluvíme na podrobnostech. Díky PS: Jak jsem tak koukal do logů, tak opravdu se PDAcka nechytaj, takže jedině s Coloradem ;) Aspoň si ho okouknu v akci a napíšu Ježíškovi :P
  • 0

#2 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 11:14

seiza napsal/a:
Rád bych touto cestou požádal kolegy geocachery, kteří by se chystali na odlov wherigo cache Zlaté nugety v Jincích a mají k tomu i potřebné zařízení, zdali bych se z čisté zvědavosti nemohl připojit a zhlédnout, jak tyto keše vypadají v reálu ;o) Mám auto a jsem z Příbrami, takže se i můžeme domluvit na společném dojezdu na start ;o) Můžete mě kontaktovat přes profil na e-mail a pak se domluvíme na podrobnostech. Díky


Napiš rovnou, že hledáš někoho s Coloradem - tahle cartridge je na PDA nepoužitelná - máme to 5km a vylámali jsme si na tom s PDA zuby stejně jako všichni ostatní co to s PDA zkoušeli. Autor to trochu přehnal s rozsahem a má tam 13 aktivních zón najednou, což PDA player není schopen rozdejchat. Kouše se, padá a k tomu všemu se nadá obnovit sejvnutá pozice (skončí na brutální chybě). Takže jen pro Coloradisty (zatím - dokud konečně nekdo nenaprgá ten player pořádně ;o)
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama