Přejít na obsah


Fotka

Pdmínka pro FTF


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
101 odpovědí na toto téma

#101 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2008 - 10:02

Podmínka pro FTF, STF a TTF je blbost, pokud to je tradička. Kdyby mysterka, souhlasil bych, ale jinak je to blbost..
  • 0

#102 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2008 - 22:21

Jen pro pořádek můj názor, když už se tu propíral názor na Luckyna a Benja ve vztahu k lebce. Podle mne (jako autora) podmínku splnili, protože fotky dodali. Nechtěl jsem tam dát podmínku jak buzeraci ale pro zpestření a to se povedlo. Koneckonců, kdo přijde k šibenici, tak těch lebek na vyfocení je dost a i ten chudák u pranýře má místo hlavy lebku. kde vzal Benjo tu fotku s oběšencem to nevím, patrně mi něco uniklo ale asi bude taky z tohoto místa. I já mám pár lidí které nemusím, ale tady se musím Benja zastat, že tady považuji podmínku za splněnou, mohl bych diskutovat o tom, jestli fotka počínající pleše na hlavě je fotka lebky, ale o tom to není. Všichni dosavadní lovci podmínku splnili. Jinak svůj názor na FTF jsem tu už presentoval, tak jdu radši luštit mysterky a připravovat se na splnění podmínek logů u keší jiných autorů. Považuji totiž keš bez splněné podmínky z mého pohledu za neodlovenou. Nalezenou ale neodlovenou. Ale to už je věc svědomí každého z nás. Já to prostě dělám a vidím takhle. Přesně v duchu již vysloveného názoru, že svědomí je víc než regule dané groundspeakem.;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama