Přejít na obsah


Fotka

Úprava vzhledu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 19:27

Vždicky když kouknu na web gc.cz a chci se podívat jeslti zde jsou nějaká nové příspěvky ve forech tak musím srolovat o kus dolu a až pak vidím co se pořádně změnilo a tak mě napadlo jestli by se nějak nedalo udělat, že by si každý porovnal okna z kterých je uvodní stránka složena. Myslím že to tak jde na centrumu. Nebo, čož by uplně stačilo, aby se dali jednotlivá okna srolovat že by zůstala jenom hlavička, do které by se okna která stejnak většinou nepoužívám dala zarolovat, používám vzhled Fusion3 a tam už jsou v pravém rohu jakési značky které by se mohly přidělat do všech skinů a používat jako talčítko zobrazit/skrýt. Nevím jestli to jde vůbec uskutečnit, ale je to takový nápad a myslím že by to nebylo špatné.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#2 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2008 - 14:13

Nevím jestli půjde ohnout stávající redakční systém ale co se naučit používat RSS? http://cs.wikipedia.org/wiki/RSS
  • 0

#3 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2008 - 14:22

stačí si dát do oblíbených http://www.geocaching.cz/aktivni.php a máš po problému
  • 0

#4 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2008 - 21:19

les-coccinelles: RSS použíat umím ale to je narpd protže mě akorát začne chodit spousta zpráv i o tom co vědět nechici a musím se jimy prohrabovat po jedné... Fénix: jj tohle zní líp, mě v podstatě šlo o to aby hned po otevření GC.cz viděl co je nového ve forech (zbavil se tech oken s nápovědou a uvodem :) )
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama