Přejít na obsah


Fotka

Evidence CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#21 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 21:20

jj ten system se povedl... Kazdopadne rad jakkoliv podporim vsechny snahy o nejaky centralnejsi system, ktery by umel manageovat nalezy cizich CWG. Ja mel predstavu o tom, ze by se nejaky export nnasbiranych CWG dal pridat treba do profilu, ale jednak nemam vubec poneti, jaky by to melo vliv na server, zvlaste s velmi rychle rostoucim poctem majitelu a druhak na to samozrejme nemam vubec skill a tak jenom placam :) BTW kdyby se treba Honzik&Pavlinka chteli podelit o ten svuj trackovaci system (treba ve forme nejakeho opensource balicku/vypada, ze to bude bezet v PHP/Klidne bych ozelel ten trackovaci system, to uz mi prijde docela prehrocene :) ), ktery je asi spise na evidenci vlastnich CWG, rad svuj nevzhledny excel zahodim... ?? B)
  • 0

#22 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 21:54

S možností vložení do profilu jsem taky počítal, server mám vlastní a klidně trochu toho strojového času obětuju. Stačí ten soft "jenom" napsat... A jestli na tom nikdo nepracuje, tak se do toho klidně pustím.
  • 0

#23 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 9:02

cz.nemo napsal/a:
S možností vložení do profilu jsem taky počítal, server mám vlastní a klidně trochu toho strojového času obětuju. Stačí ten soft "jenom" napsat... A jestli na tom nikdo nepracuje, tak se do toho klidně pustím.


Jestli máš čas, tak dotoho. Já bych to moc chtěl, ale toho času zase tolik nemám. A server už vůbec ne :( vrazil bych to na free hosting pipni.cz
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#24 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 9:28

Já jsem skončil na úrovni zápisu těch, co mám a dal si to na svoje stránky (odkaz z profilu), ale pak je hodně důležitý, aby každý majitel CWG poslal Poníkovi resp. JPAgeo vzorky. Jinak oficiální katalog nemá žádný smysl. Jasně v něm jsou určena čísla jednotlivých CWG a existuje zde i tabulka v excelu. Ale vše bude OK pouze tehdy, když tam budou evidováni VŠICHNI! Mám pár koleček, která tam nejsou a myslím, že to není tím, že by ta kolečka byla nová.
  • 0

#25 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 9:53

Mám pár koleček, která tam nejsou a myslím, že to není tím, že by ta kolečka byla nová.


Ano, ano, je to taknezbývá mi než souhlasit, ale, na druhou stranu se tam teď objevili CWG, které jsem mě už 4 měsíce, což je potěšující :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#26 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 9:56

cz.nemo napsal/a:
S možností vložení do profilu jsem taky počítal, server mám vlastní a klidně trochu toho strojového času obětuju. Stačí ten soft "jenom" napsat... A jestli na tom nikdo nepracuje, tak se do toho klidně pustím.


Ahoj, jestli se do toho programování pustíš, tak JPAgeo má několik podmínek!
1) musí to evidovat jen, přesně a pouze CWG z oficiálního katalogu. Může to nahradit oficiální katalog, pokud tam bude nějaký login správce katalogu (přístupová práva do aktualizační části aplikace)
2) musí evidovat další vydání (verze CWG) s jiným obrázkem.

No a já mám požadavky:
1) musí jít zapsat kam a kdy jsem vložil svůj (nebo i cizí - to nepoužiju) CWG - s poznámkou
2) musí jít zapsat odkud jsem vyzved cizí CWG a kdy (kontrola formátu čísla keše, nebo výměna s jiným cacherem, ...)
3) chci mít náhled kdo, odkud a kdy si vzal můj CWG
4) seznam keší ve kterých je cizí a můj CWG, a ohlášení že tam už není (pokud si ho někdo vzal a do této evidence to nezapsal).

Tacmud
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#27 Lisak

Lisak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 29 srpen 2008 - 10:23

Také bych uvítal evidenci CWG, teď momentálně zrovna pracuji na návrhu svého CWG.
  • 0

#28 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 12:30

Tak to vypadá, že opravdu začnu programovat já. S podmínkami co dal JPAgeo souhlasím, kdo není v katalogu, nemá CWG, ale "nějaké dřevěné kolečko". Administrace stejně musí být a to verzování taky nějak vymyslím. Jinak bych udělal napřed jednoduchou verzi, kde bude katalog a kdo se zaregistruje, tak může zaškrtat CWG co má. Až bude tohle fungovat, tak bych teprve řešil ostatní "fíčurky". Klidně pište dál, co by se hodilo vám.
  • 0

#29 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2008 - 22:33

když bude zatrhávt co má, tak tam rovnou udělej pole pro zadání datumu a místa (tak třeba CHAR 30)
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#30 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 7:21

Pod obrázkem by mohlo být pole s předvyplněným datumem a pole na vyplnění místa nálezu a nakonec tlačítko "Přidat". Pokud se do místa nálezu vyplní waypoint (GCXXXX), tak by se mohl změnit na odkaz. Pokud vás napadá ještě něco, tak pište, ať to napíšu rovnou tak, aby to umělo nebo šlo postupně přidat.
  • 0

#31 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 7:28

cz.nemo napsal/a:
Jinak bych udělal napřed jednoduchou verzi, kde bude katalog a kdo se zaregistruje, tak může zaškrtat CWG co má. Až bude tohle fungovat, tak bych teprve řešil ostatní "fíčurky". Klidně pište dál, co by se hodilo vám.

Mě by se líbílo, kdyby šlo ze zaškrtnutých vygenerovat html kód, který bych si mohl dát do profilu.
Další fíčury (kdy, kam odkud) mi jsou na nic, protože si to nepamatuju, a nemám evidenci. :D Ale někomu to určitě pomůže.
  • 0

#32 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 8:31

cz.nemo napsal/a:
Pod obrázkem by mohlo být pole s předvyplněným datumem a pole na vyplnění místa nálezu a nakonec tlačítko "Přidat". Pokud se do místa nálezu vyplní waypoint (GCXXXX), tak by se mohl změnit na odkaz. Pokud vás napadá ještě něco, tak pište, ať to napíšu rovnou tak, aby to umělo nebo šlo postupně přidat.


Ještě pokud má kolečko více verzí, tak vybrat verzi třeba <input type="radio"> pod obrázky verzí.

Vyhledat kolečka podle jména, a nebo podle obrázku (nevím, co s verzema).

Až budou nějaká data, tak tu statistiku v HTML.
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#33 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 12:29

Tacmud napsal/a:
když bude zatrhávt co má, tak tam rovnou udělej pole pro zadání datumu a místa (tak třeba CHAR 30)


Ale aby to bylo i nepovinné, páč si púrd pamatuju, co jsem před 1/2 rokem kde našel a aby mi tam svítili pochybné čísla je kničemu :-)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#34 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 13:00

Líbilo by se nám, kdyby se daly vyhledat keše, ve kterých jsou CWG, jenž ještě nemáme.
  • 0

#35 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 13:03

Vili z Role napsal/a:
Mě osobně by vůbec nevadila úprava pravidel v tom směru, CWG pouze za CWG....proč ne ? Směna ostatních kuriozit je na vlastním uvážení každého kačera Vili z Role

To není tak jednoduché. My jsme si například nechali udělat vlastní CWG, až jsme jich několik posbírali výměnou za něco jiného a zjistili tak, že se nám líbí.
  • 0

#36 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 13:59

rodinka Veverek napsal/a:
Líbilo by se nám, kdyby se daly vyhledat keše, ve kterých jsou CWG, jenž ještě nemáme.


To se dá naprogramovat lehce, ale bude to stejně matoucí. Nikdo nemá povinost (a asi mít nebude) zapisovat kam dal svoje kolečka a navíc se určitě najdou lidé, kteří je od někud vezmou a jinam vloží. Třeba proto že v keši nic jeného rozumného není a oni sami to nezbírají. Ti asi sem nebudou chtít zaznamenávat že to někde vyzvedli a jinam vložily.

Lze samozřejmě naprogramovat i to, že zde nahlásíš že tu neni, nebo že někde je. Jen nevím kolik času bude chtít tomu programování cz.nemo věnovat. A taky jestli to neni zbytečně moc práce s nepatrným přínosem.

Kéž by se všichni Kačeři chovali ke keším uctivě a s láskou je opečovávali a nerabovali je a nedělali z nich odpadkové koše!
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#37 Fantazy Tob

Fantazy Tob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2008 - 11:45

Podle me nema cenu programovat nejake slozite systemy s logovanim. Nevim jak komu, me staci tabulka do ktere si napisu s kym a za co jsem menil, kam sem dal kdo vzal. Je to jednoduchoucka zalezitost a me osobne to staci. Muzete se podivat http://www.geocachin...b4-19c33ed898ef - viz Moje CWG.

Jinak zdrojak volne siritelny.
  • 0

#38 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2008 - 20:46

[quote]PetrX napsal/a:
Já osobně nepovažuji za šťastný nápad evidovat centrálně nalezená CWG. Pokud to někdo chce vědět tak prosím, ale jen na úrovni svých osobních stránek. Takovéto rozštěpení evidence co vede mimo GC.com se mi moc nelíbí. Hledat stránku kde to mám zapsat a tam zase zkoumat jak mě moc neberou. Už takhle jich existuje celá řada a stojí to za zlámanou grešli.
]
Myslim,ze to je jen dalsi trakovaci predmet mimo GC,ktery nekdo vyuzije,nekdo ne.Co az se CWG dostane do zahranici? Moc mne nechytlo,kdyz jsem nasel trakovaci vec mimo Gc a logovani chtelo ruzne registrace,dal jsem ho proste jinam a neresil jsem to kdovijak dlouho.Ja CWG nekolikrat sebral a pak poslal dal. Ale to je jen muj nazor.
  • 0

#39 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2008 - 21:30

Jako většina jsem si ze začátku evidenci vedl, ale po zkušenostech z vlastními CWG-éčky si už vedu pouze seznam které vlastním, bez doplňujících údajů.
  • 0

#40 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2008 - 9:16

Asi tak jak pise Ruvit. Napred jsem si vedl evindenci CWG kam jsem je vladal. Ted uz mam jen evidenci CWG, ktere mame ve sbirce a staci mi to.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama