Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

please neumím english


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Lazyt007

Lazyt007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 9:45

Ahoj Vzdycky kdyz se zaloguji na nejakem kesi dojde mi email nikdi mi nechodil a ted jo co to je prosím vás prelozíte mi to ? This is an automated message from Geocaching You are receiving this email because this listing is on your watch list. Visit the web site to change your watchlist settings. Location: Czech Republic BlahaM found Olsany u Prostejova,kostelik Sv.Jana Krtitele (Traditional Cache) at 8/21/2008 Log Date: 8/21/2008 18:30 #438 Vsichni mudlove byli nastesti z druhe strany kostela. GPS me sice vedla ponekud mimo, ale cilove misto bylo prosto objektu z hintu a tak jsem se presunul par metru dal a byla tam. TFTC TNLN Je to kes Olsany u Prostejova,kostelik SV. Jana Krtitele
  • 0

#2 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 9:51

Nejspíše jsi této kešky kliknul na "watch listing" místo "log your visit"
Koukni sem: http://geowiki.hidde.../wiki/Watchlist
  • 0

#3 supermanci

supermanci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 9:53

Ahoj, dal jsi si danou kašu do sledování, takže Ti teď přijde každý zapsaný LOG u dané keše. Takže zruš sledování a přestanou Ti chodit tyto maily. Na GC je v Tvém profilu záložka Watchlist, tam jsou uvedeny všechny sledované keše. Prohlídnout, smazat a je to. B)
  • 0

#4 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 9:55

Lazyt007 napsal/a:
Ahoj

Vzdycky kdyz se zaloguji na nejakem kesi dojde mi email nikdi mi nechodil a ted jo co to je prosím vás prelozíte mi to ?

This is an automated message from Geocaching

You are receiving this email because this listing is on your watch list. Visit the web site to change your watchlist settings.

Location: Czech Republic
BlahaM found Olsany u Prostejova,kostelik Sv.Jana Krtitele (Traditional Cache) at 8/21/2008


Volny preklad:
Toto je automaticka zprava z Geocaching.com
Obdrzel jste tento email, nebot listing teto kese je na Vasem Watchlistu. Navstivenim teto stranky muzete nastaveni watchlistu zmenit.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#5 Lazyt007

Lazyt007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 10:23

aha tak to je tak moc děkuju :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama