Přejít na obsah


Fotka

Nokia 6230i a offline prohlizeni listingu (po predchozim pripraveni na PC)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 16:38

Ahojte, uz se to tady jiste resilo, prosel jsem si par vlaken, ale nenalezl jsem vhodne reseni :( Jde mne o to, abych si mohl na PC stahnout listing krabky do nejake srozumitelne podoby a posleze si ho v teto forme poslal do mobilu (Nokia 6230i). V mobilu pak, zrejme pomoci java aplikace, bych mohl tento file prolizat a za pomoci externi GPS (Garmin) lovil. Zalibila se mne moznost u Locify (ktery by to mel dle meho splnovat), ale ten mne prozatim na 6230i nejede (dle autoru programu se na "zavade" pracuje). Prozatim tedy nevim, jak ze situace ven. Za pripadne rady ci zkusenosti velmi dekuji!
  • 0

#2 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 17:37

já to občas řeším tak, že v OperaMini si uložim celou stránku s keší. Pak si ji mohu kdykoliv znovu prohlédnout bez dalšího připojování, komplet i s obrázkama. Jinak pokud máš pouze listing jako text, zkusit ho převést do podoby e-book. Programů v javě na čtení a tvorbu elektronických knih je snad dost.
  • 0

#3 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 20:01

miki6 napsal/a:
já to občas řeším tak, že v OperaMini si uložim celou stránku s keší. Pak si ji mohu kdykoliv znovu prohlédnout bez dalšího připojování, komplet i s obrázkama.
Jinak pokud máš pouze listing jako text, zkusit ho převést do podoby e-book. Programů v javě na čtení a tvorbu elektronických knih je snad dost.


Noo v tom mam asi nejaky kamen urazu :( Totiz pri ukladani stranky v Opera Mini mne to zahlasi chybu, kdyz to chci nahrat na MMC kartu v telefonu: "Chyba Vyskytla se chyba. Stranku nelze ulozit." :(
  • 0

#4 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 20:49

Asi musíš OpeřeMini povolit datový přístup. Nevím jak je to u N6230i, na kdysi mojí 6233 jsem před spuštěním aplikace v mobilu provedl následující nastavení: najel jsem na ikonu opery -> Volby - Přístup k aplikaci - Datový přístup - Nahrávání multimédií, Načíst data uživatele, Přidat a upravit data - Vždy povolit
  • 0

#5 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 21:09

Tohle jsem se pokousel nastavovat, ale polozku VZDY POVOLIT mam implicitne zasedlou :( Mam tam jen, aby se vzdy ptal, ale i kdyz tohle zapnu, tak to nepomaha...ach jo
  • 0

#6 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 21:25

opera by měla být nainstalovaná i se souborem .jad, pak by to nemělo být zašedlé.
zkus ji odinstalovat a stáhnout přímo z wapu

Install via mobile download

1. Point your phone's WAP browser to http://mini.opera.com/ and click on Download Opera Mini.


další možnost -
http://deep-shadows....ManiacSetup.exe


Nainstalujes do PC, vybereš svůj phone, vložíš text ( listing)a ono ti to potom vytvori .jar soubor, který nainstalujes do mobilu
  • 0

#7 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 21:38

Do mobilu jsem to instaloval i s JAD souborem ve stejnem adresari... Kazdopadne i kdyz to stahnu pres WAP, tak se to chova uplne stejne. Probuh co jsem komu udelal :( Kazdopadne diky za Tve rady, cas i chut! Na tohle jsem kratky...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama