Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nahrání více skrýší přes Skrýšotlač


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 krutizlab

krutizlab

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 8:17

Může někdo poradit, jak nahrát více oblastí se skrýšema do GPS přes skrýšotlač? Mám např. stažený soubor GPX s oblastí kolem Českého ráje, dále soubor s oblastí Polabí , když chci dohrát tyto soubory do GPS, jde vybrat ale pouze jeden a tento inkriminovaný lze v pohodě importovat. Děkuji B)
  • 0

#2 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 8:21

krutizlab napsal/a:
Může někdo poradit, jak nahrát více oblastí se skrýšema do GPS přes skrýšotlač? Mám např. stažený soubor GPX s oblastí kolem Českého ráje, dále soubor s oblastí Polabí , když chci dohrát tyto soubory do GPS, jde vybrat ale pouze jeden a tento inkriminovaný lze v pohodě importovat. Děkuji B)


????

Nějak nechápu otázku :-(

Prostě do GPS pošlu jeden soubor a pak druhý. Stejné body se přepíšou a vejde se jich tam jen 500 nebo 1000 podle typu GPS.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#3 krutizlab

krutizlab

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 11:30

Já to do GPS posílám přes Mapsource, kde si vyberu určitou mapovou oblast ze skrýšema a tu exportuju. Ale ta další z jinou oblastí mi vše samozřejmě přepíše. Dělám něco špatně ?
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 12:11

krutizlab napsal/a:
Já to do GPS posílám přes Mapsource, kde si vyberu určitou mapovou oblast ze skrýšema a tu exportuju. Ale ta další z jinou oblastí mi vše samozřejmě přepíše. Dělám něco špatně ?


A Tobě se ty WP keší jmenují stejně?

Jinak, samozřejmě, jde otevřít MapSource 2x a zkopírovat si všechny WP do jednoho souboru a pak je nahrát najednou.

Do GPS nahráváš jen WP, to se přihráním dalších WP nemaže.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 13:01

I v MapSource fungují obligátní zaříkávadla Ctrl+A, Ctrl+C a Ctrl+V ;) Stačí natáhnout ten první soubor, vlevo v seznamu všechny WP apod. označit za pomoci Ctrl+A, zkopírovat do schránky pomocí Ctrl+C, pak natáhnout ten druhý soubor, vlevo v seznamu kliknout myší do aktuálních WP a dát Ctrl+V... Objeví se tam i ty z prvího souboru...
  • 0

#6 krutizlab

krutizlab

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 13:28

Bezva, co nejdříve to odzkouším...díky
  • 0

#7 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 14:40

Ja si nahraji prvni oblast do GPS, pak otevru oblast druhou a tu prvni stahnu nazpet z GPS do MapSource k ty druhy oblasti. No a pak je spolecne poslu do GPS.
  • 0

#8 mrskmi

mrskmi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 15:17

Ahoj právě jsem se dostal ke své GPS a prosil bych poradit co a jak pomocí skryšotlače nahrát do GPS. Základní problém, občas se mně zakousne skrýšotlač, ale to vem čert. ale jak potom abych vytvořil gpx soubor takový aby potom v GPS obsahovala keška i informace o ni. A jak ji pak natáhnout do GPS - stačí jen zkopírování??
  • 0

#9 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 15:25

Zkus to tady:

http://cacheprinter....on=help&lang=sk

Nebo pouzij tlacitko hledat uz se to tady resilo.
  • 0

#10 kocin03

kocin03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 15:50

Tak pokud nahráváš přes Easy GPS, tak se nic nepřemazává, pokud vím.. ;) A je to free.
  • 0

#11 mrskmi

mrskmi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 16:12

Hanysek & Hanculka napsal/a:
Zkus to tady:

http://cacheprinter....on=help&lang=sk

Nebo pouzij tlacitko hledat uz se to tady resilo.


Díky :) už jsem chilkama zuřil i při registraci garminku :-p tak jsem rád za každou radu :)
  • 0

#12 mrskmi

mrskmi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 20:36

mrskmi napsal/a:

Hanysek & Hanculka napsal/a:
Zkus to tady:

http://cacheprinter....on=help&lang=sk

Nebo pouzij tlacitko hledat uz se to tady resilo.


Díky :) už jsem chilkama zuřil i při registraci garminku :-p tak jsem rád za každou radu :)


No tak došel jsem k základnímu problému :( vytvořím i GPX soubor ale jen sem tam se podari ze se ulozi tak aby se v GPS zobrazil i popis s obtiznosti a se vsim o keš a nejen souradnice. Kde je tedy problem :(

Dál zkusil jsem dany soubor pomoci Easy GPS nahrat do GPS a informace o keších se taktéž jaksi vytratily :( začínám být trošku bezradnej :( kdyby se našel někdo s chutí vysvětlit to krok za krokem či doporučit jinou lepší metodu tak ať se ozve na ICQ 232463885 (bud dnes 4.9. do 23:00 a nebo až v neděli po 20:00) Děkuji mnohokrát M.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama