Přejít na obsah


Fotka

Třídění keší podle symbolů.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Bull13

Bull13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2008 - 21:04

Prosím o návod a vysvětlení. U každé keše jsou atributy. Lze podle těchto atributů keše třídit nebo vyhledávat? Jde mi o to, že jeden člen geotýmu je vozíčkář a čas od času s námi vyráží na odlov. A hledat keše na trase naplánované k výletu, keré jsou vhodné pro vozíčkáře je hodně zdlouhavé. Nebo pokud to nejde, nebylo by možné založit téma, ve kterém by jednotliví kačeři zadávali waypointy keší vhodných pro vozíčkáře? Děkuji za odpovědi. Bull13.
  • 0

#2 ondrasek leader

ondrasek leader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2008 - 21:20

Nemam to nastudovane, aly tyhle stranky slouzi prave telesne postizenym kacerum k vlastnimu presnemu hodnoceni kesi z pohledu napr. vozickaru a ziskavani hodnoceni od jinych http://www.handicaching.com/´. Daji se tam vyhledavat kese dle WP, ale jak jsou na tom s hodnocenim ceske kese...?
  • 0

#3 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2008 - 21:21

Pokud jsi PM, tak si muzes podle techto atributu udelat pocket query. Jako BM asi moc moznosti nemas.
  • 0

#4 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2008 - 7:14

Melo by platit, ze kese s terenem 1 jsou odlovitelne i pro vozickare. Ne vzdy to tak samozrejme plati, ale jako prvotni filtr potencialnich cilu odlovu to je myslim taky pouzitelne.
  • 0

#5 Bull13

Bull13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2008 - 20:44

Děkuji za rady. Zatím v tom laboruji. PM nejsem ... :-) tak nějak si třídím keše pozvolna kolem bydliště a dál ... na handicaching jsem zatřídění tuzemských keší nenašel, ale možná je to způsobeno mou chabou znalostí angličtiny.
  • 0

#6 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 867 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2008 - 9:34

V MoZiGo si tiez mozes navolit len kesky s terenom 1 a vyexportovat len tie a nemusis byt PM:)
  • 0

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2008 - 9:38

I ve skrýšotlači to jde.
  • 0

#8 Bull13

Bull13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2008 - 6:11

Děkuji, děkuji ... takže se jdu vrhnout do dalšího laborování. Jsem zvědav, kolika nepotřebnými programy si mezi hledáním těch správných zasviním noťas ... :D
  • 0

#9 alexamc

alexamc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2010 - 21:04

alkes napsal/a:
I ve skrýšotlači to jde.


Mohl bys prosím trochu popsat jak ve Skrýšotlači hledat kešky s konkrétním atributem, např. jen noční? Používám jej pro tvorbu statistik, ale tuhle funkci jsem zatím neobjevil...děkuju
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama