Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

nezobrazují se mi kešky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 DustmanGeorge

DustmanGeorge

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2008 - 14:15

nevim proč, ale na mapě geocaching.cz se mi přestali zobrazovat kešky a musim koukat ma Geo..com kde neni tak podrobná mapa
  • 0

#2 mustafik2

mustafik2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2008 - 15:34

Podívej se, jestli máš zatržené "kešky" v menu Vrstvy a správně nastavená zatržítka (typy kešek, nalezené - nenalezené atd.) v menu Kešky.
  • 0

#3 DustmanGeorge

DustmanGeorge

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2008 - 21:22

dík, věděl jsem že to bude ňáká blbost, ale že až taková...B)
  • 0

#4 Spook

Spook

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2008 - 11:24

tak me na mape gc.cz se bohuzel vrstva kesek take nezobrazuje a jsem presvedcen ze nastavene to mam spravne :( pouzivam firefox 2.x
  • 0

#5 kulatylenin

kulatylenin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2008 - 4:21

Možná dělám něco špatně ale nezobrazují se mi na mapě střední evropy ani evropy ulovené keše mimo ČR. Proč? Pokud to tak má být k čemu tyhle mapy tady jsou jen proto aby bylo vidět jak je ČR malá či co? :( Díky za odpověď Láďa
  • 0

#6 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2008 - 5:40

kulatylenin napsal/a:
Možná dělám něco špatně ale nezobrazují se mi na mapě střední evropy ani evropy ulovené keše mimo ČR. Proč? Pokud to tak má být k čemu tyhle mapy tady jsou jen proto aby bylo vidět jak je ČR malá či co? :( Díky za odpověď Láďa

Přesně tak
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#7 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2008 - 6:09

kulatylenin napsal/a:
Možná dělám něco špatně ale nezobrazují se mi na mapě střední evropy ani evropy ulovené keše mimo ČR. Proč? Pokud to tak má být k čemu tyhle mapy tady jsou jen proto aby bylo vidět jak je ČR malá či co? :( Díky za odpověď Láďa

Nediv se Pepovi, ze ti da takovou strucnou odpoved. On totiz (ne)musi donekonecna nekomu odpovidat, ze geocaching.cz ma databazi CESKYCH cachi, a ze nalezy mimo CR jsou videt, jen kdyz je tam nahrajes i se souradnicema (to se da dostat z geocaching.com nejakym PocketQuery, pokud jsi platici.)
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2008 - 6:27

kulatylenin napsal/a:
Možná dělám něco špatně ale nezobrazují se mi na mapě střední evropy ani evropy ulovené keše mimo ČR. Proč? Pokud to tak má být k čemu tyhle mapy tady jsou jen proto aby bylo vidět jak je ČR malá či co? :( Díky za odpověď Láďa

Ano, zde je pouze mapa keší v ČR (a to ještě s upravenýma souřadnicema). Mapa keší celého světa včetně ČR je na domácím serveru geocachingu, tj. na geocaching.com.
  • 0

#9 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2008 - 10:25

ebik napsal/a:

kulatylenin napsal/a:
Možná dělám něco špatně ale nezobrazují se mi na mapě střední evropy ani evropy ulovené keše mimo ČR. Proč? Pokud to tak má být k čemu tyhle mapy tady jsou jen proto aby bylo vidět jak je ČR malá či co? :( Díky za odpověď Láďa

Nediv se Pepovi, ze ti da takovou strucnou odpoved. On totiz (ne)musi donekonecna nekomu odpovidat, ze geocaching.cz ma databazi CESKYCH cachi, a ze nalezy mimo CR jsou videt, jen kdyz je tam nahrajes i se souradnicema (to se da dostat z geocaching.com nejakym PocketQuery, pokud jsi platici.)

Díky, kdysi jsem se na to ptala a nikdo mi neodpověděl...
Nevyplatilo by se tuto informaci přidat k návodu jak nahrát nálezy do mapy? (Který je jinak výborný, díky za něj :))
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#10 kulatylenin

kulatylenin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2008 - 4:15

pepa.z.pocernic napsal/a:

kulatylenin napsal/a:
Možná dělám něco špatně ale nezobrazují se mi na mapě střední evropy ani evropy ulovené keše mimo ČR. Proč? Pokud to tak má být k čemu tyhle mapy tady jsou jen proto aby bylo vidět jak je ČR malá či co? :( Díky za odpověď Láďa

Přesně tak


děkuji
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama