Přejít na obsah


Fotka

Změna stránek gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
137 odpovědí na toto téma

#81 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 7:38

Zkus si prenastavit default link a visited link v prohlizeci. Mohlo by to pomoct

dodatek: hm, tak nepomohlo, jsou fakt uzasni :D

Skleba napsal/a:
jj fialovka je fakt strasna...


  • 0

#82 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 8:51

Jsem zvědavá, co na novou barevnou podobu stránek bude říkat přítel - má poruchu barvocitu. Tu šílenou fialovou rozhodně neuvidí - tudíž nerozliší, který odkazy už otevřel. A myslím, že bude mít problém v horní liště nalít log in - nemyslím to jako legraci, ty barvy strašně splývají.
  • 0

#83 Dr. Taby

Dr. Taby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 9:12

Dain & Olik napsal/a:

Dr. Taby napsal/a:

Tomaaas napsal/a:
Máš zadané domácí souřadnice???
Tím se Ti ten výchozí bod změní a mapa se Ti bude otevírat nad místem bydliště.


Já mám zadaný souřadnice, a v tom náhledu Home coordinates v pohodě. Ale když zadám hledat před google maps, tak vždycky Seatle. Kde to mám ještě nastavit? Prosím.


nesmis jit pres hide a seek>google maps, ale na strance my account > vpravo ikona MAP IT. pak se ti otevre uplne stejna stranka jako v predchozim pripade, ale mapu uz bude nastavena na home coords.


Díky, to je ono!
  • 0
Zdraví Dr. Taby

#84 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 9:56

Gedzita napsal/a:
Jsem zvědavá, co na novou barevnou podobu stránek bude říkat přítel - má poruchu barvocitu. Tu šílenou fialovou rozhodně neuvidí - tudíž nerozliší, který odkazy už otevřel. A myslím, že bude mít problém v horní liště nalít log in - nemyslím to jako legraci, ty barvy strašně splývají.


Ja to uplne chapu, protoze jsem napul barvoslepy (modra je pro mne jen jedna - proste modra :) ) a navic nemam klasicky monitor, jen dva notebooku, tzn. ze barvy jsou hodne vybledle a zadny velky rozdil mezi modrou a filaovou nevidim.
  • 0

#85 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 10:06

Snadná pomoc. Firefox a asi i IE umí zakázat nastavování barev a použít vlastní předdefinované barvy na linky, na text a na pozadí. Sice to pak nebude tak barevné, ale rozhodně to bude čitelnější pro toho, kdo s tím má nyní problémy
  • 0

#86 fabiancz

fabiancz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 11:11

Ahoj, taky me stvalo, ze My Inventory je na uplne blbym miste, tak jsem si udelal Greasemonkey script, ktery to presune doprava. Tam to taky puvodne byvalo. Jestli ma nekdo zajem, tak muzete instalovat odsud: http://userscripts.o...ipts/show/30539
  • 0

#87 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 25 July 2008 - 12:11

Barvy:
Firefox má Stylish.

A do něj pak dát třeba toto a nastavit si barvy jaké chci :)

@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);

@-moz-document domain("www.geocaching.com") {
a {color:#000099!important;}
}

  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#88 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 14:00

Zajímavá hračka.. http://browsershots.org co vám ukáže jednu stránku ve všech prohlížečích, jak bude vypadat :o

  • 0

#89 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 14:22

Zajímavá hračka..


Luxusní věcička, některé náhledy úvodní stránky jsou zajímavé :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#90 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 19:36

v&f family napsal/a:
Tak ta zmena zpusobila chaos nejen ve zdejsich statistikach, ale i Handy Geocaching nechodi. Dobra zprava pred dovolenou:@ urcite toho bude vic.

Dnes kolem 15. hodiny jsem zkoušel použít Handy Geocaching a fungoval mi bez problémů jako dřív.
  • 0

#91 DDX

DDX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 21:25

No panejo, tomu říkám redesign k horšímu... Alespoň že stránky přepsali do CSS. Kód by byl přehledný, kdyby ubrali 70% komentářů, takhle je to spíš na škodu. Šíleně mě otravuje dekryptování hintu přes parametr v URL, snad to brzy hodí do JavaScriptu jako předtím. Škoda, že Safari nepodporuje uživatelské styly (nebo ano?), ta fialová barva odkazů mě přestává bavit, potřebuju to přepsat. Mapa nová opravdu není, jen je defaultně nastavený Terrain, ale stejně pokaždé přepínám na klasickou Map, tu znám už nazpaměť. Docela šikovný je malý přehled statistik s avatarem v pravé horní části webu, alespoň nějaká snaha o vzhled komunitního webu. Mno, "Web 2.0" téhle kreaci nic moc neříká, kéž by si najmuli alespoň průměrné grafiky a kodéry, těžko říct, jak to bude s programováním, alevše funguje jak má. Hrozné.
  • 0
Mám nízké IQ, počítejte s tím při komunikaci se mnou.

#92 NeciXZY

NeciXZY

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 22:03

Třeba tím novým vzhledem chtěj odratit nový kešery :D.
  • 0

#93 Dr. Taby

Dr. Taby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 22:18

Ach jo. Mám před dovolenou v německu, a nefunguje srkýšotlač. A v mozigu jsem nepobral, jak z toho udělat výpis pro garmina legenda.
  • 0
Zdraví Dr. Taby

#94 tokusy

tokusy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2008 - 4:59

Nejsem vůbec spokojen.Nechápu proč když něco dobře funguje, vždy se najde nějaký blbec, co to podělá.Po změně stránek na gc.com jsem byl například přestěhován s profilem do Břeclavě.Přitom bydlím ve Vacenovicích.:D
  • 0

#95 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2008 - 8:13

Tak koukám, že se My Inventory vrátilo zase do pravého sloupce :-)
  • 0

#96 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2008 - 8:20

sobikovi napsal/a:
Tak koukám, že se My Inventory vrátilo zase do pravého sloupce :-)


A u přátel jsou zpět počty nálezů :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#97 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2008 - 10:56

Nevim, jestli to bylo taky temi vsemi zmenami, ale mapa chvili ukazovala kese nejak mimo (v meritku 2 km minimalne 200 metru). Ted uz je to zase v poradku:o
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#98 zlobr

zlobr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2008 - 19:38

Bohužel se mi již nedaří ani přihlásit na Groundspeak forums, abych si tam ulevil. Nick i heslo správně a nic... Máte někdo podobný problém? Dík.
  • 0

#99 KrikyTeam

KrikyTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2008 - 20:07

No to snad neee...pod rukama si mi nějak zmenšil font, takže, co dřív bylo malými písmeny již není čitelné vůbec :(. Požádám gc o příspěvek na brýle;)
  • 0

#100 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2008 - 21:48

DaddyDoxxx napsal/a:
No panejo, tomu říkám redesign k horšímu... Alespoň že stránky přepsali do CSS. Kód by byl přehledný, kdyby ubrali 70% komentářů, takhle je to spíš na škodu.
Šíleně mě otravuje dekryptování hintu přes parametr v URL, snad to brzy hodí do JavaScriptu jako předtím.
Škoda, že Safari nepodporuje uživatelské styly (nebo ano?), ta fialová barva odkazů mě přestává bavit, potřebuju to přepsat.
Mapa nová opravdu není, jen je defaultně nastavený Terrain, ale stejně pokaždé přepínám na klasickou Map, tu znám už nazpaměť.
Docela šikovný je malý přehled statistik s avatarem v pravé horní části webu, alespoň nějaká snaha o vzhled komunitního webu.

Mno, "Web 2.0" téhle kreaci nic moc neříká, kéž by si najmuli alespoň průměrné grafiky a kodéry, těžko říct, jak to bude s programováním, alevše funguje jak má.
Hrozné.


Web 2.0 ? jako komunity? Ono to je podle mě dost komunitní, ne? Ta móda bublinek a podobných blbostí je stejně na prd, mě se tenhle design celkem líbí. Ale je tam na mě pořád trošku moc barev. :) (A nejsem staromilec, jsem mladej člověk, ale mám rád střídmé používání bvarviček a grafickejch prvků.)
  • 0
:)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama