Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Změna souřadnic u mysterky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Medulove

Medulove

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2008 - 20:34

Stalo se mi, že jsem hledal multicache/mystery, ale od doby kdy jsem si nahrál souřadnice do GPS do doby, než jsem začal s lovem, došlo k posunu jedné stage. Finálka zůstala na stejném místě. Já pak marně hledal mezistage a teprve doma jsem zjistil pohledem na mapu, že se teď zobrazuje bod jinde, než ho mám v GPS. Podobný příapd může být, že se zásadně změní způsob výpočtu finálních souřadnic a se starším vytištěným listingem najednou něco nesedí. Ptám se, nebylo by vhodné, aby i v tomto případě proved owner change coordinates, byť jen o jediný metr, aby mohlo být p.t. kačerstvo rychleji uvědoměno o změně? (letmý pohled mezi logy, zda je tam ikonka či nikoliv)
  • 0
Méďulové

#2 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2008 - 20:49

Nemyslim ze by to pomohlo, to je holt riziko neaktualnich dat.
  • 0

#3 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2008 - 20:49

Neni to zvykem, spis v takovem pripade pise vlastnik log "Performed Maintenance", taky by mel zmenit skryte waypointy, a kdyz je zvlast peclivy, tak to oznami sem do fora Zmeny a upozorneni a napise poznamku primo do listingu, napr. "1.7.2008 doslo ke zmene souradnic finalky a uprave vzorecku, pokud mate vylustene souradnice od driv, prepocitejte si je".
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama