Přejít na obsah


Fotka

MoZiGo - štatistiky do profilu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
626 odpovědí na toto téma

#501 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 869 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 21:15

Funguju aj statistiky, ale budu sa musiet zmenit mapky, pretoze tak ako som to pouzival zial uz nefunguje...Asi budu musiet ostat len "obrazkove" mapky bez živých odkazov...
  • 0

#502 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 19:29

Můžu poprosit o radu ? Po stažení a nainstalování poslední verze se mi najednou objevuje " jste přihlášen ? Nemohu načíst vaše logy". Nick mám přitom zelený .... Vše přitom instaluji stejně jako před koncem roku. :(
  • 0

#503 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 869 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 21:09

Updateovanie novych nalezov nefunguje po vynutenych zmenach na 100%, treba vyckat, riesim to...
  • 0

#504 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 21:12

Děi za odpověď. Ráda počkám. Přeji pěkný večer !
  • 0

#505 toomik

toomik

    Toomik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 22:48

Tohle funguje, alespoň u mne. Napsal Silvia Juraj - " Ked nainstalujem Mozigo cez instalaciu a necham si vytvorit odkaz na ploche, tak v tom odkaze je sice spravna cesta k Mozigo.exe, ale nie je tam nastaveny pracovny adresar. To napriklad sposobi, ze sa mi zrazu na ploche vytvori subor sablona.htm, ktory by sa ale mal vytvorit v zlozke, kde je nainstalovane Mozigo. Potom Mozigo blbne a nevie stiahnut cache. Ked spustim Mozigo priamo z Program Files zlozky, tak vsetko funguje a uz sa tam aj vytovri sablona.htm" V nastavení statistiky je třeba ještě odznačit, tedy nepoužívat - záložka "Mapka EU" - "Nálezy na mapě" - stejně nebyly nálezy v mapce, ale pod mapkou. Potom aktualizace statistiky funguje - aspoň u mne teď zafungovala.
  • 0

#506 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 842 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 23:06

toomik napsal/a:
Tohle funguje, alespoň u mne.

Napsal Silvia Juraj - " Ked nainstalujem Mozigo cez instalaciu a necham si vytvorit odkaz na ploche, tak v tom odkaze je sice spravna cesta k Mozigo.exe, ale nie je tam nastaveny pracovny adresar. To napriklad sposobi, ze sa mi zrazu na ploche vytvori subor sablona.htm, ktory by sa ale mal vytvorit v zlozke, kde je


Tohle reklamuju už hodně dlouho, já nakonec na ploše našel i databázi CWG :-(
  • 0

#507 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 869 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 23:20

S tou databazou je to trochu inak, ta ma svoju cestu zadefinovanu v nastaveniach a ked ju ty nezmenis tak program pouzije tu cestu kde je nasmerovany... Asi by bolo vhodne aby tato cesta bola "natvrdo" a iba ked ju zmeni user bude inde, pretoze vacsina zacne pouzivat tieto veci skor ako si ich nastavi v settingsoch.
  • 0

#508 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 22:22

Po dlouhe dobe jsem se dokopal vygenerovat si do statistik i nadmorskou vysku. Dle navodu/FaQ na mozigo webu jsem provedl vsech 10 potrebnych kroku, a svete div se, funguje. Ale omezene.

Problem nastava pri generovani do statistik a je zpusobeny tim, ze Longtitude a Latitude u vice jak 960 z 1000 nalezu chybi, cili chyba nastala v prubehu kroku cislo 6 a 7.

Na hlavni obrazovce mi tedy vyjede seznam dosavadnich nalezu dle pokynu cislo 6. Takze jsem na HLAVNI STRANCE

I) mam nahore zalozku s "Nazvy" a zde jsou vsechny kese vcetne listingu = OK
II) prepnu na zalozku "GCxxxx" a zde vsechny kese maji prirazeny sve kody = OK
III) prepnu na zalozku "GPS" a tady je prusvih! Souradnice jsou jen u 37 z vice jak 1000 nalezu a chybejici udaje jsou oznaceny -?,?


Nejaky napad na pripadne vyreseni. Zit bez toho dokazu ;-)

Jinak v profilu se cas od casu neukaze komplet sbirka CWG - ne vsechny obrazky - a zjistil jsem, ze tri z odlovenych kesi se staly PM cache, a tak se zrejme z tohoto duvody nezapocitavaji do tabulky DIFF/TERRAIN => asi proto, ze nejsem PM a Mozigo stahuje listing online...

Jinak dekuji za paradni programek a obdivuji autora!!!
  • 0

Vojcek 1986


#509 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 869 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 23:03

Nevybral si si vhodnu dobu - terazky riesim dopady zmeny v gc.com ne funkcnosti programu a medzi ne mnm v statistike nepatri... Ale to co pises vypada na to,ze nemas natahane listingy a teda v hlavnom zozname by mali byt oznacene tucnym pismom... Nie velmi rozumiem tomu ako moze byt takato situacia ze vies generovat statistiku a pritom nemas suradnice... Doporucujem vymazat zoznam na hlavnej a dat ho tam znova z obrazovky ine hladania/Zoznam najdenych na hlavnu stranku A teraz ak budu stale bez gps suradnic ich musis znova stiahnut cez so zatrhnutym checkboxom "prepisat" ... Pri samotnom generovani statistiky si v globalnom nastaveni nastav cestu na disk a nie archiv - v archive asi mnm udaje nemas... Nateraz musi stacit, k mnm sa vratim neskor, ked doriesim basic vlastnosti exportov...Vdaka za trpezlivost.
  • 0

#510 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 22:23

Ahoj, prehledl jsem, kde jsou ke statistikam MoZiGo instalacky a navod? Rad bych je vyzkousel. Dekuji.
  • 0

#511 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 22:42

Veskery pocin naleznes na nize uvedene adrese:

http://mozigo.zubor.net/

Prubezne jsem vyzkousel novejsi verze a jiz temer vsechny nalezy byly zpracovany, oproti predchozi mnou pouzivanou verzi, spravne. Tedy obsahovaly i GPS koordinaty a nedochazelo k chybove hlasce. To jen mezi reci.
  • 0

Vojcek 1986


#512 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 869 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 14:41

2010.1.18.14 Update
Toto je len update!!!
================
- prispôsobenie spracovania štatistík zmenám na gc.com, snáď to pôjde už každému
================


  • 0

#513 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 869 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 23:54

###############

MoZiGo 2009.1.22.23 Update
- aj WM gpx POI podla sablony
- groundspeak hladanie a oznacenie archivovanej kesky preskrtnutim

Generator mapiek 1.0.0.2

- moznost nahladu v browseri 1:1, tak ako to bude vypadat v statistikach

###############


  • 0

#514 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 12:09

Po instalaci poslední verze MOZIGO se mi do statistiky FTF opakovaně nezařazují 4 keše, které jsem tam dříve měla. Nejdříve ohlásí, že nenašel GC záznamy o keši, když zadám dohledat listingy, program ohlásí, že je už v seznamu mám. Zkouším všechno možné, ale nevim si dál rady. Můžete mi někdo pomoci ?
  • 0

#515 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 869 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 12:21

Na tieto ficury este nedoslo po zmenach na gc.com postupne to davam dohromady...
  • 0

#516 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 12:34

Děkuji za radu, klidně počkám. Já jen jestli někde nedělám chybu. Pokud v něčem pomůže seznam keší, jsou to tyto ... GC1H1P6, GC1H1NW, GC1H7V3, GC1H1P3.
  • 0

#517 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 842 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 12:53

Ahoj, prosím tě, nemohl bys instalaci nové verze udělat méně agresivní ? Přemaže uživatelská nastavením přemaže databázi CWG... A ještě - Co s tím Rakouskem ? Zkušebně jsem dotáhl jeden listing znovu a opět mu MoZiGo smazal příslušnost ke spolkové zemi.
  • 0

#518 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 869 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 13:21

Ake uzivatelske nastavenia mas namysli?
Mozigo.ini sa nepremaze a ostatne ini sa zazalohuju do backup adresara...
CWG sa nahra komplet vo verzii full, takze nemozes prist o ziadny zaznam , tvoju zbierku si mozes exportovat hocikedy ...
Navyse instalator obsahuje asi 4 checkbuttony a podla toho Ti nahra to co si vyberies!!! Ak si si preplacol CWG dbazu, tak si to urobil vedomo Ty.

Sorry ale nepamatam si co za problem s rakuskom mas na mysli...
Aka konkretna keska sa stiahne a zmaze prislusnost ku spolkovej zemi?
  • 0

#519 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 869 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2010 - 8:26

Po instalaci poslední verze MOZIGO se mi do statistiky FTF opakovaně nezařazují 4 keše, které jsem tam dříve měla. Nejdříve ohlásí, že nenašel GC záznamy o keši, když zadám dohledat listingy, program ohlásí, že je už v seznamu mám. Zkouším všechno možné, ale nevim si dál rady. Můžete mi někdo pomoci ?

Chcel som riesit problem FTF, ale zistil som ze tam niet co riesit...resp. nerozumiem problemu.
FTF sa generuje samostatne cez zalozku "Moje logy..."
1.Nacitas zoznam najdenych
2.nacitas doterajsi zoznam FTF ak nejaky existuje
3.pridaj - oznacis nove nalezy FTF
4.Das vygenerovat zoznam FTF/STF,TTF/ do suboru
Generator statistiky do vysledku len prida tento subor...
Takze otazka znie , kde je vlastne problem?

Program nema odkial zistit, ktore kesky boli nalezy FTF ...resp. nijako neanalyzuje logy, jednoducho toto nechava na uzivatela, co oznaci tak to tam bude mat.

  • 0

#520 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2010 - 9:02

Takze otazka znie , kde je vlastne problem? Problém je v tom, že když zaškrtnu svoje FTF keše v databázi logů, načte se a uloží do FTF souboru 62 keší a ty další 4 - i když jsou zaškrtnuté stejně jako ostatní FTF ohlásí, že je nemůže najít. V seznamu přitom logy stažené jsou a při dohledání listingů navíc potvrzuje, že keše už v seznamu jsou ....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama