Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Statbar - úprava


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
10 odpovědí na toto téma

#1 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 17:45

Potřebuji pomoci od někoho šikovného. Chci si upravit na GC.com svůj statbar pomocí http://www.devfolio....bar/index.aspx. Zvládla jsem si v tomto programu statbar upravit, ale nedaří se mi jej přeuložit do mého profilu na GC.com. Poradí mi prosím někdo jak na to? Jde mi o to, kam mám uložit/přepsat nové URL statbaru. Omlouvám se, jestli už se to tu řešilo, ale nikde ve fóru jsem nic nenašla. Díky! ;)
  • 0

#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 18:26

Jak na to, se dozvíš, když klikneš na odkaz Návod ve sloupci vlevo na stránce.
Tam je sice pouze vysvětleno, jak vložit oficiální statusbar z gc.com, ale analogicky to uděláš z Devfolia.
  • 0

#3 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 18:32

Nojo, ale tam je jen jak tu adresu získám - ale jak vložim tu upravenou?
  • 0

#4 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 19:00

Vpravo na stránce je odkaz Upravit profil. Tam v políčku Profil na gc.com zkopíruješ adresu svého profilu na gc.com :D a do Políčka Status bar pak adresu, kterou nalezneš na devfolio.com po úpravě statusbaru - nachází se v takovém rámečku dole na stránce pod tlačítkem Modify my statbar a je to hned ta první pod náhledem modifikovaného statusbaru.
  • 0

#5 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 19:18

Už si připadám jak debil :D, ale v Edit my profile žádný políčko „Profil na gc.com“ nemám... Hele, neni to jen pro Premium Members???
  • 0

#6 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 19:25

Sutech napsal/a:
Vpravo na stránce je odkaz Upravit profil. Tam v políčku Profil na gc.com zkopíruješ adresu svého profilu na gc.com :D a do Políčka Status bar pak adresu, kterou nalezneš na devfolio.com po úpravě statusbaru - nachází se v takovém rámečku dole na stránce pod tlačítkem Modify my statbar a je to hned ta první pod náhledem modifikovaného statusbaru.

Dál už chápu co se po mě chce, ale začínám mít pocit, že mi tam nějaký políčko chybí :D Ale moc díky za tvou svatou trpělivost
  • 0

#7 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 20:01

Já jsem nic o Edit my profile nepsal, já říkal Upravit profil :D A to najdeš ZDE na této stránce, nebo-li gc.cz :P
  • 0

#8 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2008 - 6:33

Tak TADY je ten zakopanej pes!!!!!!!! Díky díky, máš to u mě ;) Už se s tím totiž mořím asi 14 dní a nikde mi nikdo nebyl schopnej jednoduše odpovědět. Posvěcena budiž Tvá rodná hrouda!!!!!! :D
  • 0

#9 lidka-9344

lidka-9344

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2008 - 8:00

I já děkuji za trpělivost a hned jak budu mít čas, vyzkouším to znovu s touto nápovědou taky. Pokoušela jsem se o to už dříve, mořila se s tím pěkně dlouho, až jsem to na konec vzdala. Přestože číst umím a tu věc mezi ušima docela používám, s návodem jsem nic nezmohla. Díky!
  • 0
... a je to!

#10 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2008 - 15:20

Jupíííí, už mi to funguje!!! Ale pořád ještě se mi to nezměnilo na GC.com ;) Naběhne to časem nebo je v tom ještě nějakej zádrhel?
  • 0

#11 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2008 - 18:31

Na gc.com ti to bohužel nikdy nenaběhne ;) Musela by sis to jedině přidat do svého profilu, ale to by bylo na delší povídání :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama