Přejít na obsah


Fotka

Skrýšotlač - hinty/náročnost do Vista HCx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 CErin

CErin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2008 - 1:37

Možná se to tu řešilo, ale potřeboval bych poradit, jak dostat přes soubor *.gpx do Garmina Visty současně s keší i hint a obě náročnosti. Popř. někam do poznámek.... Dříve u PDA mi to šlo uložit jako externí HTML soubor, teď nevím, jestli to lze nějak dostat přímo do popisku cache. Prosím poraďte postup... Začínám. Díkeš.
  • 0
Geocacher - motorkář :)

#2 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2008 - 7:01

Po nacteni kesi zadas export GPX a v tabulce co se ti otevre je zalozka rozsirene nastaveni. Tam zaskrtnes pouzit vlastni popisy a uz si jen zadas do radku comment co chces, aby se ti zobrazovalo v komentari u kese. Pak ulozit a je to. %name%, %wpt%, %info%, %INFO%, %hint%, %author%, %terr%, %TERR%, %diff%, %DIFF%, %type%, %Type%, %TYPE%, %size%, %SIZE%, %hidden%
  • 0

#3 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2008 - 11:30

Ja to delam pres skrysotlac tak ze v nazvu kese mam typ, velikost, obtiznost a teren a v poznamce pak hint. vypada to pak TM12-Studanka u lesa a v poznamce Pod kamenem u stromu. Na tradicionalky je to idealni.
  • 0

#4 CErin

CErin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2008 - 12:08

Díky, už to také zkouším, ale mám problém, Vista má omezený počet znaků v názvu, i popisu - dá se s tím něco dělat (vesměs hint u tradicionálky se vejde, ale jinak né) Máte nějaké tipy?
  • 0
Geocacher - motorkář :)

#5 CErin

CErin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2008 - 13:23

Nikdo nic? :|
  • 0
Geocacher - motorkář :)

#6 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2008 - 13:27

Vytvořit si průhlednou mapu z bodů. Tam by asi šlo použít delší text.
  • 0

#7 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2008 - 15:36

Já jsem před 1/4 rokem napsal na http://www.geocachin...eme=3&theme=587
námět na toto téma, ale zatím je to bez reakce. Nové verze jsou, ale jen opravují zmeny na gc.com.

mpistora - 1.5.2008 02:06
Skrýšotlač, jsem doposud používal pro přípravu "papírů" - díky! Body jsem do GPS ukládal rovnou z webu gc.com.
Říkal jsem si, že by bylo dobré to cestou trochu přeformátovat a ejhle Skrýšotlač to umí! Zejména Rozšířené nastavení Exportu GPX je výborné.
Přesto mám několik námětů:

Omezení na 14 znaků názvu a 30 znaků poznámky (Vista HCx) je drastické. Dalo by se obejít uložením dalšího bodu (nebo i více bodů) na stejnou pozici, s jinou ikonou a nějakým sufixem v názvu (např. samostatný další bod pro hint).

Dále bych uvítal jednoznakové varianty pro obtížnost a terén (%terr%*2 - 1).

A ještě bych uvítal možnost přejmenovat Additional waypoints tak, aby začínaly stejně jako keš a byly tak pospolu v seznamu bodů. K tomu nestačí %AWprefix%, ale byl by potřeba ještě symbol pro tu druhou část.


  • 0

#8 kladina

kladina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 12:37

diky za radu, moc mi to pomohlo - tehle funkce jsem si vubec nevsiml.
  • 0
at se dari




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama