Přejít na obsah


Fotka

Nejlevnější travelbagy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 akvinsky

akvinsky

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2008 - 17:04

Ahoj, našel jsem na aukcích někoho, kdo prodává travel bagy z USA. Několik jsem jich koupil a jsou ok, tak také doporučuji. Je to nejlevnější, co jsem u nás zatím našel. ta adresa je zde: http://www.aukro.cz/...lbag_z_usa.html
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2008 - 17:14

Co si mam myslet o prodejci, ktery neni schopen ani spravne opsat nazev zbozi? :o
  • 0

#3 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2008 - 19:05

A ještě k tomu 150,- za dopravu a zašle UŽ do 14-ti dnů :D
  • 0

#4 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2008 - 22:22

Nejlevnejsi jsou objednane primo v Americe...:D
  • 0

#5 akvinsky

akvinsky

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2008 - 22:53

no, já platil poštovné za první 37 Kč a za každý další 17Kč. tak to má i v podmínkách. z Ameriky je to asi levnější, ale číslo karty nikomu nedám.... :-)
  • 0

#6 pikerovi

pikerovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2008 - 0:07

Opatrne.
http://technet.idnes...sw_internet_vse
  • 0

#7 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2008 - 10:43

Piker napsal/a:
Opatrne.
http://technet.idnes...sw_internet_vse


Tohle je prostě risk.... Od toho je tam hodnocení uživatele..
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#8 Celestyn

Celestyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2008 - 10:45

To je nejaky podezrely - uz ten nazev je napsan dost desive, takze to asi nebude zadny cacher, postovne je vysoke, cestina v jeho textu za moc nestoji a divne je, ze nenabizi osobni odber (zajel bych si pro nej, mam to kousek).
  • 0

#9 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2008 - 11:00

HaLuMa napsal/a:
Co si mam myslet o prodejci, ktery neni schopen ani spravne opsat nazev zbozi? :o

Zajímavé je, že akvinsky to píše stejně blbě. Nebude to náhodou jedna osoba? ;):)
  • 0

#10 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2008 - 11:01

Přesně-jak není možný osobní odběr, tak je to podezřelé. Poštovné je opravdu děsivé a hodnocení? To se dá zfalšovat. Koukni na aukro-tam taky měli pozitivní hodnocení a obrali mraky lidí o stovky tisíc. Nejlepší je asi koukat na pozitivní hodnocení, počet těch hodnocení (když bude mít 5x pozitiv, tak mu nepošlu 10 000 ,- dopředu) a taky jak dlouho na aukru působí. I když-jednou jsem koupil od chlapíka co měl asi 600 pozitiv a na aukru byl dlouho. Jednou mi zásilku poslal a podruhé už ne a neposlal jí nikomu. Prostě přestal fungovat-aukro z něj pak peníze dostalo-naštěstí. Já myslím, že je lepší kupovat v legálním obchodě, co je v odkazech tady na geocaching.cz. Osobní zkušenost zatím nemám. Objednáno a zaplaceno ano, ale musím ještě počkat jestli to taky pošlou ;)
  • 0

#11 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2008 - 11:02

JarMar napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Co si mam myslet o prodejci, ktery neni schopen ani spravne opsat nazev zbozi? :o

Zajímavé je, že akvinsky to píše stejně blbě. Nebude to náhodou jedna osoba? ;):)


Tož -taky mě to napadlo :D
  • 0

#12 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2008 - 11:13

akvinsky napsal/a:
no, já platil poštovné za první 37 Kč a za každý další 17Kč. tak to má i v podmínkách. z Ameriky je to asi levnější, ale číslo karty nikomu nedám.... :-)


Pokud chces vyuzivat plne moznosti ktere nabizi platebni karta, vzdy musis primerene posuzovat nebezpeci ktere toto prinasi, ovsem kazdy obchod ma sva nebezpeci, stejne jako nakup na Aukru.

V bezhotovostnich prevodech pres internet je, at se ti to libi, nebo ne, budoucnost, to ze to neni nic moc zabezpecene, to je vec jina, nicmene da se to reklamovat u Tve banky jednoduseji, nez nahanet nejakeho podvodnika z druhe strany republiky.

A co se tyka udaju na kreditce, tak ty mnohdy ma i obchodnik u ktereho nakupujes, navic je ma moznost si poznacit kde kdo, kdo se ti na kartu jen podiva, o nakupu a placeni s "zehlickou" ani nemluvim, coz byla dlouho let jedna z prvnich a jedinych moznosti jak v Cesku zaplatit kreditkou vubec...
  • 0

#13 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2008 - 12:39

Souhlasim s Autackem, nikdy uz (co vznikly pocitace) nebude jako driv. Kazdopadne PayPal prave umoznuje to, ze konecny obchodnik (kde nakupujes) vubec cislo tve karty nevidi. Je to nejobvyklejsi forma placeni na internetu, i nejbezpecnejsi (v ramci moznosti). Ja mam zatim dobre zkusenosti. Nakupovala jsem nekolik GC na ebay v Americe i Anglii a vse probehlo bez problemu. Vyhoda je, ze castka je okamzite, co to clovek potvrdi, pripsana druhe strane. Vzdy se muzou najit podvodnici, ale to by clovek nemohl koupit nic. Co se tyka nasich ceskych Geoobchodu, s obema mam take dobrou zkusenost.:D Kazdopadne pro vetsinu je to nejjednodussi cesta, i kdyz ceny jsou vyssi. Ovsem vsichni musime vydelavat. Za dotazeni geoveci z Ameriky se holt musi taky platit. ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama