Přejít na obsah


Fotka

Legend HCx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 petrplichta

petrplichta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 22:21

Ahoj, GPS neprodávám, jen chci hodit do placu slušnej kup. Začínám a podařilo se mi koupit Garmin eTrex Legend HCx s mapou i dovozem za 5100,-. Po mailových a telefonních dotazech mi vysvětlili, že to není srandička ani omyl, ale že jen nejsou k mání Ventury, tak firma za levnější peníz dodá stroj o třídu výš. Akce prý trvá do příštího týdne. Tady je odkaz: http://www.navigaceg...trex-legend-cx/ - údajně je to oficiální prodejce. Kartu s mapou mi počítali za kačku. V pondělí jsem objednal, v úterý přišla a dnes byla první cache - u Lomnice na Táboře. Spokojenost výborná.
  • 0

#2 pk84

pk84

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 23:02

Dopr..... To ji nemohli takhle dát, když jsem ji na jaře kupoval? :( Jinak přístroj je dokonalý, a prodejce fakt oficiální.
  • 0

#3 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 23:33

Super....diky za tip...hooodne vazne o tom uvazuju....
  • 0

#4 havela team

havela team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2008 - 6:06

Legenda eTrex HCx Vista mam od zari. Byla dodana s kartou s mapou, ale ta nekomunikuje s PC, takže jsem Topo kupoval stejně na CD. velka spokojenost, zejmena vydrz baterií az neuveritelna. Ale mam i dve negativa: 1. ani ne po roce se odlepuje guma kolem pristroje (to je ale klasika) 2. Ted v sobotu jsem o ni malem prisel - mel jsem ji na krku na snurce a ulomil se uchyt, na kterem je ocko, zrovna jsme delali Bílou Opavu, nastesti se to stalo az na konci a GPS spadla na dosazitelne misto.
  • 0

#5 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2008 - 10:02

Hmm, když se ještě využije akce "starý za nový" - http://www.navigaceg...op/?search=AKCE, tak to vychází na 3 990,- :o
Začínám uvažovat o upgrade Bédy Trávníčka...
  • 0

#6 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2008 - 10:22

polnjumen napsal/a:
Začínám uvažovat o upgrade Bédy Trávníčka...

neuvažuj a upgraduj, stojí to za to! - a i kdyby ten protiúčet nešel, tak toho Trávníčka za 2tk prodáš :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka