Přejít na obsah


Fotka

Změna stránek gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
137 odpovědí na toto téma

#101 Ondraseeek

Ondraseeek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2008 - 22:04

Hele me se to libi. Videt je, ze na tom denne pracuji. My jako Cesi mame ve vlastnostech porad remcat nad cimkoliv novym, ale to je jedno. Me se to libi, zmena je to celkem mala, kdyz se to vezme kolem a kolem tak toho zase tolika neudelali. Nektere nove funkce tam jsou, ale vetsinou ne velkeho charakteru. Netere veci jeste nejsou dokoncene a nekteree jsou proste jinak. Nerikam, ze jsem nadseny zmenama, ale nevadi mi. Proste je to najednou jinak neda se nic delat. Spis mi vadi, ze zmeny, ktere provedli se dotykaji programu na strane uzivatele (Geoscout), ale i to se doladi updaty od vyrobce a bude to vpohode, takze ja v tom zase takovej problem nevidim. Takze jak vidno, co clovek to nazor.
  • 0

#102 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 662 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 20:35

Hmmmm, no, nevim, podle mne kdyz neco funguje, nema se to menit... zni to staromilsky, ale je to prakticky ovreno. Po case se udela generalni prestavba, uplne znova... To, ze to delaj za pochodu je neuveritelny, to jsme jeste nevidel, ttakovyhle amaterismus mne u spolecnosti jako je gc prekvapuje. Preci jen maj monopol, takze se na zakazniky nemusej ohlizet... tahle hra totiz nejde delat v konkurencnim priostredi, to by to dopadlo jako v madarsku... takze se s tim budewme muset smirit, Jo, jediny, co mi vadi, ej ze zmizela zalozka my account z meny, objevi se pri prihlaseni.... takze misto toho co bych kliknul na my accoun, dal log in a sel na ucet, musim dojet krysou nahoru do rohu, prihlasit se a pak a z zmacknout my account na starem miste... sakra. Zbytecny pohyby mysi... Jinak fialova mi je putna, ale dle webovych konvenci..... Jo a nacitani hintu, to je klasika, ale i minule to posleze uopravili...
  • 0

#103 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 21:41

seedcorp napsal/a:. To, ze to delaj za pochodu je neuveritelny, to jsme jeste nevidel.


no to ja jo - pri kazdy zmene na gc.com :D
  • 0

#104 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 21:51

Já to chápu, kde jinde by sehnali tolik betatesterů :-)
  • 0

#105 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2008 - 7:59

Dain & Olik napsal/a:
no to ja jo - pri kazdy zmene na gc.com :D


Největší "legrace" je, že pak pokaždé přestane fungovat reviewerská automatika a vše se musí dělat ručně... většinou je to jen otázka dne...dvou, kdy se to odladí, ale tentokrát se to ladí nějak dlouho a vypadá, že si ještě na finální stav (a tím i na fungující automatiku) počkáme.

Změny gc.com, které vyřadily z provozu reviewerské skripty + po dlouhé době krásné počasí o víkendu (a z toho plynoucí enormní přírůstky založených keší) + oslabený reviewerský team (dovolené) = těžce přetížená fronta. Takže si to pěkně "užíváme".... :(
  • 0
ICQ: 340776686

#106 kocin03

kocin03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2008 - 8:11

...nic naplat, ta terénní mapa je praktická. :);)
  • 0

#107 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2008 - 11:41

Ta zmena barev me taky dostala - koukal jsem v prehledu nalezenych kesi, kolik jich je najednou archived a ono to byly jenom navstivene odkazy u disabled ;) Taky jsem si vsimnul, ze (zatim) nedochazi k automatickemu logoutu, coz mozna nekdo privita, ale ja jako typicky webovy paranoik to moc nekvituji...
  • 0
Retired slowcacher

#108 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 5:17

Tak nevím co s tím vyvádějí, ale mě se nezobazují obrázky, jedu v IE. Cca v 02h bylo vše OK, teď už ne.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#109 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 6:59

Také se mi nezobrazují fotky. Mozilla Firefox
  • 0
Sylvia999

#110 V.O.S.K.

V.O.S.K.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 7:28

tak ve FF nejsou videt fotky, ale to určitě pořešej :D
  • 0
Fallie & Karabuni & Prťka & Kryštůfek = V.O.S.K.

#111 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 7:51

Trochu offtopic, ale přeci jen... Zlatý Pocket Query + GSAK. Pomocí těchto udělátek jsem omezil návštěvnost GC.COM na minimum :-)
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#112 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 8:17

Zvláštní je, že u některých keší se nezobrazují ani obrázky přímo v listingu. U většiny funguje aspoň to. Zdá se, že tady funguje odstraňování chyb obdobně jako odstranění bolesti zubu useknutím hlavy B)
  • 0

#113 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 8:18

Obrázky v listingu přestali fungovat dnes, teda alespoň mě .
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#114 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 8:20

Zdá se, že kromě jiného se změnil i systém premium member členství. Zrušíli $3/měsíc, místo toho je automaticky obnovovaný $10/3měsíce. Roční předplatné (automaticky obnovované/jednorázové) zůstalo. To platí jen při přímé platbě kartou. Paypalem lze zaplatit pouze roční jednorázové. Jediná smůla je, že mi včera strhli peníze a dneska s tím nejde nic dělat. Zatím jsem jim napsal a čekám na odpověď.
  • 0

#115 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 8:54

a další chybička: nejedou statusbary! - ty automaticky generovaný= nepředělaný= např. můj :(
  • 0

#116 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 9:00

http://waymarking.com/ :( :@
  • 0

#117 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 9:04

wherigo.com hlásí taky že probíhá upgrade, tak jsem zvědavej, co z toho bude dál. Obrázky asi nejdou nikomu, nefunguje to ani v IE ani v EE
  • 0

#118 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 9:44

Takže to bude údajně trvat 6-8 hodin, aspoň že je tam vysvětlení: At approximately 8pm Pacific time today the image server will be going down for an upgrade. Due to the size of the current hard drives we use for images we will need 6-8 hours to fully transfer and test the files between the old and new drives. During this time the Geocaching.com web site will be functioning fine but images on the image server will not be shown. You will also be unable to upload new photos. Expect to see a server not found error when you try to view these images. You will also be unable to see geocaching stats banners. Thanks for your patience while we perform the upgrade! It is necessary since we are down to the last few gigabytes on the hard drives.
  • 0

#119 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 9:46

sobikovi napsal/a:
wherigo.com hlásí taky že probíhá upgrade, tak jsem zvědavej, co z toho bude dál. Obrázky asi nejdou nikomu, nefunguje to ani v IE ani v EE

Na forech Groundspeaku je o tom zprava - planovane zvetseni kapacity diskoveho pole z obrazky. Jeremy pise, ze to bude od 5 od rana (naseho casu) a trvat to bude cca 6 az 8 hodin, tak to snad probehne rychle a bezbolestne ;)!!
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#120 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 14:22

Vypadá to, že obrázky začaly fungovat
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama