Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GPX soubory


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 marasek

marasek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2008 - 18:01

Zdravim, premyslim o Premium clenstvi na Geocaching.com hlavne kvuli moznosti stahovat GPX soubory. Je pravdou, ze krom souradnic (ktere obsahuje LOC soubor) obsahuji navic i listing, hint a parametry cache? Bylo by mozno mi jeden soubor GPX (jedno jaky, napr.nejakou vasi oblibenou cache) poslat na muj mail: m_michal@volny.cz , abych videl jak vse uvedene zobrazuje program Smartmaps? Diky moc!
  • 0

#2 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2008 - 18:44

jeden testovaci soubor mas v mailu
  • 0

#3 marasek

marasek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2008 - 20:39

Diky moc, import dopadl dobre a vypada to, ze program zvlada parametry cache, listing,hint i par poslednich logu :)
  • 0

#4 PeS

PeS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 0:57

Zdravím, snad nebudu příliš rušit, ale chci se zeptat, zda GPX od premium membera v sobě obsahuje i všechny waypointy které jsou k dané cache zadané? Např. nějaká mysterka-multina navíc s parking place. Jak je to pak s importem do mapového sw, zvládá to OziCE? Díky.
  • 0

#5 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 5:49

Po vygenerování PQ Ti přijde mail se zipem, ve kterém jsou 2 gpx soubory. Jeden (velký) obsahuje hlavní WP kešek (výchozí souřadnice) + listingy + hinty + poslední logy apod., druhý (malý) obsahuje všechny pomocné WP všech stahovaných kešek - už bez listingů, jen souřadnice a popisy WP. Co se týče OZI, já jsem vždy exportoval data pro OZIho přes GeoGet. Tedy - stáhnout PQ - načíst do GeoGetu - udělat export pro OZI - nahrát soubor s WP do OZIho.
  • 0

#6 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 15:53

Teď se skoro bojím zeptat, ale ty listingy asi v Mapsource neotevřu, že ne? Jestli ano, tak jsem na to za rok nepřišel..
  • 0

#7 algy64

algy64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 18:56

V MS to zcela určitě nejde
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama