Přejít na obsah


Fotka

Locify - nejenom nástupce Handy Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
319 odpovědí na toto téma

#241 smalldred

smalldred

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2009 - 14:11

musím se připopjit také. mám HP voice messenger a nahraný locify, výhodou mi je, že mám od firmy zaplacený datový tarif, takže net na cestách nemusím řešit. ale teď k samotnému LOCIFY... dobrej program a když se dotáhne do konce, bude to fakt super soft na kešování. kromě občasného spadnutí programu jsem zatím našel díky němu každou kešku a poud chci více informací o kešce, podívám se přes telefon. někomu vyhovuje to a někomu zas něco jiného. mě padl do oka právě tento program;)
  • 0

#242 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 22:18

sobikovi napsal/a:
Nemáte někdo mapu Rakouska (co nejpodrobnější) pro TrekBuddy resp. Locify? Něco jsem našel, ale ta je hrozně hrubá :-( Díky.


Zdravim, pokud by se nasla moznost, prosim o nasdileni. Predemn dekuji.
  • 0

#243 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 7:19

Merencin napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Nemáte někdo mapu Rakouska (co nejpodrobnější) pro TrekBuddy resp. Locify? Něco jsem našel, ale ta je hrozně hrubá :-( Díky.


Zdravim, pokud by se nasla moznost, prosim o nasdileni. Predemn dekuji.

Už to nemám, šlo to hned pryč, nepoužitelné... Jinak stačí dát do googlu vyhledat TrekBuddy mapy download a máš to hned...
  • 0

#244 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 7:25

Tak jsem teď pár dní používal resp. snažil se používat Locify v offline režimu a musím říct, že to bylo docela zklamání... - doma jsem si postahoval mapy cílové oblasti do offline režimu, tak abych je měl v cachi až na detail fotomapy. Nevím proč, tady to fungovalo perfektně, pak na místě jsem měl v cachi pouze první mapu, další zoomy (ty co jsem potřeboval) jsem už nebyl schopen z telefonu dostat... furt se chtěl připojit a spadl do chyby. Takže to hlavní, proč jsem chtěl Lcf použít bylo v čudu :( - uložil jsem si většinu keší plánovaných pro odlov v klidu doma do telefonu s tím, že pak budu mít offline listing, logy, hint a bude se s tím fajnově pracovat. Na konec jsem měl jen souřadnice, jelikož offline se k tomu dostane člověk jen jako navigovat na uložený bod, ale tam už nejde prohlížet si uložené informace... Locify je pěkný na pohled, ale na starý dobrý HG a na nový vylepšený HG Ae prostě nemá!
  • 0

#245 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 10:45

Já mám Locify na kartě, ne v interní paměti telefonu, tudíž se domnívám, že se ukládají mapy atd. na kartu a neměl by mít restart telefonu na to žádný vliv. Ale jak se zdá, tak asi má... potřeboval jsem to jen teď na týden v zahraničí a už to zase hodně dlouho potřebovat nebudu, takže mne to netrápí, stejně hlavně používám HG. Pokud jde o zadaný bod, pak to mi funguje bez problémů. Normálně jsem to dřív dělal tak, že jsem si přes FF uložil upravený kml soubor bodu (finále mysterky) a pak použil ten kml soubor s finale. U vyluštěné multiny ruční zadání funguje taky.
  • 0

#246 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 11:01

Witko&Wendy napsal/a:
Máš už dnešní verzi HGAE? Opravený mapy.cz apod

Mám asi 2 dny starou verzi x.x.41 a na vývojovém webu je stále tatáž. Nebo snad číslo zůstalo stejný?
  • 0

#247 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 11:07

Witko&Wendy napsal/a:
A přes jaký menu se do ty ruční navigace dostaneš? Já dám možnosti-jiná poloha-změnit,zněním souřadnice a šipka zůstane zaseknuta i když metry k cíli to ukazuje správně. No HGAE jede teď taky offline tak si nechám Locify jen na městský tradičky anebo půjde zase z karty pryč.

Já jdu na Uložené - Uložit místo - Změnit - Souřadnice... Pak zadám nějaký pojmenování, Popis nechávám prázdný a Uložit.

Pak přejdu na Navigace - Na místo - Vyberu ze seznamu uložené před tím místo a je to...
  • 0

#248 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 11:07

Witko&Wendy napsal/a:
4.1 verze. Pořád se vylepšuje a opravuje. Jinak funkce beze změn. Jo změna tam vlastně je. A to ta že kdyz keš úložiš do oblíbených tak ti to skočí zpatky na seznam keši a ne znovu vyhledávání. Což je super.

aha, tak to si stáhnu a nainstaluju. Tuhle fíčurku jsem navrhoval, tak je fajn, že se tam zaimplementovala...
  • 0

#249 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2009 - 7:49

Malinkata zadosticka neslo by pro locify oflan mapy udelat at se vyberou kde jsou? protoze pouzivam trekbuddyho a nahravat mapy dvakrat do mobilu se me nechce , samozrejmne ze to ted jde udelat tak ze si je nahraju di locify a v trku si je najdu, ale kdyz mam vice map(zemi ) na vice kartach bylo by lepsi po vymene si jen zalistovat na karte a vytahnout tu mapu co je treba. Jinak dik za dalsi aplikaci na geocaching uz od prvnich mych nerdaru a zavrhnuti ji v pocatcich musim priznat ze ted ji vyuziju i na neco vic pohodlneji a vice .
  • 0

#250 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 20:36

Ahoj,
mozna jste si vsimli ze ted o vikendu nesla geocaching sluzba v Locify. Bylo to zpusobeno tim, ze Groundspeak blokoval IP naseho noveho hostingu.

Nyni uz je vse opraveno a do geocaching sluzby pribyly dve funkce:
- Logovani primo na geocaching.com
- Navigace na zadany bod (hodi se pri multinach a mysterkach)

Sluzby se ujal developer ufaak (glombt@gmail.com), patri mu velke diky!
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#251 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 7:58

Ahoj, mám problém,chtěla jsem si stáhnout Locify do mobilu (SE W715), mělo by to fungovat, ale ten certifikát, který se také musí stáhnout, mi nejde s tím, že je neplatný. Tím pádem nestáhnu ani Locify. Kde dělám chybu? Nejsem žádný velký odborník, potřebuju návodník pro blondýny;) Díky
  • 0

#252 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 11:22

Mufa napsal/a:
Ahoj,
mám problém,chtěla jsem si stáhnout Locify do mobilu (SE W715), mělo by to fungovat, ale ten certifikát, který se také musí stáhnout, mi nejde s tím, že je neplatný. Tím pádem nestáhnu ani Locify. Kde dělám chybu? Nejsem žádný velký odborník, potřebuju návodník pro blondýny;) Díky


Pokud jsi to stahovala přímo do mobilu, tak zkus stáhnout ten certifikát do PC a pak ho ulož někam do mobilu. Třeba na kartu (pokud ho telefon má). Po kliknutí na tento soubor by se měl certifikát nainstalovat do telefonu. Pak již stačí nainstalovat Locify. U mně to takto funguje. Nedávno jsem prováděl čistku v mobilu a znova vše instaloval a vše probíhá v pořádku. Vyzkoušej.
  • 0

#253 dyfer

dyfer

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 17:26

Ano přesně tak,nedávno jsem to instaloval a certifikát jse dal do PC a pak do mobilu,vše funguje jak má.B)
  • 0

#254 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 18:11

jirifno napsal/a:

Mufa napsal/a:
Ahoj,
mám problém,chtěla jsem si stáhnout Locify do mobilu (SE W715), mělo by to fungovat, ale ten certifikát, který se také musí stáhnout, mi nejde s tím, že je neplatný. Tím pádem nestáhnu ani Locify. Kde dělám chybu? Nejsem žádný velký odborník, potřebuju návodník pro blondýny;) Díky


Pokud jsi to stahovala přímo do mobilu, tak zkus stáhnout ten certifikát do PC a pak ho ulož někam do mobilu. Třeba na kartu (pokud ho telefon má). Po kliknutí na tento soubor by se měl certifikát nainstalovat do telefonu. Pak již stačí nainstalovat Locify. U mně to takto funguje. Nedávno jsem prováděl čistku v mobilu a znova vše instaloval a vše probíhá v pořádku. Vyzkoušej.


Tak já nevím. Udělala jsem to přesně jak říkáš, ale opět se instalace nezdařila. Nahrála jsem si ten certifikát do mobilu, zkusila jsem ho rozbalit mobilem i pomocí PC. A Locify mi pořád nainstalovat nejde. Přitom mobil by měl s tímhle sw fungovat. Jsem prostě antitalent.
  • 0

#255 dyfer

dyfer

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 18:18

Mufa napsal/a:

jirifno napsal/a:

Mufa napsal/a:
Ahoj,
mám problém,chtěla jsem si stáhnout Locify do mobilu (SE W715), mělo by to fungovat, ale ten certifikát, který se také musí stáhnout, mi nejde s tím, že je neplatný. Tím pádem nestáhnu ani Locify. Kde dělám chybu? Nejsem žádný velký odborník, potřebuju návodník pro blondýny;) Díky


Pokud jsi to stahovala přímo do mobilu, tak zkus stáhnout ten certifikát do PC a pak ho ulož někam do mobilu. Třeba na kartu (pokud ho telefon má). Po kliknutí na tento soubor by se měl certifikát nainstalovat do telefonu. Pak již stačí nainstalovat Locify. U mně to takto funguje. Nedávno jsem prováděl čistku v mobilu a znova vše instaloval a vše probíhá v pořádku. Vyzkoušej.


Tak já nevím. Udělala jsem to přesně jak říkáš, ale opět se instalace nezdařila. Nahrála jsem si ten certifikát do mobilu, zkusila jsem ho rozbalit mobilem i pomocí PC. A Locify mi pořád nainstalovat nejde. Přitom mobil by měl s tímhle sw fungovat. Jsem prostě antitalent.




musíš ho rozbalit už v PCB)
  • 0

#256 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 18:24

Pokud mi napíšeš svůj email do soukromé zprávy, zkusím ti ten certifikát poslat. :)
  • 0

#257 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 18:33

mě to prostě nejde. Nainstaluju ten certifikát do PC, ono se to stáhne někam do úložiště certifikátů, ale to nemůžu zaboha v PC najít. Nebo to zůstává ta původní ikona? Ta mi nefunguje. Asi jsem blonďatější, než jsem myslela;)
  • 0

#258 Tarrazu

Tarrazu

    Tarrazu

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 18:53

Při stahování na mobil píše neplatný, nebo prošlý certifikát? Co zkusit změnit datum v mobilu? ...zpět, třeba o rok. Nebo zkus aplikaci Handy Geocaching - http://hg.destil.cz/ , pokud ti bude stačit trochu míň nástrojů.
  • 0

#259 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 19:11

da-st napsal/a:
Při stahování na mobil píše neplatný, nebo prošlý certifikát? Co zkusit změnit datum v mobilu? ...zpět, třeba o rok.
Nebo zkus aplikaci Handy Geocaching - http://hg.destil.cz/ , pokud ti bude stačit trochu míň nástrojů.


Píše neplatný. Už se mi podařilo stáhnou Handy geocaching, díky moc. Teď se tím budu pár dní prokousávat, ale určitě mi to stačí;)
  • 0

#260 rychle.krychle

rychle.krychle

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 17:45

Locify mi na Nokia E71 funguje, ale nestahuje mi souradnice. Misto nich tam mam otazniky. Muzete nekdo poradit co s tim?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama