Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Pořadí kešek na Geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Tenebrae

Tenebrae

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 22:06

Chci se zeptat, kdyz najdu za den treba dve kešky a zaloguju na GC.com v tom poradi jak jsem je nalezl, v My account se mi pak tyto kesky objevi v obracenem poradi. Nevite cim to je? Ne,ze by to nejak strasne vadilo ale malinko me to presto vadi. Dik za tipy.
  • 0

#2 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 22:35

co dve.. ale vsechny to loguje obracene.. takze bud budes must logovat odzadu, nebo se s tim smirit. je to chyba na gc.com
  • 0

#3 Marazd

Marazd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 22:41

Mně osobně to taky vadí. Ale nevidím překážku (a taky to tak dělám) v logování všech kešek - Found It, Did Not Found, Write Not aj. - přesně v obráceném pořadí.
  • 0

#4 Tenebrae

Tenebrae

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 22:45

Tak jo, logovat obracene...dik!!!!
  • 0

#5 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 23:11

Nenene. Logovat v pořadí. Každý log dostane svoje ID, podle kterého to pak řadí jiné programy (a správně). To, že mají na gc.com bug a zobrazuje se to v rámci dne naopak, je nepříjemné, ale pokud nechceš mít pak nepříjemnosti v jiných programech, vykašli se na web (třeba to někdy opraví) a loguj ve správném pořadí.
  • 0

#6 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 23:36

Je to presne tak, jak rika Abakus. Logovat podle nalezu a ne obracene, ne obracene ;) ©Hori ma panenko
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#7 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2008 - 5:38

abakus napsal/a:
Nenene. Logovat v pořadí. Každý log dostane svoje ID, podle kterého to pak řadí jiné programy (a správně). To, že mají na gc.com bug a zobrazuje se to v rámci dne naopak, je nepříjemné, ale pokud nechceš mít pak nepříjemnosti v jiných programech, vykašli se na web (třeba to někdy opraví) a loguj ve správném pořadí.


Záleží na softwaru, u takového GeoGetu je to jedno protože v databázi si stejně u každé nalezené cache napíšeš v kolik hodin jsi ji našel a podle toho se rovnají.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2008 - 21:40

Není co řešit, loguj v pořadí jak jsi našel, pokud chceš rekonstruovat pořadí nalezených keší.. pokud je ti to jedno (a ono ti to jednou jedno nebude), pak si loguj jak chceš.
  • 0

#9 hreg

hreg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2008 - 13:23

No ani si nemyslím, že je to chyba. Je to prostě taková logika. V přehledu mám ty co jsem v daném dni našel jako první první a ty co jsem našel poslední jsou prostě poslední. Rozhodně ale logovat tak jak to šlo po sobě.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama