Formát souřadnic (desetinná čárka/tečka)
#1
Publikováno 09 červen 2008 - 11:46
#2
Publikováno 09 červen 2008 - 12:45
#3
Publikováno 09 červen 2008 - 13:01
#4
Publikováno 09 červen 2008 - 13:11
vlastiksk.blogspot.com
#5
Publikováno 09 červen 2008 - 14:13
JarMar napsal/a:
Moc nechápu jak se ti tam dostali čárky, ale poslal jsem ti na email co máš v profilu prográmek pro převod.
Tak mnohokrát děkuji JarMarovi, já se picnu, ono to fakt funguje :-)
Teda, pravda, nejdřív se nedělo nic, ale poté co jsem upravil hlavičku v překonvertovaném soboru, tak to naskákalo do GPS jako po másle a už mám ikonky v mapě tam kde mají být :-D
Problém je, že GPSka s ohledem na národní zvyklosti očekává patrně v souboru odělovací znak desetinou čárku, nikoliv tečku, tedy z tečky, která je ve std. souboru GPX z gc.com jsem udělal čárku a fachá to...
Už se moc těším, až si konečně doposud neodlovené kešule zadám jako průjezdní body do trasy, nechám počítat a pak se navigovat nejlepší cestou :-D Navíc to mám pořád u sebe v mobilku :-) Teď už snad jen schází aktualizace online ! :-)))
Ještě jednou dík.
#6
Publikováno 10 červenec 2008 - 22:36
Ahoj, mohl bych taky poprosit o ten prográmek? Mám totiž naprosto stejný problém. DíkyJarMar napsal/a:
Moc nechápu jak se ti tam dostali čárky, ale poslal jsem ti na email co máš v profilu prográmek pro převod.
#7
Publikováno 18 červen 2009 - 11:01
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů