Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Skrýšotlač


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 drbgr

drbgr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2008 - 16:05

ahoj, mam problem s timhle softikem. chova se celkem normalne, vyhledava to co chci, ale odmita mi vyplnit souradnice. proste tam jsou porad nuly. a pri exportu do XML a naslednem importu do BeeLineGPS to hazi chybu na radku jena v XML. uz nevim co s tim delat. vite co s tim ? dik
  • 0

#2 spike-cz

spike-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2008 - 16:13

necháváš si výstup souřadnic jako PQ? Mně to funguje dobře.
  • 0
>>> Morituri te salutant <<< Hledadlo: mobilní siemens SXG-75 & TrekBuddy nově -> HTC Artemis & Beeline+TrekBuddy

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2008 - 16:41

drbgr napsal/a:
ahoj, mam problem s timhle softikem. chova se celkem normalne, vyhledava to co chci, ale odmita mi vyplnit souradnice. proste tam jsou porad nuly. a pri exportu do XML a naslednem importu do BeeLineGPS to hazi chybu na radku jena v XML. uz nevim co s tim delat. vite co s tim ? dik


A ve výpisu stažených keší ty souřadnice vidíš dobře?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 spike-cz

spike-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2008 - 21:03

Ikdyž mi teda Beeline občas vykvikne nějakej error při importu kontaktů, načtou se mi vždycky všechny waypointy do seznamu. Stane se to ale jen když si dám Skrýšotlačí exportovat hodně kešek najednou, tím myslím nad 80ks.
  • 0
>>> Morituri te salutant <<< Hledadlo: mobilní siemens SXG-75 & TrekBuddy nově -> HTC Artemis & Beeline+TrekBuddy

#5 limak

limak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2008 - 19:40

Ahoj. Nevíte někdo, jak omezit počet logů u kešek při stahování Skrýšotlačí? Tlačítko "jen poslední logy" mi nějak nefunguje. Po stažení a exportu do GPX (PQ) se mi vždy ke keškám stáhnou logy všechny :( Chtěl bych mít skutečně jen logy poslední. Poraďte. Díky.
  • 0

#6 drbgr

drbgr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2008 - 7:57

kolombo napsal/a:

drbgr napsal/a:
ahoj, mam problem s timhle softikem. chova se celkem normalne, vyhledava to co chci, ale odmita mi vyplnit souradnice. proste tam jsou porad nuly. a pri exportu do XML a naslednem importu do BeeLineGPS to hazi chybu na radku jena v XML. uz nevim co s tim delat. vite co s tim ? dik


A ve výpisu stažených keší ty souřadnice vidíš dobře?


no prave ze uz ve vypisu jsou nuly :o( nechapu proc ..
  • 0

#7 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2008 - 9:19

drbgr napsal/a:

kolombo napsal/a:

drbgr napsal/a:
ahoj, mam problem s timhle softikem. chova se celkem normalne, vyhledava to co chci, ale odmita mi vyplnit souradnice. proste tam jsou porad nuly. a pri exportu do XML a naslednem importu do BeeLineGPS to hazi chybu na radku jena v XML. uz nevim co s tim delat. vite co s tim ? dik


A ve výpisu stažených keší ty souřadnice vidíš dobře?


no prave ze uz ve vypisu jsou nuly :o( nechapu proc ..


Taková blbost, máš posledni verzi Skryšotlače?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#8 drbgr

drbgr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2008 - 9:27

Taková blbost, máš posledni verzi Skryšotlače?


sorry to jsem zapomel napsat. ano mam posledni verzi 0.4.1a
  • 0

#9 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 11:53

limak napsal/a:
Ahoj. Nevíte někdo, jak omezit počet logů u kešek při stahování Skrýšotlačí? Tlačítko "jen poslední logy" mi nějak nefunguje. Po stažení a exportu do GPX (PQ) se mi vždy ke keškám stáhnou logy všechny :( Chtěl bych mít skutečně jen logy poslední. Poraďte. Díky.

Mám stejný problém. Opravdu jste se s tím někdo nesetkal? PQ pár stáhnutejch keší má velikost ně kolik MB (kvůli množstvím logů) odhadem je velikost větší 3x pak to i dost zpomaluje v colorado. Mám poslední verzi 0.4.1e

Edit: jen pro zajímavost PQ.gpx 236 keší má 22.9MB
přičemž PQ od grounspeaku s 500 kešema má kolem 4MB
  • 0

#10 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 14:24

Tak to je proto ze stahujes vsechno vcetne logů. jakou barvu mají řádky při načtení keší? čas od času se mi stane, že cacheprinter nevybonzuje souřadnice, ale po restartu aplikace je to v cajku, těžko říct, čím to. nejlíp se obrátit na podporu přímo klůků co to dělaj.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#11 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 14:48

Qnik napsal/a:
Tak to je proto ze stahujes vsechno vcetne logů. jakou barvu mají řádky při načtení keší? čas od času se mi stane, že cacheprinter nevybonzuje souřadnice, ale po restartu aplikace je to v cajku, těžko říct, čím to. nejlíp se obrátit na podporu přímo klůků co to dělaj.

To já vím že je to proto že tam jsou všechny logy, já bych chtěl docílit toho že když mám v menu zaškrtlo "Jen poslední logy" aby to stahovalo opravdu jen ty poslední a ne všechny. S barvou řádků u keší to myslím nemá nic společnýho. Ty jsou správně.
  • 0

#12 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 6:16

Tu bravu řádků jsem myslel kvůli těm nenačteným souřadnicím. No jak říkám, nejlíp kontaktovat autory přímo, vždy mi poradili.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#13 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 8:24

Qnik napsal/a:
Tu bravu řádků jsem myslel kvůli těm nenačteným souřadnicím. No jak říkám, nejlíp kontaktovat autory přímo, vždy mi poradili.


Máš pravdu. Musím pochválit autora skrýšotlače. Odpověď obratem a nová opravená verze ke stažení na netu. Aktuálna verzia: 0.4.1f (20080821-2001) http://cacheprinter.bubbles.sk/
Díky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama