Přejít na obsah


Fotka

Změna stránek gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
137 odpovědí na toto téma

#41 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 9:44

Sylvia999 napsal/a:
Ovšem co to provedlo s avatary u seznamu přátel :( je poněkud nekoukatelné


Já už je tam nevidim vůbec.

No, snad se to během pár dní ustálí. Mě se docela líbí ta úvodní stránka, ale vadí mi menší písmo, na svym malym notebooku vidim karas (v originální velikosti)
  • 0

#42 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 9:49

Na "My Account Details" vpravo pod Hello Sodobar je obrázek žabáka a vedle něj informace o mně. Nešlo by tam místo žabáka nastavit vlastní avatar? Nějak jsem nenašel, kde by to šlo nastavit...
  • 0

#43 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 9:52

Sodobar napsal/a:
Na "My Account Details" vpravo pod Hello Sodobar je obrázek žabáka a vedle něj informace o mně. Nešlo by tam místo žabáka nastavit vlastní avatar? Nějak jsem nenašel, kde by to šlo nastavit...


Nastav si v profilu polozku Your avatar....
  • 0

#44 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 9:53

Sodobar napsal/a:
Na "My Account Details" vpravo pod Hello Sodobar je obrázek žabáka a vedle něj informace o mně. Nešlo by tam místo žabáka nastavit vlastní avatar? Nějak jsem nenašel, kde by to šlo nastavit...


Přes Edit my profile, paletka Virtual you. Nejdřív si tam nahraješ kolik chceš obrázků a vybranej obrázek pak přiřadíš jako avatara nebo ikonku ve fórech
  • 0

#45 Petules

Petules

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 9:55

Hmm tak co se map týče, neřekl bych, že jsou nové...jen je defaultně nastavena vrstva terenni... Ale ty listingy dost štvou..snad to brzo opraví :(
  • 0

#46 swordfish13

swordfish13

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 10:00

kabukiman_CZ napsal/a:

stemberovi napsal/a:

kabukiman_CZ napsal/a:
Ja s radosti kvituju, ze mi to konecne jede bez problemu v Maxthonu... drive jsem skoro zadnou cache neotevrel, ted to vypada zatim bez problemu


V Maxthonu to otevírat šlo i předtím, jenom se musel disablovat Lovec reklam (pravým myšítkem na stavové liště).



Bohuzel ne... v nejnovejsi verzi mi nepomohlo nic, i kdyz jsem hodne labroval... nastesti na NB a na domacim pc mam starsi verzi, kde to fungovalo bez problemu



zajimave, ja ma Maxthon uz skoro 5 let (tedy jsem ho mel daleko driv, nez jsem zacal s GC ;) ) a nikdy jsem zadny problemy ani nezaznamenal (akorat nekdy silene pomaly nacitani mapy, ale to neni chyba Maxthonu :) , a le je pravda, ze nejnovejsi verzi jsem nemel, vzdycky se drzim o uprate zpatky, aby se mezitim odladily chbky :)
  • 0

#47 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 10:11

Gedzita napsal/a:
Přes Edit my profile, paletka Virtual you. Nejdřív si tam nahraješ kolik chceš obrázků a vybranej obrázek pak přiřadíš jako avatara nebo ikonku ve fórech

To nastavené mám, jen se to nezobrazuje, no asi to bude tou nedoladěností...

Mimochodem nefunguje mi Gsak makro GenUploadStats, co vám?
  • 0

#48 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 10:14

Sodobar napsal/a:

Gedzita napsal/a:
Přes Edit my profile, paletka Virtual you. Nejdřív si tam nahraješ kolik chceš obrázků a vybranej obrázek pak přiřadíš jako avatara nebo ikonku ve fórech

To nastavené mám, jen se to nezobrazuje, no asi to bude tou nedoladěností...

Mimochodem nefunguje mi Gsak makro GenUploadStats, co vám?


Mě to funguje. Snad se to časem srovná ;)
  • 0

#49 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 10:16

Petules napsal/a:
Hmm tak co se map týče, neřekl bych, že jsou nové...jen je defaultně nastavena vrstva terenni...

To je pravda, ale mám pocit, že je to rychlejší a že se zobrazí víc kešek než dřív...
  • 0

#50 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 10:19

je pravda, že mi Maxthon nechtěl poslední dobou na zadaný URL z jiné aplikace (GSAK, mail) otevřít GC cache listing (vše ostatní šlo), ale takhle to zlobilo jen na jednom PC, na ostatních to šlapalo stále. Takže netuším, co to způsobovalo. Stejně jsem ale postupem posledního půlroku přešel na Firefox, tak už mne to tak netrápí
  • 0

#51 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 10:25

Ma jeste nekdo problem s tim, ze aktivni oblast linku vpravo nahore (osobni stranka a logout) je az nad temi napisy? Tedy pro odlogovani musim najet mysi az NAD ten napis "Log out". Ja mam obavy, ze to fakt ladi primo nad ostryma strankama - to je fakt smutne :( (ale konzistentni s tim, ze pokud upravujete listing uz publikovane kese, musite to delat stejne :))
  • 0

#52 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 10:44

edheldil napsal/a:
Ma jeste nekdo problem s tim, ze aktivni oblast linku vpravo nahore (osobni stranka a logout) je az nad temi napisy? Tedy pro odlogovani musim najet mysi az NAD ten napis "Log out".

Používám Firefox a vše funguje jak má, tedy na svém místě..
  • 0

#53 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 10:46

V Opeře je to kousek ujeté. Docela překvapivé na to že to je text. EDIT: ale teď koukám že už spoustu věcí srovnali. Ještě by mohli udělat něco s tím že nenavštívený link je modrý a navštívený fialový a bude to OK;)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#54 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 10:51

Já používám Firefox a je to ujeté, ovšem pouze na gc.com/my. Překvapivé to není, oni mají ten layout nějak prapodivně napozicovaný a zrovna na "domácí" stránce je ten vrchní pruh s nickem a "log out"em překryt jiným divem. Proto to funfuje takhle divně. Zajímavé, jinde to problém nedělá. Nevím, podle mne to opravdu testují a dolaďují až na ostré verzi a je to pak šílenost. A to si ještě bláhově ani nepřipouštím, že na ladění kašlou a dělají to jen pod/pro IE... U něj nevím, jak to vypadá, pouštím se s ním pro browsení sítě jen v příadech nezbytně nutných... EDIT: Tak teď už to vypadá upravené i ve FF...
  • 0
Berda

#55 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 24 July 2008 - 11:10

Driving Directions vypadá možná dobře, ale moc použitelné to asi nebude. Copak se jezdí jenom z domova? Zkouším nové GSAK makro. Dá se routovat v mapách google i mapy.cz. Routuje se mezi vybranou lokací a keškou. Pokud by měl někdo zájem, mohu poskytnout k otestování. Když tak pište jako SZ.
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#56 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 11:51

Použím Firefox a vše je ok. Nové prostředí se mi líbí. Driving directions beru spíš jako takovou vychytávku, ale v praxi asi moc často užitá nebude. Nová mapa se mi líbí. Nelibost snad jen vzhledem k načtení celé stránky při zjišťování hintu. Jinak mi to běhá možná o něco rychleji. Celkově v tom nevidím žádné drama. :P
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#57 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 12:05

Hmm, rozpadlý listingy, no to mám faaakt radost. Teď to předělávat nebudu, třeba to ty hoši emerický nějak doladěj. Celkově mi dyzajn nepřijde až tak blbej, ale něco musí bejt s fontem (nebo mejma očima), že by ho zmenšili? Ach jo, nemůžu najít link kam jim napsat co se mi nelíbí a bojím se že když jim to neřeknu, že se to třeba nedozvědí. :-)
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#58 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 12:06

XiXi_team napsal/a:
Driving Directions vypadá možná dobře, ale moc použitelné to asi nebude. Copak se jezdí jenom z domova?


Co ti brání si přetáhnout ikonku startu na mapě nebo si zadat přímo adresu? Jak by jsi to chtěl jinak dělat?
  • 0

#59 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 12:28

No, nový design celkem ujde, ale jsem zvědav, jak dlouho budou vychytávat mouchy... Zmizení statistik u přátel mne osobně celkem dost mrzí, byla to dobrá informace :P. Hlavně že to nějak funguje :|
  • 0

#60 b-i-k-e-r

b-i-k-e-r

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 12:45

No me to docela nastvalo...zitra jedu na dovolenou do Norska a chtel jsem si ze Skrysotlace stahnout nejake kesky a ted se nemuzu prihlasit...nevite nekdo jak v soucasne dobe stahnout seznam kesi ve formatu GPX?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama