Přejít na obsah


Fotka

pořadí geokačerů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#21 pespes

pespes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 22:54

tak jsem se dostal do světového žebříčku - nechal jsem si poslat nalezené kešky a ty jsem tam loudnul. Takže v těch tam zaregistrovaných jsem asi 468. od konce. Kolikátý jsem za těmi prvními neumím spočítat (bude to asi dost) . A hurá spát
  • 0

#22 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 5:57

My v tom geocachingu závodíme? To abych se z těch dlouhých multin přeorientoval na něco lehčího! :D:D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#23 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 6:39

Me se podarilo najit tohle http://www.geocachin...7f-0e1537af57f1 Sice maji v nazvu tym, ale podle me tech lidi musi byt docela hodne. A rekl bych ze logujou nalezy vsichni na jeden uctet. Protoze me to vychazi 9 let!!! cachingu a den co den (bez prestavky!!) 9 krabicek. Kdyz si vemu, ze minimalne prvnich par let nebylo asi ani v USA tolik krabicek aby se jich dalo davat 10 denne tak to pozdeji musi byt samozrejme vic. No asi je to nejaka rentierska skupina a ma to jako full time job :)
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#24 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 6:40

No, nevím, proč se nepodíváte na: http://www.cachersta.../Rank1-125.html Tady to vypadá automatické a od všech lidí nad 200 nálezů. Jen ty počty mě trochu zarazily. Nedokážu si představit, jak mohou lidi mít přes 10 000 nálezů. To snad musí jezdit na kešky neustále. Vždyť kdybych bral, že od roku cca 2001 je to 7 let, tak pro 10 tisíc kešek to je cca 4 kešky za den. Takhle se to nezdá, ale třeba v roce 2001 bylo u nás pár kešek, ve světě asi taky nebylo těch kešek tolik, takže tenkrát to nemohlo být tolik. To mi řekněte, jak to někdo může stíhat? Vždyť jsou tam lidé, kteří mají sesbíraných kešek několikrát víc, než je celá naše republika!!! Třeba u toho prvního s 29 tisíci nálezy, vždyť to je přes 10 kešek denně!!! To snad ani není možné :-)
  • 0

#25 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 7:28

Roman_Jaromer napsal/a:
Jen ty počty mě trochu zarazily. Nedokážu si představit, jak mohou lidi mít přes 10 000 nálezů. To snad musí jezdit na kešky neustále. Vždyť kdybych bral, že od roku cca 2001 je to 7 let, tak pro 10 tisíc kešek to je cca 4 kešky za den. Takhle se to nezdá, ale třeba v roce 2001 bylo u nás pár kešek, ve světě asi taky nebylo těch kešek tolik, takže tenkrát to nemohlo být tolik. To mi řekněte, jak to někdo může stíhat? Vždyť jsou tam lidé, kteří mají sesbíraných kešek několikrát víc, než je celá naše republika!!!
Třeba u toho prvního s 29 tisíci nálezy, vždyť to je přes 10 kešek denně!!! To snad ani není možné :-)


Je to jednoduche, to jsou skupiny treba 10-ti geocacheru, kteri lovi samostatne a pak loguji pod jednim nickem. Takze kdyz pak vydelis to vysoke cislo poctem geocacheru, tak ti vyjde docela rozumne cislo. Jednou jsem na ne narazil na cache (teda na jednoho ze skupiny) a jedou tak trochu pres mrtvoly. Maji presny itinerar a jedou systemem DRIVE-IN, to jest prijet co nejbjiz a vypadnou co nejrychleji. Tehdy mne docela nastvali, jelikoz jsem tam ukladal TB, ktrery oni vyzvadavali a nedali mne ani sanci na zalogovani toho TB a to jsem logoval 3 hodiny po vlozeni.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#26 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 7:37

Solim napsal/a:
Je to jednoduche, to jsou skupiny treba 10-ti geocacheru, kteri lovi samostatne a pak loguji pod jednim nickem.

To je ale podvod!
  • 0

#27 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 7:57

rodinka Veverek napsal/a:

Solim napsal/a:
Je to jednoduche, to jsou skupiny treba 10-ti geocacheru, kteri lovi samostatne a pak loguji pod jednim nickem.

To je ale podvod!

No kedze nikde neni povedane ze na jeden login musi byt jeden clovek, tak to podvod nebude...
Ale imho moc z toho mat nebudu...
  • 0

#28 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 7:58

rodinka Veverek napsal/a:
To je ale podvod!

Klid, koho podvádějí? Každý si tuhle hru udělá, jakou ji chce mít. Nezávoď na počet krabiček, to nemá smysl...

Edit: vidím, že je M@gic rychlejší. Zdravím!
  • 0

#29 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 8:00

rodinka Veverek napsal/a:

Solim napsal/a:
Je to jednoduche, to jsou skupiny treba 10-ti geocacheru, kteri lovi samostatne a pak loguji pod jednim nickem.

To je ale podvod!


Ne to neni podvod, jelikoz to neni zakazane. Jen to cislo, ktere vyjadruje pocet nalezu nema tu spravnou vypovidaci hodnotu.
Nekdo lovi autem, nekdo ve skupine, nekdo sam, nekdo pesky, nekdo na kole, nekdo jen na dovolene, nekdo jen v prirode, nekdo jen ve mestech, nekdo... . Pak to cislo rika presne to co nam rikali na zakladni skole a to ze hrusky a jabka se nescitaji, ale tady se ty hrusky a jabka scitaji.
Takze kdyz se chces s nekym pomerovat, tak musis najit nekoho kdo lovi podobnym spusobem jako ty nebo stejnou dobu jako ty a to je pak tvuj partner. Jen ty informace o tom jak kdo hleda se tezko ziskavaji. Pripadne musis pouzit korekcni cisla. Na motoristy bych pouzil koeficient 3. Na teamy kteri lovi spolu ve trech bych pouzil koeficient 1,5. Na teamy co lovi samostatne do jednoho nicku bych pouzil koeficient rovny poctu geocacheru v teamu. Na ty co jim to manzelka nepovoluje bych pouzil koeficient 0,1. Atd, atd. Kdyz to pak prepocitas, tak snadno zjistis, ze vlastne nikdo moc nevybocuje z prumeru. Ale vse je jen statistika a ta rika, ze kdyz jsou dva lide a jeden sni kure, tak v prumeru kazdy sni 1/2 kurete (ale ten druhy je stale hladovy ;) ).
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#30 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 8:02

To bychom se pak mohli domluvit tady na fóru třeba tisíc kačerů a logovat na jeden účet a budeme mít milion keší. A k čemu to bude? Tým by měl lovit společně, buď všichni nebo část týmu, to nevadí, ale ne že jeden loví zde a ve stejném čase druhý tamhle. Dělat by to neměli, zkreslují statistiky, jak k tomu přijde nějaký poctivý samolovec s pěti tisíci nálezy.
  • 0

#31 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 8:06

Crocky napsal/a:

rodinka Veverek napsal/a:
To je ale podvod!

Klid, koho podvádějí?

Především sebe. A pak kačery s mnoha ticíci nálezy.
  • 0

#32 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 8:26

rodinka Veverek napsal/a:
To bychom se pak mohli domluvit tady na fóru třeba tisíc kačerů a logovat na jeden účet a budeme mít milion keší.


tak co, jdem do toho ? :D:D
  • 0

#33 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 8:37

rodinka Veverek napsal/a:
To bychom se pak mohli domluvit tady na fóru třeba tisíc kačerů a logovat na jeden účet a budeme mít milion keší. A k čemu to bude?
Tým by měl lovit společně, buď všichni nebo část týmu, to nevadí, ale ne že jeden loví zde a ve stejném čase druhý tamhle. Dělat by to neměli, zkreslují statistiky, jak k tomu přijde nějaký poctivý samolovec s pěti tisíci nálezy.


tak se domluv, dyt je to fuk.

jestli se ti chce nahanet team alamo a sundat je z prvniho mista - nic ti nebrani. :) pokud te to zabavi - jen do toho.
to co vysvetlujes popisujes pouze tvuj pocit, jak si to predstavujes. jiny pohled uplne stejne logicky je ten, ze oni jsou tym - rozdeli si ukoly a kazdy ho pak jede splnit - nemusi se porad drzet u sebe za rucku :). nikde neni prece popsano, jak to delat.

jak ja prijdu k tomu, ze paba muze letet do usa na konferenci a nasbirat si tam kese... jak prijdu k tomu, ze byly prazdniny a ja mel pouze dovolenou, zatimco hafo kaceru melo 2mesicni prazdniny .... atd atd :D jak pise solim - dyt je to blbost, porovnavat tohle. :)
  • 0

#34 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 8:39

Z logického hlediska je to docela nesmyl že někdo sám sebe podvede :D
(Tedy pokud je člověk při plném vědomí.)

rodinka Veverek napsal/a:

Crocky napsal/a:
Klid, koho podvádějí?

Především sebe.....


  • 0

#35 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 8:41

jo - ještě dobrý způsob je vyjet si abecední seznam keší a logovat je od a do z bez nálezu :D
  • 0

#36 TV N@va

TV N@va

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 8:58

podle nasi externi zpravodajky, doktorky zorky horke, znamy to lovec bodu mion prohledl podstatnou lingvistickou mezeru v pravidlech logovani. v souvislosti s tim se rozhodl 30 000 krat projit na svem eventu v jesenikach dvermi do klubovny a tak si bude moci zcela popravu zalogovat 30 000 attended. jak potvrdilo nase dopoledni patrani ve slovnicich, cela klicka spociva ve vyznamu slova attended, jez znamena nejen "zucastnil jsem se", ale zaroven i "prisel jsem". proto se jiz brzy muzeme tesit na zmenu na prvnim miste celosvetoveho zebricku.
  • 0
NETSI

#37 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 9:06

TV N@va napsal/a:
podle nasi externi zpravodajky, doktorky zorky horke, znamy to lovec bodu mion prohledl podstatnou lingvistickou mezeru v pravidlech logovani. v souvislosti s tim se rozhodl 30 000 krat projit na svem eventu v jesenikach dvermi do klubovny a tak si bude moci zcela popravu zalogovat 30 000 attended.
jak potvrdilo nase dopoledni patrani ve slovnicich, cela klicka spociva ve vyznamu slova attended, jez znamena nejen "zucastnil jsem se", ale zaroven i "prisel jsem". proto se jiz brzy muzeme tesit na zmenu na prvnim miste celosvetoveho zebricku.

:)
  • 0

#38 TV N@va

TV N@va

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 9:51

nase nova investigativni zpravodajka, doktorka zorka horka, povzbuzena prvnim uspechem, pustila se do patrani hloubeji a prisla na stopu zajimave veci - v groundspeaku budou zavedeny nove logy: "finished beers" a "finished bottles". cele to nema na svedomi nikdo jiny nez saman ve spojeni s klikou martinek, bentley, cmuchal. vsichni tito panove totiz vzdy resi dilema, jestli zustat v hospode, nebo vyrazit na lov. a jelikoz velice casto u nich zvitezila prvni touha, zadne body nenaskakovaly, coz tato lobbysticka skupina tezce nesla. ve spojeni s Dr. Evo Kocurem - udajne to bratrem jednoho clena skupiny a zaroven vlivnou sedou eminenci - prosadili tedy jiz vyse zminene logy. to ale neni vsechno - po projednani a odsouhlaseni navrhu groundspeakem, prisel martinek pri spolupraci s kalkulackou dokonce s napadem, ze pocet vypitych piv a flasek by mohl byt umocnen poctem dni stravenych pri jejich konzumaci nepretrzite v hospode. navrh byl samozrejme nadsenen prijat a podle emailu, nahodou zachyceneho nasi zorkou horkou, nyni probihaji prvni jednani s GS. pokud Dr. Evo Kocur prokaze sve schopnosti a navrh prosadi, je jiz ted jasne o obsazeni prvnich ctyr mist celosvetoveho zebricku. ani mion, i kdyby si do klubovny vsadil otaceci dvere, nema sanci stacit bodovemu tempu kvarteta.
  • 0
NETSI

#39 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 10:11

Pokud nebudou jasně stanovena pravidla, jak se smí a nesmí nálezy logovat, tak je jakékoli pořadí kačerů o ničem.
  • 0

#40 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 10:12

Konecne stare, dobre forum, kdy jsme si delali prdel jeden druhyho a neresili kraviny:D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama