Přejít na obsah


Fotka

Změna stránek gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
137 odpovědí na toto téma

#1 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 23 July 2008 - 22:55

Tako právě proběhla krátká odstávka serveru gc.com a po chvilce na mě vykouknul "zcela" nový vzheld úvodní stránky. Nevím jestli to vydrží (změn tu bylo hodně a často jen na chvilku). No rozhodně kromě úvodní stránky je předělaná mapa. A to hlavně tak, že nejde vyhledávat česká města :). Snad zatím-
  • 0

#2 Mago76

Mago76

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 23 July 2008 - 22:56

Ted na to taky koukám :) ale vypadají o něco lépe a zdá se mi že jsou maličko svižnější
  • 0
Nikdy nevís co te ceka. Nikdy nerikej nikdy.

#3 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 23 July 2008 - 22:58

No fakt....ale zatim nevidim zadnou zmenu k lepsimu. Naopak. V seznamu pratel zmizely pocty nalezenych a zalozenych a seznam GC a TB co ma clovek u sebe je az uplne dole. Ale hadam, ze s tim budou urcite sibovat, takhle to doufam nezustane :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#4 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 23 July 2008 - 23:05

Docela dobrá funkce (pro mě nová) je Driving directions.Ukáže cestu ke kešce po silnicích, to se může občas hodit například na FTF.
  • 0

#5 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 23 July 2008 - 23:07

Přesně na tu Driving Directions jsem teď koukal. No uvidíme.
  • 0

#6 swordfish13

swordfish13

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 23 July 2008 - 23:13

Driving Directions vypada fakt dobre, ale teda ty pocty kesi u pratel nejsou uplne idealni :| snad to poladi jeste trochu :)
  • 0

#7 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 23 July 2008 - 23:16

Hmmm ta trasa jde i poměrně rychle upravovat.Vytvoří se bod a dá se přetáhnout.TOhle vypadá na dobrou funkci.
  • 0

#8 vendin

vendin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 23 July 2008 - 23:34

Asi tam maji chybky. Psal jsem log k predvcerejsi kesce a dalo mi to tam dnesni datum, presto ze jsem zvolil datum spravne. Ani zpetnou editaci to nejde zmenit....
  • 0

#9 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 0:01

No nevim ze.....ani dyzajnove se me to nijak zvlast nelibi...pride me ze je toho na strance nejak min, cila u friend chybijou, zato u myho profilu jsou dvakrat pod sebou....
  • 0

#10 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 5:48

Tomaaas napsal/a:
Docela dobrá funkce (pro mě nová) je Driving directions.Ukáže cestu ke kešce po silnicích, to se může občas hodit například na FTF.

ted jsem se na ni podíval, zkusil a výsledek nic moc, například u Hradce Králové naviguje po dálnici D 11, která je teprve ve výstavbě a má být zprovozněna až příští rok
  • 0

#11 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 6:03

To že se formátování listingu rozsype pokud je v něm obrázek nikdo u Groundspeaku nevidí? :@ Jinak po grafické stránce to zase až tak špatné není.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#12 milantuma

milantuma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 6:07

Tak nevim, ja se k ceskym mestum nakonec pri vyhledavani dostal, ale dela si to co chce. Zda se ze nejlepsi je pouzit pro vyhladavani ceskych mest nasledujici format: [nazev mesta s diakritikou], cz Tedy napriklad hledam Tabor, do Zoom To Address dam: Tábor, cz
  • 0

#13 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 6:20

Tak jediny co se me zatim libi je ta mapa..ikdyz ani hledani vamberk czech republic nepomohlo... jinak...hmm asi ani nevim
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#14 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 6:26

Design je hrůza. Nechápu proč mi v pravém menu 2x oznamují počet nalezených. Písmo menu se nějak scvrklo a šedé odkazy jsou nevýrazné...
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#15 poetka

poetka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 6:46

To bude zase nefunkcnich veci v programech :) Zatim jsem zkusil akorat skrysotlace a ten se nedokaze prihlasit, snad ostatni budou OK, ale .....
  • 0

#16 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 6:47

No, mně se nová verze celkem líbí, ale rozsypané listingy s obrázky při nižším rozlišení monitoru a chybějící počet nalezených/založených keší u přátel (IMHO jediná rozumná vlastnost, kterou funkce My Friends měla!) mi to zlehka znechutila... Škoda, ale minimálně ty změny v My Friends jsou hodně kritizované i na fóru GS, tak se s tím třeba něco udělá.
  • 0
Berda

#17 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 7:03

milantuma napsal/a:
Tak nevim, ja se k ceskym mestum nakonec pri vyhledavani dostal, ale
dela si to co chce. Zda se ze nejlepsi je pouzit pro vyhladavani ceskych mest nasledujici format: [nazev mesta s diakritikou], cz

Tedy napriklad hledam Tabor, do Zoom To Address dam:
Tábor, cz


Tak nevím, mě nefunguje ani ten Tábor o Plzni Praze nemluvě :(
  • 0

#18 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 7:06

Tak jsem koukal na včera ještě úhledný listing GC11C9N, dnes je to děs :(
  • 0

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 7:20

Nové mapy jsou docela fajn... vypadají lépe, zdají se svižnější stejně jako celý server, v listingu je nová fíčura "Trasa" - vypočte to z home trasu ke kešce ;) V mapě vyhledávat česká města jde...
  • 0

#20 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 7:27

Ja s radosti kvituju, ze mi to konecne jede bez problemu v Maxthonu... drive jsem skoro zadnou cache neotevrel, ted to vypada zatim bez problemu
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama