Přejít na obsah


Fotka

V cache je jiny TB nez v listingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 fellowcz

fellowcz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2008 - 15:12

Zdravím, v cache jsem našel TB, ale doma na GC.com jsem zjistil, ze je tam uplně jiný, než by tam měl být. Kód neseďí a podle inventory je tam opravdu jiný. Nevím jak mám teď postupovat.
  • 0

#2 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2008 - 15:24

No to je jednoduché, to už se mi stalo několikrát, někdo byl v keši před vámi a vzal si ten TB co tam byl a dal tam jiný a ještě nezalogoval. Nezbývá než počkat ;) A nebo pak je možnost že měl 2 TB a dal je do keší a popletl kterej dal do kterej. Takže nejlíp podívat se jestli ten TB co byl v keši napsanej a co tam byl nemněl naposledy v ruce stejnej člověk.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#3 fellowcz

fellowcz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2008 - 15:36

Werki napsal/a:
No to je jednoduché, to už se mi stalo několikrát, někdo byl v keši před vámi a vzal si ten TB co tam byl a dal tam jiný a ještě nezalogoval. Nezbývá než počkat ;)


Počkám.

A nebo pak je možnost že měl 2 TB a dal je do keší a popletl kterej dal do kterej. Takže nejlíp podívat se jestli ten TB co byl v keši napsanej a co tam byl nemněl naposledy v ruce stejnej člověk.


Neřekl bych...

Cache: GC13D3H
TB, který je napsán v inventory: TBGEGC
TB, který tam byl: TB1QWF0

Ještě jsem napsal cacherovi, který v GC13D3H naposledy dělal neco s TB, jestli se náhodou nezmýlil a cacherovi, který měl TB1QWF0 poslední v ruce, jestli ho nezapomněl zase zalogovat.

Můžu teď ještě něco dalšího udělat kromě čekání?
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2008 - 16:24

Napiš ke keši a TB poznámku a zatím TB neloguj, protože to prostě někdo vyměnil a ještě nelogoval. Nebo prostě počkej do zítřka, je neděle, třeba to večer někdo zaloguje.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 fellowcz

fellowcz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 25 August 2008 - 21:22

kolombo napsal/a:
Napiš ke keši a TB poznámku a zatím TB neloguj, protože to prostě někdo vyměnil a ještě nelogoval.

Nebo prostě počkej do zítřka, je neděle, třeba to večer někdo zaloguje.


Měl jsi pravdu, bylo to tak. Už je všechno v pořádku.
Díky za radu, mám další zkušenost...
P.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama